City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 • تجربه آب‌وهواي مطبوع آبشارهاي کلات و زيارت دل‌نشين در قدمگاه رضوي (1396/05/26)

  علاوه بر قدمگاه رضوي، ابنيه تاريخي و آرامگاه بزرگان شعر و ادب، آبشارهاي زيبا و ييلاقات مفرحي در خراسان رضوي وجود دارد که پذيراي گردشگران است.

  0 دیدگاه 26 بازدید
 • يک تير و چند نشان در سفربه باغ‌شهر يزد (1396/05/26)

  استان يزد را با جاذبه‌هاي تاريخي و ميراث فرهنگي مي‌شناسند اما در همه نقاط استان جاذبه‌هاي طبيعي نيز وجود دارد که تماشاي آن خالي از لطف نيست و مهريز مجموعه‌اي از اين جاذبه‌هاست.

  0 دیدگاه 28 بازدید
 • شب‌کاري پرسود در خيابان‌هاي پايتخت (1396/05/26)

  شب‌هاي تهران حال غريبي دارد و شب گردي‌هاي آن، حالي عجيب‌تر. حتي بساط دست‌فروشان شب‌ها شکل ديگري است و گپ زدن با آن‌ها مي‌چسبد. به خصوص وقتي که آنسوتر آتش به راه باشد و صداي گر گر زغال، موسيقي متن حرف‌هايت شود.

  0 دیدگاه 47 بازدید
 • قبل از «دويدن» بخوانيد! (1396/05/26)

  دويدن به عنوان يک تمرين مهم و اساسي در زمينه تمرينات هوازي است. هر چند که همگان بر اين موضوع واقف هستند اما بسياري از افراد به علت عدم آگاهي از چگونگي انجام يک برنامه مدون نمي‌توانند استفاده لازم را از آن ببرند.

  0 دیدگاه 27 بازدید
 • سرزمينِ سياه و سفيد در دل خراسان جنوبي (1396/05/26)

  «خراسان جنوبي با ثبت ملي – طبيعي محوطه‌هاي طبيعي خود، قدم بعدي براي حفاظت از اين محوطه‌هاي ارزشمند در سطح استان را برمي‌دارد، محوطه‌هايي که هر کدام به واسطه‌ داشتن خصوصيات منحصربه‌فرد، مي‌توانند جاذبه‌هاي گردشگري مهمي در کشور تلقي شوند.»

  0 دیدگاه 27 بازدید
 • چرا خدمات هتل‌هاي کشور فقط شامل اقامت و صبحانه است؟ (1396/05/06)

  مسافراني که در هتل‌هاي ۴ و ۵ ستاره اقامت دارند، طبق استاندارد جهاني، از تمام خدمات، رايگان و يا با تخفيف زياد استفاده مي کنند، اما چرا در ايران اينگونه نيست؟

  0 دیدگاه 274 بازدید
 • «خانه هاي تاريخي »؛ گوهر بي بديل معماري در گنجينه کاشان قديم (1396/04/31)

  وجود 600 خانه قديمي در شهر تاريخي کاشان به نوعي اين خطه کهن را به عنوان پايتخت معماري خانه‌ هاي تاريخي در ايران تبديل کرده است.

  0 دیدگاه 335 بازدید
 • درنگي که نماد پهلواني شد (1396/04/30)

  تقويم پر است از اسم آدم‌ها و اتفاق‌ها. آدم‌هايي که هر کدام براي خود نقطه عطفي دارند و قصه‌ زندگيشان يک روز تقويم را به نام خود کرده است؛ ۱۷ شوال روز فرهنگ پهلواني و ورزش زورخانه اي است

  0 دیدگاه 336 بازدید
 • مشمولان سربازي چطور مي توانند از کشور خارج شوند؟ (1396/04/29)

  خروج از کشور مشمولان خدمت سربازي شامل دانش آموختگان، دانشجويان و افراد فارغ التحصيل و حتي خروج از خدمت سربازان وظيفه هميشه يکي از موضوعات سخت و پيچيده بوده؛ موضوعي که دردسر ها و دوندگي هاي خاص خودش را هم به دنبال دارد؛ اما با اين وجود اگر مشمول خدمت نظام وظيفه هستيد و قصد خروج از کشور را داريد، در اينجا راهنماي کاملي از مراحل خروج از کشور مشمولان و سربازان را براي شما آماده کرده ايم؛ ممکن است اين راهنما که بر اساس تجربه شخصي گردآوري شده بتواند به شما کمک کند.

  0 دیدگاه 450 بازدید
 • چطور ويزاي شنگن بگيريم؟ (1396/04/29)

  گرفتن وقت سفارت، آماده کردن مدارک لازم براي دريافت ويزاي شنگن و سوالات و مسايل مربوط به آن موضوعي است که دغدغه خيلي از مسافران اروپا است. در اينجا سعي کرده ايم تا راهنمايي ساده براي دريافت ويزاي شنگن براي شما آماده کنيم تا بتوانيد راحت تر و سريع تر ويزاي خود را دريافت کنيد.

  0 دیدگاه 456 بازدید
 • روش‌شناسي استاندارد در کوهنوردي (1396/04/29)

  روش شناسي يا متدولوژي وسيله شناخت هر علم است. در اين مطلب به روش شناسي استاندارد در کوهنوردي پرداخته شده است که با هم مي خوانيم:

  0 دیدگاه 361 بازدید
 • اگر در طبيعت گم شديد چه کار بايد بکنيد؟ (1396/04/29)

  ممکن است براي شما هم پيش آمده باشد که در طبيعت يا کوهستان گم شده باشيد و مجبور باشيد راهتان را پيدا کنيد؛ اما گاهي اوقات شايد شرايط مقداري بغرنج تر از آن چيزي باشد که فکرش را مي کنيد؛ اگر در طبيعت يا کوهستان بوديد و گم شديد، چه کار بايد بکنيد؟ در اين مطلب سعي کرده ايم به اين سوال پاسخ دهيم.

  0 دیدگاه 356 بازدید
 • اگر دنبال سفر به دور دنيا هستيد اين مطلب رو از دست نديد (1396/04/29)

  فکر مي کنم خيلي ها روياي اينو دارن که حداقل براي يه مدت تو سفر زندگي کنن و درگير زندگي شهري نباشن. اگر شما هم مثل من همچين رويايي داريد، مطلب اين پست مخصوص شماست، چون توش درباره ي سبک زندگي همچين فردي نوشتم. يه سري راهکار عملي خوب هم هست که به کارتون مياد.

  0 دیدگاه 357 بازدید
 • راهنمايي براي خريد وسايل طبيعتگردي (1396/04/29)

  اگر شما هم به دنيال خريد لوازم و تجهيزات طبيعتگردي مثل چادر، کيسه خواب، کوله و ... هستيد، بد نيست راهنماي زير که توسط يکي از طبيعتگردان ايراني گردآوري شده است را مطالعه کنيد:

  0 دیدگاه 355 بازدید
 • ظاهر و لباس مناسب براي هيچ هايک (1396/04/29)

  قبل از اينکه شروع به هيچ هايک کنيد، بد نيست يکسري موارد درباره ظاهر و لباس مناسب براي هيچ هايک رو بدونيد تا سفري راحت تر، ايمن تر و با تجربه هاي بهتري رو داشته باشيد.

  0 دیدگاه 362 بازدید
 • آموزش تصويري براي سفر ارزان به اروپا (1396/04/29)

  پيرو سوالات بعضي از دوستان در خصوص هاستل ، اينکه چي هست و چجوري ميشه رزرو کرد و ... همچنين رزرو بليط و اينجور چيزا سعي شده تا راهنماي تصويري گام به گام براي سفر ارزان به اروپا رو براي شما آماده کنيم؛ لازم به تکراره که براي اونايي که سفر رفتن و برنامه ريزي سفر با خودشون بوده اين مطالب چيز جديدي نيست ولي براي بعضي از دوستان شايد جديد باشه و بدرد بخور ؛ پس در ادامه با ما همراه باشيد.

  0 دیدگاه 393 بازدید