لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!
 • در پانسيون‌ها چه خبر است؟ (1395/10/25)

  ديگر هيچ پانسيون جديدي با مجوز سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ساخته نمي‌شود.

  0 دیدگاه 165 بازدید
 • براي اقامت توي سفر چي کار کنيم؟ (1395/10/25)

  اقامت و شب ماني جزو موضوعات مهم سفر هست که‌ همه مسافران هر روز و شب باهاش مواجه هستند.اقامت براي هر شخص بسته به شرايط و بودجه افراد با هم فرق ميکنه،ما سعي ميکنيم به انواع اقامت ها اشاره کنيم تا شايد بتونه کمک حالي باشه براي کساني که‌ اين موضوع براشون مهمه.

  0 دیدگاه 158 بازدید
 • براي سفر به چه وسايلي نياز داريم؟ (1395/10/25)

  هميشه پيدا کردن يک چک ليست از وسايل مورد نياز براي سفرهاي مختلف يکي اي دغدغه هاي قبل از سفر بوده تا بتونيم همه اون وسايلي که ممکنه در سفرهاي مختلف داخلي و خارجي نياز داريم رو با خودمون ببريم؛ در ادامه ليستي از مهم ترين وسايل مورد نياز سفر رو براي شما آماده کرده ايم:

  0 دیدگاه 158 بازدید
 • چطوري مي تونيم خسارت کنسلي پرواز بگيريم؟ (1395/10/25)

  شايد براي بسياري از شما پيش آمده باشد که در پرواز به کشورهاي اروپايي با مشکلاتي همچون کنسلي و يا تاخير در پرواز مواجه شده باشيد، جالب است که بدانيد با اندکي پيگيري مي توانيد از شرکت هاي هواپيمايي خسارت بگيريد؛ چطوري؟ در ادامه با اين مطلب از پرتال گردشگري بزنيم بيرون همراه باشيد:

  0 دیدگاه 156 بازدید
 • کدوم بيمه مسافرتي رو انتخاب كنيم؟!؟ (1395/10/25)

  به دليل سرسام آور بودن هزينه هاي درماني براي توريستها در تمام كشورها، توصيه ميشه قبل از سفر حتما خودتون رو بيمه كنيد. البته بعضي كشورها داشتن بيمه رو براي دريافت ويزا اجباري كردن؛ حالا از بين اين همه شركت بيمه گر كدوم رو انتخاب كنيم؟؟

  0 دیدگاه 167 بازدید
 • بوم گردي ايران، جامانده از قافله جهاني (1395/10/23)

  گردشگري و بوم گردي صنعتي است که نقش مهمي در اقتصاد جهاني بازي مي کند و اکثر کشورها درصدد رشد گردشگري هستند اما، ايران با وجود مزيت هاي متعدد در اين حوزه فاصله زيادي دارد.

  0 دیدگاه 155 بازدید
 • آشنايي با راهنمايان محلي کوهستان هاي ايران (1395/10/22)

  با توجه به پراکندگي قابل ملاحظه رشته کوه هاي ايران در جهات مختلف جغرافيايي، انجام برنامه هاي کوهنوردي جهت صعود به قلل گوناگون و اجراي برنامه هاي راه پيمايي در رشته کوه هاي زاگرس و البرز و ساير نواحي معمولاً پس از جمع آوران اطلاعات اوليه از قبيل مسير صعود، مشکلات بين راه، آب و هوا، مدت زمان هاي صعود و غيره انجام مي گيرد. علاوه بر اين اطلاعات که غالباً از تجربيات اجراي برنامه هاي مشابه توسط ديگر کوهنوردان به دست مي آيد. حضور يک راهنماي محلي همواره مدنظر گروه هاي کوهنوردي و کوهنورداني است که در فکر صعود به قلل با صدمات کمتر هستند.

  0 دیدگاه 154 بازدید
 • همه چيزهايي که بايد درباره کوچ سرفينگ بدانيد (1395/10/16)

  کاوچ سرفينگ (به انگليسي: CouchSurfing) نام يک شبکه اجتماعي «مهمان‌نوازي رايگان» است. افراد با عضو شدن در اين سايت و مشخص‌کردن محل سکونت‌ خود، اعلام آمادگي مي‌کنند که جاي خواب رايگاني را براي يک يا چند نفر در خانه‌شان آماده کنند. ميزبانان موظف به انجام کارهايي از قبيل درست کردن غذا، دادن حوله‌ي تميز و خدماتي از اين دست نيستند. اگر ميزبان مهمانان خود را به گردش دور شهر ببرد يا براي آن‌ها صبحانه درست کند، تنها از روي ميل شخصي است و در اصل نوعي لطف کردن در حق آن‌هاست.

  0 دیدگاه 189 بازدید
 • براي سفر با دوچرخه به چه وسايلي نياز داريم؟ (1395/10/16)

  خيلي از افراد فکر سفر با دورچرخه يا همان سايکل توريسم را در ذهنشان مي پروانند؛ اما بايد بدانيد براي اينکه سفري ايمن، آسوده و راحت با ودچرخه داشته باشيد بايد بعضي از تجهيزات مورد نياز را هم فراهم کنيد. در ادامه مهم ترين ملزومات براي سايکل توريسم را با هم مرور مي کنيم.

  0 دیدگاه 157 بازدید
 • چطور در هواي سرد چادر بزنيم؟ (1395/10/16)

  اقامت در چادر در هواي سرد يکي از مسايلي است که باعث مي شود افراد زيادي از سفرهاي زمستاني خودداري کنند؛ اين در حالي است که با رعايت نکته هايي کوچک اما کاربردي مي توان اقامت خوب و راحتي را در سرما داشت که در ادامه به آنها مي پردازيم.

  0 دیدگاه 158 بازدید
 • آيا براي استفاده از کوج سرفينگ نياز به وريفاي شدن داريم؟ (1395/10/16)

  خيلي از گردشگران درباره استفاده از کوچ سرفينگ سوالاتي دارند، از جمله اينکه براي هاست شدن و يا اقامت در منزل فرد ديگري حتما نياز به وريفاي شدن در کوچ سرفينگ است؟ با شرايط مالي و عدم دسترسي با کارت هاي بانکي بين المللي چطور بايد از کوچ سرفينگ استفاده کنيم؟ در اين مطلب از وب سايت گردشگري بزنيم بيرون بيشتر در اين زمينه خواهيد دانست:

  0 دیدگاه 393 بازدید
 • از ياسوج چه مي دانيم؟ (1395/10/12)

  شهر ياسوج با مساحت 40 هزار هکتار و با جمعيت حدود 120000 هزار نفر مرکز استان کهکيلويه و بويراحمد است، همان جايي که در کنار رودخانه بشار در آغوش تپه هاي متعدد در ارتفاع 1870 متر ي از سطح دريا قرار گرفته است.

  0 دیدگاه 168 بازدید
 • از جاذبه هاي گردشگري چهارمحال و بختياري چه مي دانيم؟ (1395/10/12)

  اگر گذرتان به سمت چهارمحال و بختياري خورد و خواستيد سري به اطراف شهرکرد بزنيد، بد نيست سري هم به جاذبه هاي گردشگري بزنيد که در ادامه به شما معرفي مي کنيم:

  0 دیدگاه 165 بازدید
 • ليست پارک ها و فضاي سبز شهرکرد (1395/10/12)

  اگر به دنبال فهرستي از پارک هاي شهرکرد و فضاي سبز مرکز استان چهارمحال و بختياري هستيد، در اين مطلب از بزنيم بيرون مي توانيد به اطلاعات پارک هاي شهرکرد دسترسي داشته باشيد:

  0 دیدگاه 160 بازدید
 • اگر گدرنامه مان حين سفر گم شد، چه کار کنيم؟ (1395/10/12)

  همانطور که مي دانيد در مسافرت ممکن است با هر اتفاقي روبرو شويد. گم شدن پاسپورت يکي از اتفاقات بدي است که در مسافرت مي تواند رخ دهد. ممکن است پاسپورت همراه ديگر وسايل از شما دزديده شود، ممکن است از جيب شما افتاده باشد و يا در مکاني جا گذاشته باشيد. در هر صورت پاسپورتي که در مراحل سفر به آن نياز داريد را از دست داده ايد. حال بايد چکار کنيد؟

  0 دیدگاه 192 بازدید
 • طلا و جواهر از کجا بخريم؟ (1395/10/10)

  منطقه بازار در تهران از قديم، مركز صنف طلاوجواهر بوده است و از نظر وسعت هم شكي نيست كه بزرگ‌ترين بازار طلاي ايران است. اما در کنار بازار قديم تهران مراکز خريد ديگري هم در تهران هستند که راسته طلا و جواهر فروشي به شمار مي روند اما هر کدام مزايا و معايب خاص خودشان را دارند که در اين مطلب از وب سايت بزنيم بيرون مروري بر آنها خواهيم داشت.

  0 دیدگاه 172 بازدید