City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 • بيجار، شهري زيبا با آثار باستاني اسرار آميز (1396/12/25)

  اگر علاقه مند به آثار اسرارآميز باستاني هستيد و اگر سفري ارزان و مفرح مي خواهيد به بيجار گروس سفر کنيد.

  0 دیدگاه 70 بازدید
 • سفر به سرزمين خيال و عجايب؛ چابهار (1396/12/25)

  شايد اين سفر يکي از لذت بخش‌ترين‌ها در طول سفرهاي نوروزي عمرتان باشد؛ چابهار يکي از جذاب ترين مکان‌هاي گردشگري ايران است که به بهشت گمشده و سرزمين خيال معروف است.

  0 دیدگاه 58 بازدید
 • فرخ آباد زيبا دشت؛ بهشت گردشگران در البرز (1396/12/25)

  روستاي فرخ آباد زيبادشت تنها روستاي شهرستان فرديس استان البرز، با طبيعتي جذاب و ديدني و سرشار از طراوت ، سرسبزي و پيشينه اي باستاني و تاريخي پذيراي گردشگران از گوشه و کنار کشور است .

  0 دیدگاه 96 بازدید
 • بخت آزمايي سفر در مهماني کوير (1396/12/25)

  سکوت بي انتهاي کوير هر روح خسته و مشتاق سفري را وسوسه مي کند تا تن به جاده بسپارد و بي درنگ هواي چيدن ستاره از دامن بي غل و غش آسمان اين بخش از طبيعت اسراربرانگيز خدايي کند.

  0 دیدگاه 109 بازدید
 • نهاوند قطب اکوتوريسم همدان، پذيراي مسافران بهار (1396/12/25)

  نهاوند را نه فقط به خاطر تاريخ کهن، بلکه براي طبيعت زيبا و سراب هاي بي نظير آن مي شناسند؛ شهرستاني در جنوب استان همدان که همپاي تاريخ، اين خطه را به يکي از مناطق مورد توجه گردشگران حوزه اکوتوريسم تبديل کرده است تا مردمش هرسال ميزبان مسافران بهار باشند.

  0 دیدگاه 71 بازدید
 • چرا به سفر مي‌رويم؟ (1396/12/25)

  «تخفيف‌هاي ويژه در اقامت» و «آشنايي با فرهنگ و مردم» از اصلي‌ترين و مهم‌ترين انگيزه‌هاي مسافران امروز جهان در انتخاب مقصد است، اما جز اين‌ها عوامل ديگري هم در سفر مردم نقش دارد.

  0 دیدگاه 100 بازدید
 • کدام استان بيشترين کاروانسراي تاريخي را در کشور دارد؟ (1396/12/25)

  سرپرست اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري سمنان از اين استان به عنوان استان کاروانسراها نام برد و گفت: سمنان از نظر تعداد، بيشترين کاروانسراهاي تاريخي را در کشور به خود اختصاص داده است.

  0 دیدگاه 51 بازدید
 • تنگه بهرام چوبينه ، طراوت طبيعت و جذبه رازآلود تاريخ (1396/12/20)

  بهرام چوبين نام آشناي ادبيات و تاريخ اين مرز و بوم ، در همه جا واقعيتي مبهم و راز آلود دارد غير از دره شهر ، که برج و بارويي که مي بايست امير زاده دلگير را از خشم شاهي نگاهباني کند امروزه بقاياي آن به عنوان جذاب ترين زيبايي گردشگري ايلام مطرح است.

  0 دیدگاه 57 بازدید
 • چهارشنبه سوري مروج نشاط و همبستگي (1396/12/20)

  سنت شادي آفرين چهارشنبه سوري در گذشته سرشار از خاطرات خوش نظير برافروختن آتش، اسپند دودکردن وقاشق زني بود اما امروز افرادي با ترقه بازي و پراکندن آتش سلامتي مردم را هدف مي گيرند و با تن دادن به رفتاري آميخته به هرج و مرج اين آيين کهن را تحريف مي کنند.

  0 دیدگاه 102 بازدید
 • مسافران هواپيما چه حقوقي دارند؟ (1396/12/20)

  خيلي از ما هنگام مسافرت‌هاي هوايي با مشکلاتي مثل گم‌شدن چمدان، تاخير طولاني در پرواز و ... مواجه شده‌ايم اما شايد ندانيم که وقتي با اين مسائل روبه‌رو مي‌شويم بايد چه برخوردي داشته باشيم؟ شايد خيلي از ما ندانيم که ما به عنوان يک مسافر حق و حقوقي براي خودمان داريم؛ چيزي که به عنوان «آيين‌نامه حقوق مسافر» از آن ياد مي‌شود.

  0 دیدگاه 115 بازدید
 • اينترنت رايگان؛ اين بار به سبک تاريخي و فرهنگي (1396/12/19)

  پس از توصيه به اپراتورها براي ارائه خدمات رايگان اينترنتي، مقرر شده موزه‌ها و اماکن تاريخي نيز به اينترنت رايگان مجهز شوند.

  0 دیدگاه 122 بازدید
 • چمدان چرخ‌دار يا کوله‌پشتي؟ (1396/12/19)

  مسافران حرفه‌اي يا آن‌هايي که تقريبا روزهاي زيادي از سال را در سفر سپري مي‌کنند، تکليف روشني با خود دارند که وسايلشان را چطور آسان و با کمترين دردسر جابه‌جا کنند، اما هستند افرادي که پيش از هر سفر بر سر دوراهي چمدان يا کوله‌پشتي قرار مي‌گيرند.

  0 دیدگاه 97 بازدید
 • پذيرايي رايگان از مسافران در سراسر جهان (1396/12/13)

  حتي اگر چند ترفند مختلف براي کم هزينه‌شدن سفر به کار ببريد، باز هم هزينه‌ي محل اقامت، بزرگ‌ترين دغدغه و هزينه‌ي آن احتمالاً بالاترين هزينه‌ي سفر است. اما روش‌هاي کهن در قالبي مدرن به کمک مسافران حرفه‌اي آمده‌اند!

  0 دیدگاه 121 بازدید
 • لذت آرامش در آبادي هاي کرمانشاه (1396/12/05)

  روستاهاي هدف گردشگري در استان کرمانشاه آنقدر ديدني هستند که بتوانند رقيبي مهم براي جلب مسافران نوروزي در کنار آثار چندهزار ساله تاريخي اين استان قلمداد شوند.

  0 دیدگاه 77 بازدید
 • گشتي در موزه ژئوپارک طبس/ از گياهان فسيلي تا ستاره‌هاي سنگي  (1396/12/05)

  اگرچه تنها يک سال از افتتاح موزه ژئوپارک طبس مي‌گذرد اما آثاري را به نمايش گذاشته که ميليون‌ها سال قدمت دارند مانند گياهان سنگي، لاک حلزون‌هاي غول پيکر و يا سنگ‌هاي ستاره‌اي.

  0 دیدگاه 101 بازدید