City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 • آشنايي با تالاب حيدر کلا بابل (1397/05/28)

  تالاب حيدر کلا در کمربندي شرقي شهرستان بابل در استان مازندران قرار دارد.

  0 دیدگاه 8 بازدید
 • آشنايي با جاهاي ديدني باغملک خوزستان (1397/05/28)

  شهرستان باغملک، يکي از شهرستان‌هاي استان خوزستان در جنوب غربي ايران است. اين شهرستان با شهرستان‌هاي رامهرمز، ايذه، و شهرستان هفتکل هم‌ مرز است. مرکز اين شهرستان، شهر باغ‌ملک است.

  0 دیدگاه 5 بازدید
 • آبشار شيخ علي خان کوهرنگ (1397/05/28)

  آبشار شيخ علي خان در ۴۰ کيلومتري روستاي سر آقا سيد در نزديکي شهر چلگرد، مرکز شهرستان کوهرنگ، قرار دارد. آب اين آبشار از ارتفاعات اطراف روستا سرچشمه مي گيرد. فاصله اين آبشار زيبا از شهرکرد در حدود ۹۲ کيلومتر است. اين آبشار بر خلاف زيبايي هاي بي نظيرش، هنوز براي گردشگراني که براي اولين بار از جاذبه هاي کوهرنگ بازديد مي کنند ناشناخته مانده است.

  0 دیدگاه 2 بازدید
 • پامنار بهشت پنهان دزفولي‌ها (1397/05/28)

  روستاي پامنار جزو بخش شهيون از توابع سردشت در فاصله هوايي بيست و شش کيلومتري و فاصله جاده‌اي چهل کيلومتري شهر دزفول و به وسعت شصت هكتار در ميان دامنه‌هاي رشته كوه‌هاي زاگرس و مشرف به درياچه سد دز در شمال اين شهرستان واقع شده است.

  0 دیدگاه 6 بازدید
 • شهر زيباي سامان نگين گردشگري چهارمحال وبختياري (1397/05/28)

  شهرستان سامان به عنوان نگين چهارمحال و بختياري يکي از مهمترين شهرستانهاي گرشگري اين استان به شمار مي رود، اين شهرستان داراي پل هاي تاريخي بسياري از قبيل پل زمانخان، پل هوره، پل کاهکش، پل چوبي و ... است که تاريخي بودن و معماري خاص انها در کنار رودخانه خروشان زاينده رود جاذبه هاي گردشگري بسيار ارزشمندي را در منطقه فراهم کرده است.

  0 دیدگاه 2 بازدید
 • با روستاي زيباي فريزهند آشنا شويد (1397/05/27)

  روستاي فريزهند در استان اصفهان ، شهرستان نطنز قرار گرفته که يکي از ۷۰ روستاي شهرستان نطنز است . اين روستا در فاصله ۱۹ کيلومتري پاسگاه پل هنجن (واقع در جاده قديم نطنز) در آخرين ده قرار گرفته است. منطقه کوهستاني و سرسبز و آب و هواي خنک آن و همچنين بافت قديمي ساختمانهايش از ويژگي هاي اين روستاي زيباست.

  0 دیدگاه 14 بازدید
 • همه چيز درباره آب پري، آبشاري که آبشار نيست (1397/05/27)

  زيبايي طبيعت شگفت‌انگيز استان مازندران بر هيچ‌کس پوشيده نيست، از سواحل رويايي درياي خزر گرفته تا جنگل‌هاي سرسبز و دل‌انگيزش. در مازندران آبشارهاي فراواني از جمله آبشار ترا، سنگ نو، ايج و نارم وجود دارد که در ادامه شما را با يکي آبشار‌هاي معروف به نام آب پري آشنا کنيم.

  0 دیدگاه 13 بازدید
 • نکات مهم براي طبيعت گردي يک روزه (1397/05/27)

  سفرهاي يک روزه علاوه بر اينکه شما را با اين فعاليت که نوعي ورزش است آشنا مي کند، باعث مي شود که بتوانيد رفته رفته به يک طبيعت گرد حرفه اي تبديل شويد. در اين مطلب، نکاتي را براي طبيعت گردي يک روزه آورده شده که دانستن آن ها بسيار کاربردي خواهد بود؛ با ما همراه باشيد.

  0 دیدگاه 6 بازدید
 • نکته مهم براي زناني که به تنهايي سفر مي کنند؟ (1397/05/27)

  آيا از اينکه تنهايي به سراسر جهان سفر کنيد، مي‌ترسيد؟ آيا منتظر اين هستيد که کسي در سفر از شما محافظت کند؟ شما يک زن باهوش و صلح‌جو هستيد پس نبايد از سفر انفرادي هراسي داشته باشيد. اتفاق ناگوار ممکن است در هر جايي و براي هر کسي رخ دهد، اما اين يک قاعده طبيعي است که مردم دوست دارند اتفاقات بد مخصوصا آن‌هايي که براي زنان رخ داده است را برجسته‌تر نشان دهند. بهتر است به جاي ترسيدن، اطلاعات و آگاهي خود را نسبت به اين نوع سفر بالا ببريد.

  0 دیدگاه 5 بازدید
 • گالري‌گردي در آخرين هفته مرداد (1397/05/27)

  بحران هاي زيست محيطي در کنار داش ‌باباهاي مشکين‌شهر، بخشي از موضوع‌هاي گالري‌هاي هنرهاي تجسمي است که در آخرين هفته مرداد ماه کار خود را آغاز مي کنند.

  0 دیدگاه 2 بازدید
 • سياحتي در بهشت گمشده زاگرس به نام سردشت (1397/05/24)

  شهرستان سردشت يکي از شهرستان‌هاي مرزي و کردنشين استان آذربايجان غربي است که در جنوب غربي اين استان و امتداد جنوبي اروميه قرار دارد و با شمال کشور عراق و اقليم کردستان عراق همسايه است. مرکز اين شهرستان، شهر سردشت بوده و مردم اين شهرستان کردزبان مي‌باشند و با با لهجه سوراني موکرياني صحبت مي‌کنند.

  0 دیدگاه 13 بازدید
 • غار درفک، يکي از جاذبه هاي گردشگري گيلان (1397/05/24)

  غار درفک در منطقه شکار ممنوع درفک، در شهرستان رودبار استان گيلان قرار گرفته است. فاصله اين غار که در بخش خورگام رودبار و رو به روي رستم آباد قرار گرفته است.

  0 دیدگاه 6 بازدید
 • خوشگذراني در سفرهاي تايستاني ايران (1397/05/24)

  کجا اقامت کنيم؟ کجا خوش بگذرانيم؟ کجا غذاهاي لذيذ نوش جان کنيم؟

  1 دیدگاه 4 بازدید
 • بهترين راهنما براي استفاده از وي پي ان در هنگام سفر (1397/05/24)

  قبل از اينکه به طور تمام وقت سفر کنم، هيچ ايده اي نداشتم که وي پي ان چه بود، چه مي کرد يا چگونه از آن استفاده مي شد. ولي الان، هنگام سفر، تمام مدت از استفاده مي کنم، در جاده و حتي در خانه. اگر بخواهم خيلي ساده توضيح بدهم، استفاده وي پي ان در سفر يک تونل مجازي بين شما و وب ايجاد مي کند.

  0 دیدگاه 3 بازدید
 • مهمترين نکات براي يک تعطيلات سازگار با محيط زيست (1397/05/24)

  در زمان مسافرت به کل دنياي بزرگ بسياري از مسافران احساس مسئوليت زيست محيطي خود را از دست مي دهند و طبيعت را زير پا مي گذارند. در اينجا نکات تفريحات سازگار با محيط زيست را عنوان مي کنيم. مهمترين نکات سفرهاي سازگار با محيط زيست به شما کمک خواهند کرد که در کنار لذت بردن از سفر مراقب طبيعت هم باشيد.

  0 دیدگاه 4 بازدید
 • چگونگي برخورد با ديابت نوع يک در سفر  (1397/05/24)

  خب شما ديابت نوع يک داريد، کمي استرس زا است و شما نمي خواهيد اين بيماري شما را عقب نگه دارد. سفر و گشت و گذار چيز زيبايي است و هيچ چيز نبايد مانعتان شود.

  0 دیدگاه 3 بازدید