City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

اتاق فرار انيگما

(55 رای)


بازی اتاق فرار از جمله تفریح های جدید و هیجان انگیز در تهران است. در این بازی مهیج  شما به همراه دوستاتون وارد یک اتاق اسرارآمیز میشید! 1 ساعت زمان دارید که یک سری معما حل کنید و خودتون رو نجات بدید! اتاق فرار یک بازی گروهی باحال برای بزرگسالان هست که می تونید ساعتی به شیوه متفاوت سرگرم بشید.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • اتاق فرار انيگما
 • اتاق فرار انيگما
 • اتاق فرار انيگما
 • اتاق فرار انيگما
اتاق فرار انيگما اتاق فرار انيگما اتاق فرار انيگما اتاق فرار انيگما مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 09120030269 - 09120036614
 • وب سایت : Enigmaescaperoom.ir
 • قیمت : متوسط
 • ساعت کاری : نه صبح تا يازده شب
 • آدرس : برج میلاد، گذرگاه میلاد

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»مجموعه اتاق فرار انیگما متشکل از تیمی خلاق، توانمند و حرفه‌ای، تلاش نموده است تا با رعایت استانداردهای بین المللی چه به جهت طراحی پلان بازی و چه به جهت طراحی داخلی و فضاها، ساعتی خوش را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند.

 • تاریخچه

  در فاصله بین جنگ جهانی اول و دوم، بسیاری از نهادهای تجاری مستقر در کشورهای مختلف به فعالیت گسترده در سطح جهانی روی آوردند. ورود به عرصه جهانی، مستلزم آن بود که این شرکت ها اطلاعات مهم و سری خود را از دسترس رقبا محفوظ نگه دارند. یک بار دیگر، نیازی بزرگ و همگانی در تاریخ تمدن انسان ها موجب شد تا مخترعان و نوابغ به فکر ابداع یک راه حل باشند. راه حل ارائه شده، دستگاه گردان یا Rotor Machine بود! دستگاهی برقی-مکانیکی که وظیفه رمزگذاری و رمزگشایی پیغام های مخفی را به عهده داشت. یکی از شناخته شده ترین این دستگاه ها، "ماشین انیگما" بود. انیگما حاصل زحمات یک مهندس و مخترع آلمانی به نام آرتور شربیوس بود که در سال 1918، درست در پایان جنگ جهانی اول آن را به ثبت رساند، و چند سال بعد نسخه بهبود یافته دستگاهش را برای استفاده تجاری به بازار عرضه کرد! اما به فاصله ای کوتاه، ارتش آلمان متوجه قابلیت های ارزشمند این دستگاه و پتانسیل آن برای کاربردهای نظامی شد. در نتیجه، نسخه های پیشرفته تر (پیچیده تر) ماشین انیگما، به طور اختصاصی برای مقاصد نظامی (مخابره پیام های فوق محرمانه نظامی به صورت رمزگذاری شده) ساخته شد. با وقوع جنگ جهانی دوم، ماشین انیگما (که از زمان اختراع تا آن موقع به سطح بسیار پیچیده تری ارتقا یافته بود) در عمل حکم یک سلاح سرد استراتژیک را برای ارتش آلمان نازی داشت. وسیله ای که اگر خیلی زود با آن مقابله نمی شد، به طور قطع می توانست برای آلمان و متحدین آن برتری به همراه بیاورد. این مسأله باعث شد تا سازمان اطلاعاتی بریتانیا، تیمی متشکل از 3 ریاضیدان نخبه لهستانی و یک ریاضیدان انگلیسی به نام آلن تورینگ را در مقری فوق سری گرد هم بیاورد تا طلسم انیگما یک بار برای همیشه شکسته شود! تلاش های این گروه نهایتاً منجر به آشکار شدن تمام پیام های سری متحدین برای متفقین شد و روند جنگ را به کلی تغییر داد. واژه "انیگما" در زبان انگلیسی به معنای معما است، اما تورینگ و تیمش ثابت کردند که با هماهنگی و اراده و تلاش، هیچ معمایی بی پاسخ نخواهد ماند!
 • ویژگی ها

  تمام بازي هايي كه در اتاق فرار انيگما طراحي شده است بر اساس دو شاخص ترس و معما تعريف شده اند، بعضي از بازي ها چاشني ترس اش بيشتر و بعضي ها معماي آن غالب است. مدت بازي 60 دقيقه و تعداد شركت كنندگان بين 4 تا 6 نفر بهينه ديده شده است.
 • سیمای عمومی

  كلبه وحشت ، رواني، اتاق جنگ و قتل مرموز بازي هاي فعال در حال حاضر اين مجموعه است. بعضي از بازي ها ويژگي خاص خودشون را دارا هستند ، مثلا رواني بازي است كه براي +16 سال طراحي شده است. رويا و تسخير بازي هايي هستند كه در آينده نزديك در اين مجموعه رونمايي شده است.
 • زمان مناسب بازدید

  از طريق سايت بهترين زمان خالي مجموعه را سوال كنيد.
 • شرایط استفاده

  تمامی بازیها برای سن 15 سال به بالا طراحی شده اند. بازی تسخیر 16 سال به بالا و بازی های کلبه وحشت و روانی 18 سال به بالا صرفا مجاز به بازی کردن هستند.البته با حضور والدین در اتاقها،مشکلی برای سنین 16 سال به بالا برای بازیهای کلبه وحشت و روانی وجود ندارد.
  بچه های 10 سال به بالا نیز میتوانند همراه شما در اتاقها باشند.البته غیر از اتاقهای دارای محدودیت سنی.بدیهی است برای آنها نیز میبایست بلیط تهیه کنید.
  در بعضي از بازيهاي دست و پاي بازيكنان بدليل يكي از فرآيندهاي بازي بايد بسته شود و يا در تاريكي مطلق بخشي از بازي پيش مي رود اگر با اين مسائل مشكل داريد. از شركت در بازي اجتناب كنيد.
 • امکانات ویژه

  امكان استفاده از پاركينگ برج ميلاد
 • وسایل مورد نیاز

  وسايل خاصي احتياج نيست از قبل سانس خود را رزرو كنيد.
 • سایر اطلاعات

  15 دقيقه قبل از شروع سانس در محل اينگما حضور داشته باشيد.
 • منبع

  بزنيم بيرون . سايت انيگما
 • مسیر پیاده روی مقصد برج ميلاد است.
 • مسیر تاکسی از نقاط اصلي شهر تهران براي برج ميلاد تاكسي وجود دارد.
 • مسیر خودروی شخصی تهران - بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری - ورودی بزرگراه شهید همت - کنارگذار اختصاصی برج میلاد
  تهران - بزرگراه حکیم غرب - بعد از بزرگراه چمران - ورودی اختصاصی برج میلاد
  تهران - بزرگراه همت شرق - خروجی بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری جنوب، پل کابلی اختصاصی برج میلاد

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها