City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

سينما پامچال

(91 رای)


سالن سينمايي پامچال با ظرفيت 160 نفر اولين سالن مدرن نمايش فيلم در جنوب شرقي پايتخت است که در طول 30 سال گذشته به بهره برداري رسيده است. اين سالن از استاندارد هاي بالايي در حوزه اکران فيلم هاي سينمايي برخوردار بوده و تجهيزات و امکانات آن نيز به لحاظ فني به روز است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • سينما پامچال
 • سينما پامچال
 • سينما پامچال
سينما پامچال سينما پامچال سينما پامچال مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 33487020
 • قیمت : اقتصادی
 • آدرس : بزرگراه امام رضا (ع)، مشیریه، پارک خلیج فارس، سالن سینمایی پامچال

«نظرتون چیه؟»

1.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

2.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

3.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي  فيلم و سينمايي  نقاشي و عکاسي  موسيقي  ساير

4.به طور متوسط توی هر ماه چند تا فیلم می بینی؟

 کمتر از 2 فيلم  بين 3 تا 5 فيلم  بين 6 تا 12 فيلم  بيشتر از 12 فيلم

5.فیلم هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD
 دانلود قانوني
 استفاده بدون کپي رايت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این سالن سینمایی در یکی از بزرگ ترین پارک های جنوب شهر تهران واقع شده است که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است و بخش بزرگی از این مخاطبان نیز افراد فرامنطقه ای هستند.

 • تاریخچه

  شهرداری منطقه 15 از سال 85 اقدامات لازم را برای تبدیل سالن های موجود در پارک پامچال به سالن سینمایی را به صورت کامل انجام داد. در نهایت این سالن سینمایی در سال 1391 به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
 • ویژگی ها

  سالن سینمایی پامچال در درجه کیفی «مدرن» قرار دارد. برای راه اندازی این سالن سینمایی بازسازی های لازم در حوزه مبلمان داخلی، تجهیزات و امکانات و تمامی وسایل مورد نیاز سالن سینمایی انجام شده است که به نحوی که هم اکنون این سالن سینمایی به یکی از سالن های با امکانات و خوب پایتخت تبدیل شده است.
 • پیشنهاد ویژه

  روزهای سه شنبه می توانید فیلم های سینمایی را با بلیط نیم بها تماشا کنید.
 • امکانات ویژه

  سالن سینمایی پامچال با ظرفیت 160 نفر تجهیز شده است که از استاندارد های بالایی در حوزه اکران فیلم های سینمایی برخوردار بوده و تجهیزات و امکانات آن نیز به لحاظ فنی به روز است که با کیفیت بالایی به اکران فیلم خواهد پرداخت.
 • سایر اطلاعات

  این سالن سینمایی در مالکیت شهرداری تهران قرار دارد.
 • نقاط مثبت

  سالن سینمایی پامچال اولین سالن سینمایی منطقه جنوب شرق تهران است که در 30 سال گذشته احداث شده و توانسته است به بخشی از نیازهای مردم این منطقه از پایتخت، پاسخ دهد.
 • منبع

  انجمن سینما داران - سایت خبری تهران سما - پورتال شهرداری منطقه 15 - باشگاه خبرنگاران جوان
 • نظر
  پنجشنبه 09 ارديبهشت 1395

  سلام فیلم هاتون اصلااااااااااااااااااااااا جدید نیستند

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها

سينما پامچال بوستان سالن سينما پامچال سينما بوستان سينما سالن پامچال سينما سينما بوستان پامچال سالن بوستان سينما بوستان پامچال بوستان سالن سالن سينما سالن پامچال سالن بوستان سينما پامچال بوستان سينما پامچال سالن سينما بوستان پامچال سينما بوستان سالن سينما سالن پامچال سينما سالن بوستان پامچال سينما بوستان پامچال سينما سالن پامچال بوستان سالن پامچال بوستان سينما پامچال سالن سينما پامچال سالن بوستان بوستان سينما پامچال بوستان سينما سالن بوستان پامچال سينما بوستان پامچال سالن بوستان سالن سينما بوستان سالن پامچال سالن سينما پامچال سالن سينما بوستان سالن پامچال سينما سالن پامچال بوستان سالن بوستان سينما سالن بوستان پامچال سينما پامچال بوستان سالن سينما بوستان سالن پامچال سينما سالن پامچال بوستان سينما بوستان پامچال سالن سينما بوستان سالن پامچال سينما پامچال سالن بوستان پامچال سينما بوستان سالن پامچال سينما سالن بوستان پامچال بوستان سالن سينما پامچال بوستان سينما سالن