City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک)

(125 رای)


شهرکودک و مرکز خريد شاپرک تهران اولين شهربازي حرکتي کشور به شمار مي رود. شهر کودک شاپرک در شرق تهران واقع شده و  ۲۰ هزار متر‌ مربع مساحت داره؛ نکته قابل توجه اينجا است که در شهر کودک شاپرک از وسايل برقي الکترونيکي استفاده نمي شه، بلکه با برنامه‌هاي جمعي و فيزيکي در عين سادگي، نيازهاي اوقات فراقت کودکان و نوجوانان برآورده مي شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک)
 • شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک)
 • شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک)
 • شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک)
شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک) شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک) شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک) شهر کودک شاپرک تهران (شهربازي شاپرک) مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : ۰۲۱۷۷۲۲۷۰۰۰
 • وب سایت : www.shaparak.city
 • قیمت : متوسط
 • آدرس : تهران ، بزرگراه رسالت ، نرسیده به باقری ، نبش کوچه باقری ، شهر کودک شاپرک

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این مجموعه در ٩ طبقه ساخته شده است. بخش های تجاری، شهربازی، دهکده خوراکی، آموزشی، خدماتی و دهکده مشاوره و سلامت هر کدام به طور خاص در یکی از طبقات شهر کودک جای گرفته اند.
چهار طبقه به عنوان پارکینگ جهت استفاده مهمانان ، در زیر زمین تعبیه شده و پنج طبقه دیگر هر کدام به بخش خاصی تعلق دارد.
شهرکودك شاپرک دارای ۶۱ واحد تجاری، ۲۴ واحد اداری است که در پنج طبقه به تفکیک قرار دارد. در طبقه دوم شهر کودک یک شهر بازی اختصاصی برای کودکان وجود دارد.
«مجتمع فرهنگی، خدماتی و تفریحی شاپرک» با هدف آموزش و غنی‌سازی و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در شرق تهران فعالیت می کند.
در شهر کودک شاپرک برنامه‌های آموزشی همچون کلاس‌های تئاتر، بازیگری و موسیقی ویژه کودکان تدارک دیده تا کودکان در فضایی مناسب آموزش‌های مورد علاقه‌ را فرا بگیرند همچنین در این مجتمع که بخشی از آن به خرید و فروش اقلام کودکان اختصاص دارد، موضوعات و بخشهای متنوعی نظیر سلامت، روانشناسی کودک، سالن ورزشی والدین و کودک، طراحی لباس ایرانی و اسلامی برای کودک، آموزش زبان برای کودک و آشنایی کودک با علوم مختلف درنظر گرفته شده است.
شهربازی مجتمع شاپرک نخستین شهربازیی در سطح کشور است که از ابزار الکترونیکی یا کامپیوتری برای بازی کودکان استفاده نمی‌کند و در این مکان تفریحی، کودکان می‌توانند تمامی فرصت خود را به فعالیت و آموزش بپردازند همچنین در این شهربازی، استعدادها و علاقمندیهای کودکان نیز با آموزش‌های لازم و در قالب تفریحات و سرگرمی شناسایی می‌شود و کودکان رشد تربیتی مناسبی را از طریق اوقات فراغت خواهند داشت.
یکی دیگر از موضوعات مورد توجه در مجتمع چندمنظوره شاپرک، نزدیکی کودکان و خانواده‌ها در بخش‌های تربیتی و آموزشی است و کودکان به همراه والدین خود با پوشش‌های ایرانی ـ اسلامی، تغذیه‌های سالم، آموزش‌های مناسب و زمانبندی دقیق برای اوقات فراغت آشنا می‌شوند.

 • ویژگی ها

  دهکده خرید: موضوع خرید برای کودکان یکی از مواردی است که تقریبا همه خانواده های دارای فرزند ، با آن درگیر هستند. استفاده از برندهای مناسب و دسترسی به یک مجموعه که بتواند بخش عمده ای از نیازهای دنیای کودکان را برطرف کند، به دغدغه ای برای خانواده ها تبدیل شده است. بخشی از طبقه ١- ، همکف و طبقه اول شهر کودک شاپرک اختصاص به دهکده خرید دارد که حضور برندهای خوب و با کیفیت در این طبقات یکی از امتیازهای این بخش است.
  دهکده بازی: دنیای کودکان در هر حال با بازی و تحرک گره خورده است. با توجه به این که شهر کودک شاپرک ، یک مجموعه تخصصی کودک است، برای رفع نیازهای حرکتی و بازی کودکان در طبقه دوم مجموعه ، شهربازی راه اندازی کرده است. یکی از خصوصیات این شهربازی عدم استفاده از وسایل بازی دیجیتال و مکانیکی است. کودکان می توانند در ساعت هایی که می خواهند از بازی ها استفاده کنند یا در جُنگ های شادی شرکت کنند
  برگزاری جشن ها: بخش تفریحی شاد ترین بخش شهر کودک شاپرک به شمار می رود. از ویژگیهای منحصر به فرد این بخش می توان به سالن جشن ها و گردهم آیی های کودک اشاره کرد. برگزاری کنسرتهای کودکان، تئاتر کودکان، مراسم جهانی روز کودک، نمایشگاه عکاسی ، تعزیه خوانی ، شاهنامه خوانی ، نقاشی کودکان و ….. از جمله برنامه های سالن مراسم و جشن های کودکان هست.
  برنامه های شهر بازی شاپرک: یکی از برنامه های شهر بازی شاپرک برگزاری مسابقات و لیگ های متنوع ورزشی و مهارت است. این المپیادهای ورزشی برای مهدکودک ها و مدارس با شرایط و تسهیلات ویژه پیش بینی شده است.
  دهکده خوراکی: کودکان در زمانی که در شهر کودک حضور دارند می توانند از غذاهای موجود در دهکده خوردنی استفاده کنند. در این بخش یکی از برنامه ها ، تامین نیازها و نظارت بر تغذیه درست کودکان است
  دهکده خدمات اداری: آتلیه عکاسی مجهزکودکان، آرایشگاه کودکان، مزون لباس کودک با قابلیت تصویربرداری، برگزاری برنامه های تلویزیونی و حضور هنرمندان و مجریان تلویزیونی در حوزه کودک ، باشگاه ورزشی مشترک برای مادر و کودک را می توان بخشی از قسمت های خدماتی دهکده خدمات اداری دانست .
  دهکده خدمات رفاهی: این دهکده شامل چهار طبقه پارکینگ با ظرفیت ٢٥٠ خودرو ، نمازخانه ، حراست و سرویس بهداشتی است . یکی از اقدامات خوب ، راه اندازی اتاق مادر و کودک در طبقه منفی یک شهر کودک شاپرك است. این اتاق برای راحتی حضور مادران به همراه فرزند نوزادشان می باشد . مادران می توانند در این اتاق لباس و پوشک فرزندشان را تعویض و به آنها شیر بدهند
  دهکده آموزش: طبقه سوم شهرک کودک شاپرک به بخش آموزشی اختصاص یافته است . در این طبقه با بیش از ١٠٥٠ متر مربع مساحت ، هشت واحد آموزشی تعبیه شده است. در این بخش آموزشهای متنوعی در قالب کلاس، برای کودکان با موضوعات تخصصی و مخاطب سنجی شده برگزار می شود. آموزش زبانهاى خارجی، نقاشی، موسیقی، علوم و فناوری ، بازیگری از جمله کلاسهای آموزشی در دهکده آموزش شهر کودک شاپرک است
  دهکده سلامتی و مشاوره
 • امکانات ویژه

  شهر كودك شاپرك در يك نگاه :
  سه طبقه پارکینگ ، اتاق شیردهی نوزاد و تعویض پوشک (زیرزمین)
  دو طبقه تجاری و فروشگاهی (برندهای حوزه کودک) طبقات : همکف و ١+
  یک طبقه شهربازی و دهکده خوردنی : طبقه (٢+)
  یک طبقه دهکده آموزش : طبقه (٣+)
  یک طبقه دهکده خدمات ادارى : طبقه (٤+)
  یک طبقه دهکده مشاوره و کلینیک : طبقه (٥+)
 • سایر اطلاعات

  این مجموعه نمایشگاهی و فروشگاهی در یک موقعیت جغرافیایی مناسب با دسترسی ترافیکی مطلوب در شرق تهران قرار دارد . شهر کودک شاپرک اولین شهر کودک ایران محسوب میشود و از جمله خصوصیت منحصر بفرد و بینظیر این مجموعه میتوان به معماری نیاز کودکانه اشاره کرد.
 • مسیر اتوبوس با استفاده از اتوبوس های پایانه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت به راحتی می توانید به شهربازی شاپرک دسترسی داشته باشید.
 • مسیر مترو نزدیک ترین ایستگاه مترو به شهر کودک شاپرک ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت در خط دو مترو تهران است.
 • نظر
  پنجشنبه 07 تير 1397

  من چون تو رنج سنی جوان هستم هیچ تمایلی به پاساژ گردی در مجتمع شاپرک ندارم و ماله بچه هاس و چیز جالبی واسه من نیست.

 • نظر Mojtaba
  سه شنبه 16 خرداد 1396

  یکم قیمتاش بالاس.توی قسمت بازی کودکان (بدون وسایل برقی) برای یک ساعت بازی , 35 هزار تومن میگیرن.

 • نظر
  شنبه 20 خرداد 1396

  مي خواستم بدونم نتايج قرعه كشي جشنواره فروش زمستانه در سايت قابل مشاهده نيست.
  لطفا راهنمايي بفرماييد اعلام نتيجه شد؟ برندگان مشخص شدند؟
  موضوع را مختومه قلمداد كنيم؟

 • نظر
  شنبه 20 خرداد 1396

  فکر می کنم شرق تهران به چنین چیزی نیاز داشت؛ یه مرکز خرید که بشه همه وسایل سیسمونی و لباس کودک رو یکجا خرید؛ البته هنوز رقابت قیمتی وجود نداره و قیمت ها یه مقدار تند و تیزه

 • نظر
  دوشنبه 01 شهريور 1395

  شهربازی حرکتی ینی چی؟

 • نظر
  يكشنبه 11 تير 1396

  بی نهایت با اسم بزرگش مغایرت داره ، وسایل دست ساز ابتدایی غیر جذاب_ قیمت بالای استفاده از اونها_ فضای غیر فلت و نامناسب و ... فکر نمیکنم کسی که یکبار امتحان کنه باز تمایلی داشته باشهو با وجود انواع وسایل مناسب رشد و خلاقیت کودک خیلی کوتاه بینانه طراحی شده .

 • نظر
  سه شنبه 08 خرداد 1397

  من امروز رفتم و راضی نبودم: 1 . فقط لباس مجلسی خیلی خاص و گرون داشت .2. مغازه دارها خیلی دیر باز کردند حدود 11 صبح و حتی جواب سلام هم نمیدادند و سرشون توی گوشی بود.
  3. خانه کودک ظاهرش خوب بود ولی 35 هزار تومن بود که خیلی برای خانه کودک زیاده و مدام مسئولینش مزاحم بچه بودن که باید با این وسیله اینجا بازی کنی و وسواس داشتند روی سایلشان. و ضمن در حال تعمیربا کابل برق و نردبان بزرگ بودند که خطرناک بود در وقت بازی بچه ها!!! 4. سرویس بهاشتی فوق العاده شیک ولی آب خراب بود!!!!
  کلا اصلا خوب نبود و فقط ظاهرش زرق و برق داشت.

 • نظر
  پنجشنبه 17 خرداد 1397

  شهر کودک بسیار عالی و تمیز. قسمت بازیهای حرکتی و مهارتی عالی. بازیهای الکترونیکی مرتب و کامل. بقیه قسمت های مجموعه هم که برای خرید مناسب و شیک.فقط اگر موتور و ماشین شارژی هم داشت که بینظیر می شد.

اماکن مرتبطتگ ها