City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

از همان راهي که آمدي برگرد

(83 رای)


«از همان راهي که آمدي برگرد» عنوان جديدترين رمان «فرشته نوبخت» است که در مجموعه «کتاب‌هاي قفسه آبي» نشر چشمه منتشر شده است.

این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • از همان راهي که آمدي برگرد
 • از همان راهي که آمدي برگرد
از همان راهي که آمدي برگرد از همان راهي که آمدي برگرد مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»کتاب «از همان راهی که آمدی برگرد» دومین رمان و چهارمین کتاب «فرشته نوبخت» است که در مجموعه «کتاب‌های قفسه آبی» منتشر شده است.

 • تاریخچه

  پیش از این رمان «سیب ترش» نوبخت در همین مجموعه منتشر شده بود که با استقبال روبرو شد.
 • ویژگی ها

  «نوبخت» درباره‌ تازه‌ترین رمانش می‌گوید: رمان «از همان راهی که آمدی برگرد» تمی اجتماعی دارد، داستانی با چهار راوی که حول محور یک داستان که هسته اصلی رمان است هر کدام داستان خودشان را راویت می‌کنند و در نهایت داستان‌های تودرتویی در دل داستان اصلی روایت می‌شود. در واقع تمرکز داستان اصلی حول محور شخصیتی به نام «شیوا» است؛ دختری که در پرورشگاه بزرگ شده و حالا آمده تا برای خودش زندگی کند، شغلی به دست بیاورد و برای خودش جایگاهی پیدا کند. اما آشنایی او با یکی از شخصیت‌های دیگر رمان سبب می‌شود که مسیر زندگی‌اش تغییر کند و در قهقهرایی بی‌پایان فرو برود. با این حال اتفاقات بعدی متمرکز بر این داستان نیست، چهار راوی، دو مرد و دو زن، هر کدام حرف‌های خودشان را دارند، آنها زندگیهای متفاوتی دارند، هر کدام از طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوتی هستند و براثر یک اتفاق جایی در مسیر زندگی هم قرار می‌گیرند.
 • شرایط استفاده

  رمان 150 صفحه‌ای «از همان راهی که آمدی برگرد» در شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 7000 تومان از سوی نشر چشمه راهی بازار کتاب شده است.
 • سایر اطلاعات

  «نوبخت» اولین‌بار این رمان 150 صفحه‌ای را سال 1387 نوشته بود و بعد در سال 89 آن را بازنویسی کرده بود. او می‌گوید: طرح اولیه که تمام شد، احساس کردم رمان آن‌چیزی که دلم می‌خواست از آب درنیامده است، برای همین هم گذاشتمش کنار و بعد از نوشتن رمان «سیب ترش» دوباره سراغش رفتم و در بازنویسی خیلی چیزها تغییر کرد. سال‌ها پیش با دختری آشنا شدم که زندگی شبیه «شیوا» داشت و همان آشنایی سبب شد که ایده نوشتن این رمان به ذهنم برسد، اما در بازنویسی دوباره وجه دراماتیک به قصه‌گویی غلبه کرد، از واقعیت‌ها فاصله گرفتم و داستان خودم را نوشتم و داستان در مسیر دیگری پیش رفت.

اماکن مرتبطتگ ها

تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر رمان تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت رمان تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت نوبخت تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت رمان تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد رمان تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر رمان نوبخت تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر نوبخت رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد رمان تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت رمان رمان تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد رمان تازه هاي نشر نوبخت رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت رمان نوبخت تازه هاي نشر رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت تازه هاي نشر رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت رمان تازه هاي نشر نوبخت رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت تازه هاي نشر رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد رمان تازه هاي نشر رمان از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت تازه هاي نشر رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد نوبخت رمان از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر رمان نوبخت از همان راهي که آمدي برگرد تازه هاي نشر نوبخت رمان از همان راهي که آمدي برگرد رمان نوبخت تازه هاي نشر از همان راهي که آمدي برگرد رمان تازه هاي نشر نوبخت