City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه

(37 رای)


اقامتگاه بوم گردی نگار با معماری و چیدمان سنتی و اصیل ایرانی خود حس دل نشین زندگی در خانه های باصفای سنتی و روستایی را در شما زنده خواهد کرد. این اقامتگاه دارای ۱۲ باب اتاق سنتی شامل ۳ باب اتاق ۳ تخته، ۳ باب اتاق ۲ تخته، ۱ باب اتاق ۵ تخته و ۱ سالن ۱۶ نفری با سرویس کف خواب است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه
 • اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه
 • اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه
 • اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه
اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه اقامتگاه بومگردی نگار ورزنه مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : اصفهان، بن‌رود، ورزنه، خیابان شهید بهشتی , ورزنه ایران

برای اقامت در این خانه ی بومی باید به شهر ورزنه سفر کنید، شهری در نزدیکی تالاب بین‌المللی گاوخونی که تنها شهر در ایران است که زنان آن همچنان به‌ شیوه سنتی چادر سفید به سر دارند. همچنین به علت کم بودن مساحت شهر ورزنه شما می توانید از بسیاری از آثار تاریخی و طبیعی این شهر به صورت پیاده دیدن نمایید اما برای دیدن قلعه قورتان، آسیاب شتر، گاوچاه و گاوگرد نیاز به وسیله ی حمل و نقل خواهد داشت جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه جهت رفاه و آسایش هر چه بیشتر گردشگران عزیز می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت ناحدود رایگان، آشپزخانه عمومی، وسایل گرمایشی شامل پتو و …، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم سرمایشی و گرمایشی نظیر شوفاژ، کولر آبی، گازی و پنکه اشاره کرد. گفتنی است تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مستقل می باشند. و سرویس بهداشتی ایرانی واخل حیاط و در محوطه اقامتگاه موجود است.

 • تاریخچه

  ورزنه نام یک شهر زیبا از توابع بن‌رود اصفهان است. آثار تاریخی بسیار زیبا و دسترسی به کویر تلماسه‌ای از دلایل علاقه گردشگران به این منطقه است. ورزنه به شهر چادرهای سفید نیز مشهور است که در آن خانم‌ها اکثرا از چادرهای سفید استفاده می‌کنند.
 • ویژگی ها

  اقامتگاه بوم گردی نگار با معماری و چیدمان سنتی و اصیل ایرانی خود حس دل نشین زندگی در خانه های باصفای سنتی و روستایی را در شما زنده خواهد کرد. این اقامتگاه دارای ۱۲ باب اتاق سنتی شامل ۳ باب اتاق ۳ تخته، ۳ باب اتاق ۲ تخته، ۱ باب اتاق ۵ تخته و ۱ سالن ۱۶ نفری با سرویس کف خواب است.از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه جهت رفاه و آسایش هر چه بیشتر گردشگران عزیز می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت ناحدود رایگان، آشپزخانه عمومی، وسایل گرمایشی شامل پتو و …، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم سرمایشی و گرمایشی نظیر شوفاژ، کولر آبی، گازی و پنکه اشاره کرد. گفتنی است تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مستقل می باشند. و سرویس بهداشتی ایرانی واخل حیاط و در محوطه اقامتگاه موجود است.

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها