City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

اقامتگاه بومگردی چهل پنجره

(20 رای)


اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد خانه ای بزرگ و سنتی دارای قدمتی ۷۰ ساله و مربوط به دوره پهلوی می باشد.با ورود به عمارت سنتی چهل پنجره یزد حیاطی بزرگ را می بینید که حوض گرد آن در بین باغچه های پر گل و رنگارنگ، زیبایی و نشاطی خاص به خانه بخشیده است. گویا مادربزرگ بر لب تالار نشسته و با صدای قل قل سماور همیشه جوشانش شما را صدا می زند.این صحنه زیبا آدمی را به هوس می اندازد تا فواره حوض را باز کرده، شلنگ آب را برداشته و حیاط را آب پاشی کند و به همراه گل های سرخ حیاط، خنده های شورانگیز کودکانه سر دهد و به آن ایام شیرین برود


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • اقامتگاه بومگردی چهل پنجره
 • اقامتگاه بومگردی چهل پنجره
 • اقامتگاه بومگردی چهل پنجره
اقامتگاه بومگردی چهل پنجره اقامتگاه بومگردی چهل پنجره اقامتگاه بومگردی چهل پنجره مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : ۰۳۵۳۶۲۷۴۰۳۹
 • آدرس : یزد – خیابان فرخی – کوچه بیمارستان فرخی – مقابل درب اورژانس

اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد دارای ۶ باب اتاق رنگین تر از حیاط است. اتاق های سنتی که به لطف ذوق صاحبخانه اش با پرده و روتختی های گلدار و شادی بخش تزیین شده و با ورود به آن، لبخندی از شادی بر لبانتان می نشیند. دو باب از اتاق های اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد ؛ دو تخته، دو باب آن چهار تخته و دو باب دیگر پنج تخته می باشد. به طور کلی این خانه، ۲۲ عدد تخت و ۱۳ کف خواب دارد.

 • امکانات ویژه

  اقامتگاه چهل پنجره یزد دارای امکانات عالی نظیر اینترنت، صبحانه، حمام و سرویس ایرانی و فرنگی داخل اتاق، سرویس بهداشتی عمومی، تلویزیون، تاکسی سرویس، سیستم اطفاء حریق، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … می باشد.
 • نقاط مثبت

  از جمله جاذبه های گردشگری و اماکن پربازدید نزدیک به اقامتگاه بوم گردی چهل پنجره یزد شامل مجموعه امیر چخماق ،بازارهای سنتی یزد ،مجموعه خان ، موزه آب و … می شوند. همچنین اگر برای دریافت خدمات پزشکی به یزد سفر می کنید؛ انتخاب اقامتگاه سنتی چهل پنجره یزد که در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستان های یزد نظیر بیمارستان شهید رهنمون یزد ، مجموعه مطب پزشکان کوچه برخورداری و … قرار دارد، گزینه مناسبی به شمار می رود.

اماکن مرتبطتگ ها