City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد

(32 رای)


هشتی اقامتگاه بومگردی شهداد یزد اولین چیزی است که با ورود به این اقامتگاه به چشم می خورد. بعد از هشتی به دو راهرو می رسیم که یکی از آنها به حیاط مرکزی و دیگری به حیاط نارنجستان منتهی می شود. حیاط هایی بسیار سنتی که دل و روح آدمی را زنده می کند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد
 • اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد
 • اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد
 • اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد
اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد مشاهده گالری

حیاط نارنجستان دارای ۲ اتاق دو تخته، سرویس بهداشتی عمومی، میز صبحانه و کلاه فرنگی می باشد. حیاط دلباز مرکزی نیز یک اتاق سه دری vip چهارتخته دارد.

در گوشه حیاط اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد با گذر از ۴ پله وارد زیرزمین خانه می شویم که یک اتاق ۵ تخته به همراه سرویس بهداشتی در آن قرار دارد. نور این اتاق توسط یک پنجره تامین می گردد.

اقامتگاه شهداد یزد علاوه بر این اتاق ها؛ دو باب اتاق ۳ تخته، یک اتاق ۲ تخته، یک اتاق ۶ تخته و یک اتاق ۴ تخته دارد که همگی تو در تو و دیدنی هستند.

 • ویژگی ها

  اقامتگاه سنتی شهداد یزد یک آشپزخانه عمومی و مجهز به کلیه امکانات از قبیل گاز، ماشین لباسشویی، ظروف و ... نیز دارد که در اختیار تمامی مهمانان خانه شهداد می باشد.

  دیگر امکانات رفاهی و خدمات اقامتگاه بوم گردی شهداد یزد شامل صبحانه، پذیرایی چای و میوه، اینترنت، پارکینگ، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، خشکشویی، نمازخانه، خدمات پزشکی و چایخانه سنتی می شود.
 • امکانات ویژه

  اقامتگاه بومگردی شهداد یزد نزدیک به اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری یزد نظیر مسجد جامع یزد ، بقعه سید رکن الدین ، بازارهای سنتی یزد ، برج ساعت یزد و ... می باشد.

اماکن مرتبطتگ ها