City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 

تابور

(53 رای)


 “تابور” که دومين فيلم بلند وحيد وکيلي فر پس از فيلم تحسين شده “گشر” است، پاييز سال گذشته با بازي محمد رباني در تهران فيلمبرداري شده و از آنجا که بر اساس فرم فيلم و فضاي داستان، اين فيلم صدابرداري سر صحنه نداشته است، مراحل مختلف صداسازي، طراحي و ميکس در طول چهار ماه و نيم توسط حسين مهدوي و تيمي از دستيارانش در استوديو مون تهران به انجام رسيد، که نتيجه کار در حوزه صدا، تجربهاي جديد در سينماي ايران محسوب ميشود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • تابور
 • تابور
 • تابور
تابور تابور تابور مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

2.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

3.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي  فيلم و سينمايي  نقاشي و عکاسي  موسيقي  ساير

4.به طور متوسط توی هر ماه چند تا فیلم می بینی؟

 کمتر از 2 فيلم  بين 3 تا 5 فيلم  بين 6 تا 12 فيلم  بيشتر از 12 فيلم

5.فیلم هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD
 دانلود قانوني
 استفاده بدون کپي رايت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این فیلم داستان پرسه شبانه مردی در تهران مالیخولیایی و مدرن را روایت می کند که بدنش به امواج ویرانگر الکترومغناطیس واکنش نشان می دهد و او اکنون در یک فضای آخرزمانی و انتزاعی سعی دارد به شکلی غیرمعمول از وجودش محافظت کند.

 • تاریخچه

  وحید وکیلیف ردانش آموخته سینما از دانشگاه سوره تهران است.آغاز فعالیت هنری وی از سال ۱۳۷۵ در تئاتر کرمانشاه بوده و اولین تجربه کارگردانی او در سال ۱۳۸۱ با ساخت فیلم کوتاه هه وری ( روسری کردی ) بوده است.
 • ویژگی ها

  فیلم «تابور» موفق به دریافت جایزه یک دستاورد هنری جشنواره فیلم تسالونیکی یونان، جایزه ویژه داوران جشنواره فیلم مراکش، جایزه منتقدین و تندیس لوتوس طلایی برای بهترین فیلم جشنواره فیلم دوویل فرانسه و جایزه شب برای بهترین کارگردانی جشنواره فیلم دو نت فرانسه شده است. این فیلم در جشنواره‌های روتردام، ترایبکا، بوسان، مونترال، پاریس، کپنهاک، اولهار برزیل، هنگ کنگ، دبی و مومبای نیز به نمایش در آمده است.
  فیلم «تابور» در بخش جشنواره جشنواره سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.
 • سیمای عمومی

  این فیلم در فرم و روایت کاملا تجربی ساخته شده است و در ایران چنین کاری کمتر تجربه شده است. نگاه رئالیستی در این فیلم وجود ندارد. ژانر فیلم علمی –تخیلی است اما نه بصورت مطلق، تنها به لحاظ فضای بصری و حس و حال اینگونه است.
 • سانس ها

  سینما خانه هنرمندان تهران - خیابان ایرانشهر - بوستان هنرمندان ، تلفن : 88310457-021
 • سایر اطلاعات

  نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: وحید وکیلی فر
  بازیگران: محمد ربانی، مسعود پازوکی، سید علی حسینی، علی شیدرنگ
  مدیر فیلمبرداری: محمدرضا جهان پناه
  تدوین: وحید وکیلی فر
  مدیر صدابرداری: حسین مهدوی
  پخش: سینمای هنر وتجربه

اماکن مرتبطتگ ها

تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر تابور تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر تابور هنر و تجربه وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور وحيد وکيلفر هنر و تجربه تابور