City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

خندوانه

(50 رای)


خندوانه يکي از برنامه هاي موفق صدا و سيما در حوزه طنز است که با قالب و ساختاري متفاوت پخش مي شود. اين برنامه با اجراي رامبد جوان و با آيتم هاي جذاب و متنوع هر شب از شبکه نسيم روي آنتن مي رود و تا کنون توانسته است مخاطبان زيادي را جذب کند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • خندوانه
 • خندوانه
 • خندوانه
 • خندوانه
خندوانه خندوانه خندوانه خندوانه مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر از رادیو و تلویزیون استفاده می کنی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بيشتر از سه ساعت

2.چه نوع برنامه هایی رو بیشتر دوست داری؟

 اخبار  طنز و کمدي  فيلم و سريال  بقيه برنامه ها

3.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

5.از اینترنت بیشتر از همه برای چی استفاده می کنی؟

 بازي و سرگرمي  شبکه هاي اجتماعي  مطالعه اخبار  تحقيق و کارهاي علمي  ساير

6.شبکه های اجتماعی چقدر از وقتت رو توی روز می گیره؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»موضوع برنامه خندوانه هر شب متفاوت است اما مضمون اصلیِ آن خنده است و در اصل برنامه‌ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است. این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده است.و هفته‌ای چند شب یکی از هنرمندان از قبیل: علیرضا خمسه، شقایق دهقان و رضا شفیعی جم، جواد رضویان و بیژن بنفشه خواه و ... را به برنامه می‌آورند تا راه‌حل‌هایی را برای نشاندن خنده بر لب‌ها یادآوری کنند.

 • تاریخچه

  ایده اجرای برنامه خندوانه یک بار در سال ۸۳ توسط رامبد جوان به شبکه ۲ سیما داده شده بود ولی بخاطر تامین نشدن بودجه و مسائل این چنینی ساخت آن به تعویق افتاد. از دو هزار مقاله‌ای که درباره خندیدن و خنده در جهان تالیف و نوشته شده بود تقریباً ۹۰۰ مورد استخراج و بن مایه علمی برنامه خندوانه شد و بارزترین بخش این مقالات توجه به اثرات حیرت انگیز خنده در انسانها بود.
  در نهایت این برنامه تلویزیونی از اواسط خرداد ماه سال ۹۳ شروع به فعالیت کرده است.
 • ویژگی ها

  این برنامه هر شب میهمانان دیگری نیز دارد و این افراد، افراد موفقِ جامعهٔ ایرانی هستند. این برنامه به برترین لبخند تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم خواهد کرد، در این برنامه میهمانان باید پنج ثانیه به دوربین خیره بمانند و لبخند بزنند. هر شب پس از برنامه و در لحظه‌های آخِر آهنگ معروف برنامه را همگی با صدای بلند می‌خوانند به نامِ: هه‌هه. خواننده و آهنگساز این آهنگ حبیب بدیری است. این برنامه بیننده‌های بسیاری داشت به طوری که یکی از پربیننده ترین برنامه‌های ماه رمضان ۹۳ معرفی شد.
 • سیمای عمومی

  این برنامه از افرادی تشکیل شده که با تست خنده به برنامه وارد شدند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها هیئت داوران خندوانه گفته می‌شود. برنامه با مقدمهٔ رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار تیتراژ شاد برنامه را می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. ابتدا گفتگویی با دو نفر از دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. گفتگو با مهمان شروع می‌شود که با شوخی و خنده همراه است. در پایان از مهمان برنامه خواسته می‌شود که پنج ثانیه به سمت دوربین لبخند بزند و هیئت داوران خندوانه در برنامهٔ پایانی هر هفته بهترین لبخند را گزینش می‌کنند. در طی برنامه نیما شعبان نژاد کارهای خنده‌دار انجام می‌دهد.
 • سایر اطلاعات

  خندوانه قصد داره تا فرهنگ شوخى كردن رو بررسى كنه و شكل صحيح و عمومى اون رو پيدا كنه و اون رو ترويج بده. خندوانه ايها معتقدهستند كه اگر ما در يك روز اصلا نخنديم اون روز، روز بدى بوده .پس بياين با هم ياد بگيريم كه چطور مى شه شاد بود و خنديد و اين امر مهم رو به ديگران هم سرايت داد.
 • نظر
  چهارشنبه 08 شهريور 1396

  سری های اول برنامه خندوانه جذاب تر بود، الان کم کم داره تکراری می شه و جذابیتش رو از دست می ده

اماکن مرتبط

اخبار مرتبط

آرشیو اخبار


تگ ها

خندوانه برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان خندوانه برنامه طنز خندوانه شبکه نسيم خندوانه رامبد جوان برنامه طنز خندوانه خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز رامبد جوان شبکه نسيم خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان رامبد جوان خندوانه رامبد جوان برنامه طنز رامبد جوان شبکه نسيم خندوانه برنامه طنز شبکه نسيم خندوانه برنامه طنز رامبد جوان خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان خندوانه رامبد جوان برنامه طنز خندوانه رامبد جوان شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه رامبد جوان برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز شبکه نسيم خندوانه برنامه طنز رامبد جوان خندوانه برنامه طنز رامبد جوان شبکه نسيم شبکه نسيم خندوانه برنامه طنز شبکه نسيم خندوانه رامبد جوان شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز رامبد جوان شبکه نسيم رامبد جوان خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز رامبد جوان خندوانه برنامه طنز رامبد جوان خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز خندوانه رامبد جوان برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان شبکه نسيم خندوانه رامبد جوان شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز خندوانه رامبد جوان برنامه طنز شبکه نسيم خندوانه شبکه نسيم برنامه طنز رامبد جوان خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز خندوانه برنامه طنز رامبد جوان شبکه نسيم برنامه طنز خندوانه شبکه نسيم رامبد جوان برنامه طنز خندوانه رامبد جوان شبکه نسيم برنامه طنز شبکه نسيم رامبد جوان خندوانه برنامه طنز شبکه نسيم خندوانه رامبد جوان