City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

خوشبختي در راه است

(34 رای)


مجموعه داستان «خوشبختي در راه است» نوشته آليس مانرو با ترجمه مهري شرفي از سوي نشر ققنوس راهي بازار کتاب شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • خوشبختي در راه است
 • خوشبختي در راه است
خوشبختي در راه است خوشبختي در راه است مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این مجموعه شامل 9 داستان درباره زنان است؛ «گستره‌ها»، «داستان»، «گودال‌های - عمیق»، «رادیکال‌های آزاد»، «صورت»، «بعضی زنان»، «بازی کودکانه»، «چوب» و «خوشبختی در راه است».

 • تاریخچه

  آلیس مانرو از نویسنده‌های معاصر کانادا است که سال 1931 به دنیا آمده است. آثارش جایزه‌های زیادی را از آن او کرده است. آخرین جایزه‌ای که مانرو دریافت کرد، جایزه بوکر در سال 2009 بوده است که اتفاقاً به خاطر همین مجموعه داستان «خوشبختی در راه است» به او تعلق گرفته است. این نویسنده در کارنامه نویسندگی‌اش یک رمان و 13 مجموعه داستان دارد.
 • ویژگی ها

  در مجموعه داستان «خوشبختی در راه است» نویسنده برش‌هایی از زندگی انسان‌های معمولی را ارائه کرده است؛ مقاطعی از زندگی که تاثیری طولانی مدت روی زندگی قهرمانان داستان می‌گذارد. در بعضی از داستان‌ها مثل «بازی کودکانه» نویسنده نشان داده تاثیری که از یک حادثه به جا می‌ماند حتی می تواند به اندازه یک عمر باشد.
 • شرایط استفاده

  کتاب «خوشبختی در راه است» در 328 صفحه با شمارگان 1100 نسخه و قیمت 13 هزار تومان از سوی انتشارات ققنوس به چاپ رسیده است.
 • سایر اطلاعات

  قهرمانان داستان‌های این مجموعه معمولاً زن‌هایی هستند که دشواری‌هایی در زندگی داشته‌اند اما توانسته‌اند این دشواری‌ها را تاب آورند و به زندگی ادامه دهند و مهم‌ترین نکته داستان همین مساله است. نویسنده بیشتر مسایل انسان‌‌ها مدنظرش است اگرچه در این مجموعه شخصیت اصلی هشت داستان، زن است و می‌شود گفت زن‌ها برایش اهمیت ویژه‌ای دارند اما مانرو نویسنده‌ای فمنیست نیست و نگاهی انسانی به مسایل پیرامونش دارد که البته در بعضی از داستان‌ها افراد سالمند را هم مورد توجه قرار داده است.
 • منبع

  خبرگزاری مهر، وب سایت انتشارات ققنوس، خبرگزازی ایبنا

اماکن مرتبطتگ ها

تازه هاي نشر خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس تازه هاي نشر خوشبختي در راه است تازه هاي نشر انتشارات تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است ققنوس انتشارات تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس ققنوس تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است ققنوس انتشارات تازه هاي نشر خوشبختي در راه است انتشارات تازه هاي نشر خوشبختي در راه است ققنوس تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر انتشارات ققنوس تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر ققنوس انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است انتشارات تازه هاي نشر خوشبختي در راه است ققنوس تازه هاي نشر خوشبختي در راه است ققنوس انتشارات انتشارات تازه هاي نشر خوشبختي در راه است انتشارات تازه هاي نشر ققنوس انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است ققنوس انتشارات ققنوس تازه هاي نشر انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است ققنوس تازه هاي نشر خوشبختي در راه است ققنوس تازه هاي نشر انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس انتشارات تازه هاي نشر ققنوس انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس تازه هاي نشر انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر ققنوس خوشبختي در راه است انتشارات تازه هاي نشر انتشارات خوشبختي در راه است ققنوس تازه هاي نشر انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر خوشبختي در راه است ققنوس انتشارات خوشبختي در راه است تازه هاي نشر انتشارات ققنوس خوشبختي در راه است تازه هاي نشر ققنوس انتشارات خوشبختي در راه است انتشارات ققنوس تازه هاي نشر خوشبختي در راه است انتشارات تازه هاي نشر ققنوس