City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 

درخت درون

(43 رای)


نمايشگاهي شامل تنديس‌هاي مفتولي سيدرسول شبيري برپا مي‌شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

«نظرتون چیه؟»

1.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي
 فيلم و سينمايي
 نقاشي و عکاسي
 موسيقي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»گالری «مس‌نگار» با تعهد همیشگی خود برای معرفی گونه‌های مختلف هنرهای صناعی ایران، این‌بار نمایشگاه متفاوتی را با عنوان «درخت درون» تدارک دیده است.

  • ویژگی ها

    تندیس‌های مفتولی این هنرمند نگاه نوینی به این شاخه از هنر هستند که امروز با نام وایرآرت (wire art) شناخته می‌شود. شبیری که به خوبی توانسته است یکی از هنرهای صناعی شناخته در جهان را با رویکرد مفهومی نوین درآمیزد، در تمام آثارش روح و ظرافتی را دمیده که در هنرمندان چنین رشته‌هایی، بدیع و نادر است.
  • شرایط استفاده

    نمایشگاه «درخت درون» روز جمعه، 27 شهریورماه، ساعت 16:30 در گالری «مس‌نگار» به نشانی خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، کوچه حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، واحد تجاری شماره 5 افتتاح می‌شود و پنج روز ادامه خواهد داشت.
  • سایر اطلاعات

    تندیس‌های رسول شبیری به سیاق هنرمندان نوآور و متعهد جهان، زبان ابراز دغدغه‌های شخصی و اجتماعی او هستند. مفتول‌های درهم تنیده آثارش که اجراهای بسیار ظریف و دقیقی دارند، از مفاهیم اجتماعی و انسانی سرشارند و داستان‌هایی را روایت می‌کنند که هریک به نوعی گره‌های شخصی و اجتماعی ما هستند. تندیس‌هایی که سخت می‌شود باور کرد هر کدام داستان خودشان را دارند و مفاهیمی مانند تنهایی، بیگانگی، خود شیفتگی، اراده، اتحاد، خودباوری، ایستادگی و بالندگی را حکایت می‌کنند.

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها