City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

دهكده تفريحي و توريستي ماندگار

(25 رای)


دهكده تفريحي و توريستي ماندگار يکي از مجتمع هاي تفريحي و گردشگري خوب کرمان هست که به همت بخش خصوصي در دهستان کوهپايه و در نزديکي شهر کرمان داير شده است. فاز اول مجتمع تفريحي ماندگار شامل پيست بين‌المللي و استاندارد کارتينگ، درياچه مصنوعي و امکانات تفريحي و رفاهي متعددي هست.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»دهكده تفريحي و توريستي ماندگار با مساحت شانزده هکتار اراضی خریداری شده دولتی دارای امکاناتی چون پیست کارتینگ، پیست ماشین های رادیو کنترلی، شهربازی، باشگاه بیلیارد، رابل ماهیگیری، 30 واحد اقامتی (ویلا)، 16 واحد اقامتی موقت (کپر)، 130 واحد ویلا آپارتمان در حال بهره برداری، سالن های چند منظوره، 4 واحد رستوران، کافی شاپ و سایت گردشگری است.

 • تاریخچه

  دهكده تفريحي و توريستي ماندگار در سال 1384 در زمینی به مساحت 9 هکتار آغاز و در سال 1385 با اخذ موافقت اصولی از سازمان میراث فرهنگی و پروانه ساختمان از دهیاری کوهپایه به نام دهکده تفریحی فرهنگی ماندگار رسماً به ثبت رسید.
 • ویژگی ها

  پیست کارتیگ دهكده تفريحي و توريستي ماندگار توسط مهندسان و جوانان ایرانی ساخته شده و 32 استاندارد بین‌المللی را از فدراسیون‌ ایتالیا کسب کرده است. تعمیرکاران آموزش دیده در تعمیرگاه های مجهز در این مجموعه حضور دارند همچنین دستگاه پیشرفته زمان‌سنج و آشیانه ماشین‌ها در کنار این پیست دیده می شود. سالن‌های بیلیارد و بولینگ این مجموعه از دیگر اماکن ورزشی این مکان محسوب می‌شوند.
  این پیست که استانداردترین پیست خاورمیانه و بزرگترین پیست کارتینگ ایران می باشد با دارا بودن تنها و پیشرفته ترین دستگاه ترنومنت و تایمر در ایران و استانداردترین اسفالت برای پیست از گرانترین پیست های کارتینگ موجود در ایران هم هست.
 • سایر اطلاعات


  در فاز دوم زمینی به مساحت 100 هکتار در مجاورت فاز اول از اراضی منابع ملی تخصیص داده شده است که 40 هکتار جهت استفاده عموم در حال جنگل کاری است. تله کابین، رستوران گردان، پیست اتومبیل رانی در فاز دوم طرح پیش بینی گردیده است.
  راه دسترسی بین فاز اول و دوم (منوریل) در حال اجراست.

اماکن مرتبطتگ ها