City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

دهکده ورزشي چهارباغ کرج

(113 رای)


دهکده ورزشي چهار باغ البرز در منطقه خوش آب و هواي چهارباغ کرج قرار گرفته و مکاني مناسبي براي ورزش و تفريح به شمار مي ره که از امکانات مناسب براي استفاده از 22 ورزش مختلف برخوردار هست. هوايي پاک و دور بودن از هياهوي شهري و آلودگي هاي زيست محيطي  از ويژگي هاي بارز دهکده ورزشي چهارباغ کرج است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • دهکده ورزشي چهارباغ کرج
 • دهکده ورزشي چهارباغ کرج
 • دهکده ورزشي چهارباغ کرج
 • دهکده ورزشي چهارباغ کرج
دهکده ورزشي چهارباغ کرج دهکده ورزشي چهارباغ کرج دهکده ورزشي چهارباغ کرج دهکده ورزشي چهارباغ کرج مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 02644373531
 • وب سایت : www.sportvillage.ir
 • آدرس : کرج - قزوین - پل کردان - چهارباغ - دهکده ورزشی چهارباغ

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»دهکده ورزشی چهارباغ کرج دارای امکاناتی مثل سالن همایش و سمینار,سالن غذاخوری ,بوفه ,پارکینگ , زمین فوتبال ,زمین تنیس روباز ,زمین والیبال، و بسکتبال، زمین بدمینتون ,زمین گلف, مانژ سوارکاری و اسطبل اسب , سالن سرپوشیده چند منظوره , سالن بدنسازی, سالن بیلیارد ,استخر ,سونا, جکوزی و جاده تندرستی هست و می تونید از انواع امکانات تفریحی و ورزشی اون به خوبی استفاده کنید.

 • تاریخچه

  دهکده ورزشی چهار باغ کرج با تلاش ها و سرمایه شخصی آقای بهداد و همیاری سازمان ورزش ،اداره گردشگری و ارگانهای دولتی مربوطه در منطقه ی خوش آب و هوای چهارباغ کرج ساخته شد.
 • ویژگی ها

  شما میتوانید از چشم انداز زیبا و آرامش وصف ناپذیر مسیر تندرستی این مجموعه لذت ببرید. جاده تندرستی دهکده ورزشی چهار باغ کیلومتر بندی شده است و فضای خوبی را برای ورزش ایجاد کرده است.
  همینطور اقامتگاه های دهکده ورزشی با ظرفیت 100 نفر در کنار سالن برگزاری سمینار و کنفرانس با امکاناتی نظیر اینترنت وایرلس، لوازم صوتی- تصویری و ویدیو پروژکتور از دیگر ویژگی های این مجموعه تفریحی و ورزشی به شمار می رود.
 • سایر اطلاعات

  زمین های چمن طبیعی فوتبال : دهکده ورزشی چهارباغ برای ورزش جهانی فوتبال امکانات گسترده ای را فراهم آورده است. این مجموعه دارای سه زمین فوتبال چمن استاندارد جهت انجام آمادگی تیم های ورزشی می باشد که اندازه ابعاد آنها 110x 80 و 90x60 و دیگری 70x50 است. این زمین ها، مناسب آمادگی تیم های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می باشد. نوع چمن استفاده شده در این زمین ها کاملا طبیعی است و رسیدگی آن توسط افراد مجرب و کارآزموده که تجربیات باشگاهی داشته اند بطور مرتب و مداوم صورت می گیرد.
  در هنگام ساخت این زمین ها، با رعایت استانداردهای باشگاهی، مناسب ترین زیرسازی صورت گرفته که در شرایط آب و هوایی مختلف بهترین بازدهی را داشته باشد. همین امر موجب شده تا از معدود زمین های فوتبال کشور باشد که مورد رضایت تیم های ملی و باشگاهی قرار گرفته است. یکی از این زمین ها دارای دو سکو برای تماشاچیان و خبرنگاران می باشد.

  از دیگر امکانات رفاهی می توان به رختکن و دوش های مناسب، بازیکنان اشاره نمود. در چند سال گذشته تاکنون تیم های مختلفی از جمله تیم ملی، تیم های دسته برتر فوتبال کشور و سایر اعضا تیم فوتبال سازمان ها و نهاد ها با برپایی اردوهای کوتاه مدت و بلند مدت ، فرایند آماده سازی خود در این مجموعه استفاده کرده اند.
 • نظر
  پنجشنبه 17 فروردين 1396

  خوبه عالیه قیمت هاش هم مناسب است
  امیدوارم پایدارباشه وبتونه خدمت رسانیش هم بهتر تر بشه

اماکن مرتبطتگ ها