City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت

(44 رای)


اگر به دنبال یکی از راسته های خرید چمدان مسافرتی، کیف و کوله می گردید می توانید سری به طبقه زیر زمین سرای مشیر خلوت در بازار تهران بزنید، اینجا ممکن است بتوانید پیشنهاد ها و تنوع خوبی برای خرید کیف و چمدان پیدا کنید.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت
  • راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت
  • راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت
راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت راسته خرید کیف و چمدان سرای مشیر خلوت مشاهده گالری

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران - خیابان 15 خرداد - بازار بزرگ تهران - سرای مشیر خلوت

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»اگرچه سرای مشیر خلوت بازار بزرگ تهران در اصل بورس لوازم تزیینی و خیاطی و وسایل سفره عقد و عروسی است اما طبقه زیر زمین آن به بازار کیف و چمدان تبدیل شده است. از چمدان عروس گرفته تا چمدان های مسافرتی و کیف و ...

  • شرایط استفاده

    از دهانه اصلی بازار تهران که وارد شدید‌ به سمت مسجد امام‌خمینی مسیرتان را کج کنید. به مسجد امام‌خمینی رسیده و از پله‌ها پایین می‌رویم. بعد از آن مسیرتان را به سمت حیاط کوچک ادامه دهید و بعد از رد شدن از آن به حیاط بزرگ و حیاط اصلی مسجد می‌رسیم.بعد به سمت چپ حیاط می‌رویم. ازدالانی که حیاط را به بین‌الحرمین وصل می‌کند عبور می‌کنیم. به دوراهی رسیده‌ایم که یک راهش به بازار لوازم التحریر می‌رود و مسیر دیگرش به سمت «مشیر خلوت» ختم می‌شود یعنی همان جایی که مقصد ما برای خرید وسایل خیاطی و لوازم تزیین عروسی است.
  • سایر اطلاعات

    مغازه جالب دیگری هم در این طبقه هست که جز انواع یراق، جنس دیگری ندارد.البته مغازه‌های دیگری هم در این پاساژ هستند که چند رقم یراق در کنار دیگر اقلام خود می‌فروشند اما اگر می‌خواهید وقت‌تان گرفته نشود و البته دنبال یراق خاصی برای لباس، پرده یا مبلمان هستید‌ حتما به این مغازه سری بزنید.

اماکن مرتبطتگ ها