City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

زخمي روزگار

(44 رای)


رمان «زخمي روزگار» نوشته قاسم شکري توسط انتشارات بامداد نو منتشر و راهي بازار نشر شد.

این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • زخمي روزگار
 • زخمي روزگار
زخمي روزگار زخمي روزگار مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این رمان به عنوان اولین کتاب مجموعه «سپهر داستان» که توسط انتشارات بامداد نو چاپ می‌شود، منتشر شده است. راوی این رمان یک شخصیت بشقاب‌نصب‌کُن است؛ آدمی ولنگار، فراموشکار، عاشق‌پیشه، طنّاز، ساده‌دل و در وقت خودش باهوش. او با همین بضاعت در پی تغییرِ جهانی است که در آن زندگی می‌کند. با این‌که حتی نمی‌داند آرمان‌شهر چه معنایی می‌تواند داشته باشد، در ذهن و خیالش دربه‌در به دنبال چنین ناکجا آبادی است.

 • تاریخچه

  از قاسم شکری پیش از این مجموعه‌داستان «نقص فنی» و رمان‌های «بوی خوش تاریکی» و «مارمولکی که ماه را بلعید» منتشر شده است.
 • ویژگی ها

  شخصیت راوی داستان با همین بضاعت در پی تغییر جهانی است که در آن زندگی می‌کند. با این که حتی نمی‌داند آرمان شهر چه معنایی می‌تواند داشته باشد، در ذهن و خیالش دربه‌در به دنبال چنین ناکجاآبادی است؛ یک هولدن کافیلد ایرانی. نویسنده درباره این شخصیت می‌گوید: این آدم چنان در وجود من رخنه کرده بود که یادش تا ماه‌ها دست از سرم برنمی‌داشت. و همین سماجتش باعث شد که حتی خودش را در دو رمان دیگری که پس از این اثر نوشته‌ام و هنوز منتشر نشده‌اند، جا کند. در واقع این اثر اولین قسمت از یک سه‌گانه است. البته در آن دو تای دیگر شخصیت‌ اول داستانی نیست، ولی حضورش گاه چنان تاثیر گذار است که دیگر شخصیت‌ها را زیر سایه خود می‌برد.
 • سیمای عمومی

  یک نفر از اون دو نفری را که من از مرگ نجات دادم، در واقع خودم بودم. انگار ژان والژانی پیدا شده باشه و خودش را از زیر چرخ یک کالسکه‌ی هوار شده نجات داده باشه. اگه به موقع دستم رو تکون نمی‌دادم، ممکن بود عقرب نیشم بزنه و به جای طلبه‌ی خدابیامرزه، این من بودم که می‌مردم. به حتم اجلش رسیده بود. عقربه وسیله بود.

  نفر دومی که از مرگ حتمی نجات دادم، حاج‌کاظم توی فیلم‌ «آژانس شیشه‌ای» هس. به خدا دروغ نمی‌گم. خود خودش بود. اون موقع، هنوز «مارمولک» نشده بود. حتا هنوز نیومده بود توی سریال «زیر تیغ» بازی کنه و همکارش رو بکشه. دیونه هم نشده بود تا بخواد از قفس بپره. حتا «مرد عوضی» هم نشده بود که کله‌اش تاب برداره. اون موقع توی پادگان ما، که چسبیده بود به شهرک سینمایی دفاع مقدس، فیلم جنگی بازی می‌کرد. هنوز خیلی مونده بود آشپز بشه. بیرون بهداری زیر سایه‌ی یه درخت نشسته بودیم و با سایر هم‌قطارها، عقرب و رتیل می‌کشتیم که یک‌ دفعه دیدیم یه بابای لباس شخصی روی موتورسیکلت نشسته و به سرعت باد به طرف ما می‌گازه. یکی از بچه‌ها که چشمش از همه‌ی ما تیزتر بود، با صدای بلند گفت: «بچه‌ها، فلونی!»...
 • سایر اطلاعات

  این کتاب با 172 صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت 7 هزار و 500 تومان منتشر شده است.
 • منبع

  خبرگزاری مهر

اماکن مرتبطتگ ها

زخمي روزگار رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار رمان زخمي روزگار تازه هاي نشر زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر زخمي روزگار رمان تازه هاي نشر زخمي روزگار رمان گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان تازه هاي نشر زخمي روزگار رمان گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار رمان گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر تازه هاي نشر زخمي روزگار رمان تازه هاي نشر زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار رمان گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري رمان تازه هاي نشر زخمي روزگار تازه هاي نشر رمان گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار رمان گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر رمان زخمي روزگار تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري رمان زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري تازه هاي نشر رمان تازه هاي نشر گردشگري فرهنگي و هنري زخمي روزگار رمان تازه هاي نشر زخمي روزگار گردشگري فرهنگي و هنري