City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

لحظه هاي سکسه

(24 رای)


کتاب «لحظه‌هاي سکسکه» نوشته‌ احمد اکبرپور از مجموعه طرح «رمان نوجوان امروز» کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با موضوع دفاع مقدس چاپ و روانه بازار نشر شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • لحظه هاي سکسه
لحظه هاي سکسه مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»رمان «لحظه‌های سکسکه»، داستان دو نوجوان به نام‌های امین و سعید است که در درس و فعالیت‌های دیگر با هم رقابت می‌کنند و سال دوم دبیرستان از طرف بسیج به جبهه‌های نبرد اعزام شده و در یک عملیات از گردان خود جدا می‌افتند و به همراه پیرمردی به نام «مشتی جلال» راه بازگشت خود را گُم می‌کنند. آنها در نهایت به اسارت نیروهای بعثی عراق درمی‌آیند و در ادامه ماجراهای اسارت...

  • ویژگی ها

    نویسنده از نوجوان‌هایی گفته که درس و مشق را رها کرده و به جبهه رفته‌اند. او از رزمنده‌ها ابرقهرمان و موجوداتی اسطوره‌ای و دست نیافتنی نساخته؛ شخصیت‌های داستان او زمینی‌اند و ترس‌ها و تردیدهای خود را دارند و همین، کتاب او را خواندنی می‌کند.
  • سیمای عمومی

    در این داستان نویسنده تلاش می‌کند علاوه بر استفاده از موضوع جبهه و جنگ برخی دغدغه‌های دوران نوجوانی از قبیل رقابت سالم در گروه هم‌سالان را نیز بیان کند. توجه اکبرپور در این رمان نه به سال‌های پس از جنگ و وضعیت جانبازان و آزادگان و خانواده‌هایشان بلکه به نسل (یا نسل‌های) بعد از جنگ، است. او دست نوجوان امروز را یک‌راست گرفته و با خود به دل جنگ و خمپاره برده است: «اگرچه، چند متری یکی از این سنگرها بودم، ولی سر و صدایی ازشان نمی‌شنیدم. کنار بعضی سنگرها موتورسیکلتی گذاشته بودند. اگر بیشتر معطل می‌کردم، حتم داشتم که بیشتر هول و وحشت برم می‌داشت و دوباره کار را خراب می‌کردم»
  • شرایط استفاده

    رمان «لحظه‌های سکسکه» در ۱۴۴ صفحه با قیمت ۳ هزار و ۵۰۰ تومان توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چاپ و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

اماکن مرتبطتگ ها