City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

ماماني روي درخت سيب

(75 رای)


«ماماني روي درخت سيب»، عنوان داستان تازه‌اي از ميرا لوبه است که از شخصيت‌هاي افسانه‌اي مي‌گويد و واقعيت و خيال را در هم مي‌آميزد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • ماماني روي درخت سيب
ماماني روي درخت سيب مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»داستان «مامانی روی درخت سیب» نوشته میرا لوبه با ترجمه آرمین فاضل‌نژاد را انتشارات پیدایش در 2000 نسخه منتشر کرده است.

 • ویژگی ها

  «مامانی روی درخت سیب»، داستان تازه‌ای از لوبه است که با ترجمه آرمین فاضل‌نژاد منتشر شده؛ شخصیت اصلی داستان، پسر بچه‌ای به نام اندی است. اندی ناراحت است که چرا بچه‌های کوچک، همه یک مامان بزرگ دارند، بهضی‌ها حتی دوتا. اما اندی مامان بزرگ ندارد و برای همین خیلی غمگین است.
  اما ناگهان همه چیز تغییر می‌کند و اندی دو تا مادر بزرگ پیدا می‌کند. یکی از آنها یک ماشین آبی آسمانی دارد و سوار ببر می‌شود و تا هندوستان سفر می‌کند؛ مامان بزرگ دوم هم همیشه از او مراقبت می‌کند.
  ترجمه داستان «مامانی روی درخت سیب» ساده و روان است:« واگن های کوچک با سروصدای زیاد به سرعت بالا و پایین می رفتند مردم هم، می‌خندیدند و جیغ می‌کشیدند. اندی نمی‌توانست تصمیم بگیرد اول سوار کدام وسیله شود...»
 • شرایط استفاده

  قیمت خرید این کتاب 9000 تومان است.
 • سایر اطلاعات

  فضایی که نویسنده در این داستان به تصویر می‌کشد، فضایی فانتزی و آمیخته با خیال است. مادر بزرگ‌ها در فضایی تخیلی زندگی می‌کنند. برای مثال یکی از آنها، سوار ببر می‌شود و مخفی‌گاهی روی درخت سیب دارد.
  نویسنده در داستان «مامانی روی درخت سیب» از «دزدان دریایی» هم سخن گفته. دزدانی که«حمله می کنن تا کشتی رو بگیرن. دزدای دریایی مثل میمون از کشتی بالا می رن یه چاقو توی دهنشون دارن و...»
  بخشی از داستان در فضای مدرسه می‌گذرد و دوستان اندی، همکلاسی‌های او هستند. این فضا، داستان را برای بچه‌ها خواندنی‌تر و ملوس‌تر می‌کند. چون همه بچه‌ها این فضا را درک کرده‌اند.

اماکن مرتبطتگ ها