City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

مجتمع تفريحي شهر آفتاب

(23 رای)


مجتمع تفريحي شهر آفتاب، يکي از  مکان هاي توريستي خوب قم به شمار مي آيد که با داشتن فضاهاي مدرن و امکانات مناسب، پذيراي گردشگران و شهروندان قم است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • مجتمع تفريحي شهر آفتاب
 • مجتمع تفريحي شهر آفتاب
 • مجتمع تفريحي شهر آفتاب
 • مجتمع تفريحي شهر آفتاب
مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع تفريحي شهر آفتاب مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 2859535
 • قیمت : متوسط
 • آدرس : قم- بلوار غدیر- جاده قدیم اصفهان- مقابل شهرک مهدیه

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»مجتمع شهر آفتاب قم مجهز به شهربازی بوده و نکته قابل توجه در این شهر بازی این است که در فضای سر پوشیده تعبیه شده و به همین خاطر شما می توانید در تمامی فصول سرد و گرم تجربه ی شادی در این شهر بازی را برای فرزندان خود به ارمغان آورید. شهربازی شهر آفتاب دارای انواع وسایل بازی برقی می باشد.
تالار پذیرایی شهر آفتاب :
آنچه در این مجتمع به زیبایی نمود می کند تالار آن می باشد. تالار مجلل و زیبای شهر آفتاب تا ظرفیت 2000 نفر تهیه شده، دکور، نور پردازی، رنگ بندی، تزیین و سرویسی دهی منحصر بفرد با خدمه ی مجرب در تالارها حرف اول را می زند. به حق با تنها یکبار میهمانی در این مکان خواهید دید زیبایی منحصر بفرد و دکور زیبا و تمامی امکانات ویژه و خاص را تنها در شهر آفتاب می توان تجربه کرد.
سالن اجتماعات شهر آفتاب : مجتمع شهر آفتاب قم، مکانی را برای سالن اجتماعات جهت رفاه حال ادارات و سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی تهیه کرده است. سالن اجتماعات آفتاب از جمله وزین ترین و شیک ترین سالن های قم می باشد و چنانچه تمایل داشته باشید می توانید برای برگزاری جلسات و همایش ها و ... از زیبایی و شکوه شهر آفتاب بهره گیرید.
سفره خانه سنتی شهر آفتاب : مکمل زیبایی شهر آفتاب قم، سفره خانه استثنایی آن است؛ سفره خانه شهر آفتاب در نمایی چوبی و قدیمی و در نهایت زیبایی و دکوراسیون استثنایی با نور پردازی فوق العاده جذاب و دیدنی تهیه شده است. سفره خانه شهر آفتاب مجهز به آلاچیق های تابستانی و زمستانی با آب نماهای زیبا و دیدنی و غذاهای لذیذ سنتی ایرانی لحظات با شکوه و دیدنی برای شما فراهم می آورد.

 • ویژگی ها

  در رستوران این مجموعه به دلیل ایجاد فضای سبز پست مدرنیسم و اصیل ایرانی به صورت پیاپی مورد توجه توریست ها قرار گرفته است.طبقه ی اول این رستوران دارای تخت های سنتی شکیل و طبقه ی بالا دارای میز وصندلی می باشد.
 • سیمای عمومی

  تمام فضای رستوران چوبی است و سقف آن بصورت خیلی ظریف منبت کاری شده است یکی دیگر از جذابیت های این رستوران قرار دادن سه درخت رویان در وسط و اطراف آن است به طوری که ریشه و تنه درختان در داخل رستوران و قسمت سبز ان در بیرون رستوران دیده می شود . در ساخت این رستوران سعی شده است محیط سبز کاملا حفظ شود و با این کار جلوه ی بهتری به رستوران داده شده است.
 • زمان مناسب بازدید

  مجتمع تفریحی شهر آفتاب قم دارای فضاهای متعدد در تمامی روزهای سال از ظهر تا شام پذیرایی مهمانان مسافران و زائران گرامی می باشد آلاچیق های مجتمع شهر آفتاب با فضایی کاملا خانوادگی در محیطی باز آماده پذیرایی است فضای سبز بسیار زیبا و جوی آبی روان که از بین آلاچیق ها میگذرد آرامش را در طول حضور شما در این مکان به شما هدیه میکند.
 • پیشنهاد ویژه

  آلاچیق بزرگ حصیری به سبک عربی در وسط محوطه با ظرفیت ۷۰ نفر ایجاد شده است و از چهار طرف چشم انداز زیبا و دل انگیزی دارد در این مکان از تختهای لبنانی در بین دو آبنما استفاده شده تا محیطی خاطره انگیز را برای شما فراهم آورد.
  آلاچیقی چهار فصل زیبا به صورت هشت ضلعی با ظرفیت ۱۰ نفر ساخته شده است که برای جلسات اداری میهمانی های رسمی جشنهای تولد تشریفاتی از پیش سفارش داده شده استفاده می شود.
  آلاچیقی چهار فصل کاملا محفوظ و زیبا ساخته شده از چوب و برای صرف شام عروس و داماد در شب عروسی یا سالگرد ازدواج با فضایی رویایی استفاده می شود.
 • منبع

  سایت شهر آفتاب
Map Data
Map data ©2016 Google
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google

اماکن مرتبط

اخبار مرتبط

آرشیو اخبار


تگ ها

مجتمع تفريحي شهر آفتاب قم مجتمع تفريحي مجتمع شهر آفتاب مجتمع قم تفريحي مجتمع مجتمع شهر آفتاب تفريحي قم شهر آفتاب مجتمع شهر آفتاب تفريحي شهر آفتاب قم قم مجتمع قم تفريحي قم شهر آفتاب مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع تفريحي قم مجتمع شهر آفتاب تفريحي مجتمع شهر آفتاب قم مجتمع قم تفريحي مجتمع قم شهر آفتاب تفريحي مجتمع شهر آفتاب تفريحي مجتمع قم تفريحي شهر آفتاب قم تفريحي شهر آفتاب مجتمع تفريحي قم مجتمع تفريحي قم شهر آفتاب شهر آفتاب مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع قم شهر آفتاب تفريحي مجتمع شهر آفتاب تفريحي قم شهر آفتاب قم مجتمع شهر آفتاب قم تفريحي قم مجتمع تفريحي قم مجتمع شهر آفتاب قم تفريحي مجتمع قم تفريحي شهر آفتاب قم شهر آفتاب مجتمع قم شهر آفتاب تفريحي مجتمع تفريحي شهر آفتاب قم مجتمع شهر آفتاب قم تفريحي مجتمع قم تفريحي شهر آفتاب مجتمع شهر آفتاب تفريحي قم مجتمع شهر آفتاب قم تفريحي مجتمع تفريحي قم شهر آفتاب تفريحي مجتمع شهر آفتاب قم تفريحي مجتمع قم شهر آفتاب تفريحي شهر آفتاب قم مجتمع تفريحي شهر آفتاب مجتمع قم