City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 

نمايشگاه گروهي آبرنگ

(27 رای)


فصل مشترک نقاشي‌هاي بهمن نيکو، سياوش مظلومي‌پور و کوروش اصلاني در عين داشتن تکنيک آبرنگ، احساس هر سه هنرمند در خلق آثار و رويکردي است که به محيط پيراموني و طبيعت دارند و آن را در آثارشان بازتاب داده‌اند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

«نظرتون چیه؟»

1.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي
 فيلم و سينمايي
 نقاشي و عکاسي
 موسيقي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»بهمن نیکو که تا کنون بیش از 120 نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از ایران برپا کرده است، با 10 اثر آبرنگ که به‌لحاظ تم موضوعی تنوع زیادی را شامل می‌شود در این نمایشگاه حضور دارد.
مظلومی‌پور که در بیش از 50 نمایشگاه انفرادی شرکت کرده و آثارش علاوه بر ایران، پیش‌تر در فرانسه، آلمان،‌ آمریکا، کانادا، مالزی و ... به‌نمایش درآمده درباره 10 اثر آبرنگی که در این نمایشگاه ارائه کرده است نیز گفت: در این آثار همچون آثار قبلی‌ام در نمایشگاه‌های گذشته، نگاهی به محیط شهری، طبیعت ایران، زندگی مردم و معماری ایران دارم. آبرنگ یک ماده رنگی است که در اختیار و کنترل ماست. بنابراین گویای چیزی است که از ذهن ما می‌گذرد. بنابراین هیچ ممنوعیت و محدودیتی ندارد و می‌توان به‌وسیله آن موضوعات مختلف را کار کرد، اما تصویر کردن زیبایی‌های طبیعت، مناظر و معماری ابنیه‌های تاریخی از موهبت‌های این تکنیک است که اگر هر هنرمند بخواهد می‌تواند از دیدن آن منصرف شود و تصویر کردن این احساس و اتفاقات را از دست دهد و موضوعات دیگری را کار کند.
کوروش اصلانی که تا کنون 18 نمایشگاه انفرادی برپا کرده و شرکت در نمایشگاه‌های متعدد گروهی در داخل و خارج از کشور را در کارنامه هنری خود دارد، با 10 اثر که همه در سال 94 خلق شده‌اند در این نمایشگاه حضور دارد.

  • شرایط استفاده

    نمایشگاه نقاشی‌های آبرنگ سه استاد پیشکسوت تا 14 مهرماه در گالری شکوه برپا است و علاقه‌مندان می توانند هر روز به‌جز پنجشنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه در گالری شکوه واقع در فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ١٩ دیدن کنند.

اماکن مرتبطتگ ها