City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

ورزش و مردم

(83 رای)


برنامه تلويزيوني ورزش و مردم نام قديمي‌ترين برنامهٔ هفتگي صدا و سيما است. اين برنامه هم‌اکنون با تهيه‌کنندگي و اجراي بهرام شفيع روزهاي جمعه از شبکه يک پخش مي‌شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • ورزش و مردم
 • ورزش و مردم
 • ورزش و مردم
 • ورزش و مردم
ورزش و مردم ورزش و مردم ورزش و مردم ورزش و مردم مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر از رادیو و تلویزیون استفاده می کنی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بيشتر از سه ساعت

2.چه نوع برنامه هایی رو بیشتر دوست داری؟

 اخبار  طنز و کمدي  فيلم و سريال  بقيه برنامه ها

3.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

5.از اینترنت بیشتر از همه برای چی استفاده می کنی؟

 بازي و سرگرمي  شبکه هاي اجتماعي  مطالعه اخبار  تحقيق و کارهاي علمي  ساير

6.شبکه های اجتماعی چقدر از وقتت رو توی روز می گیره؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در پی برنامه جنجالی برنامهٔ دیدار در وقت اضافه و تعطیلی آن، پس از مدتی پخش برنامهٔ ورزش و مردم از یک‌شنبه شب‌ها به صبح جمعه‌ها منتقل شد. به این ترتیب مخاطبان برنامه که اغلب دانش‌آموز، دانشجو یا کارمند هستند و صبح‌ها باید سر کار خود بروند، مجبور نبودند تا پاسی از شب به تماشای برنامه بنشینند و درپی آن مخاطبان برنامه دوباره افزایش یافت. ورزش و مردم، چندسالی است که جوان‌سازی و تغییرات را به منظور راضی ساختن مخاطبان، در دستور کار خود قرار داده است و به همین جهت از گزارشگران جوان، تحلیل‌های رایانه‌ای و گزارش‌های حاشیه‌ای در برنامه بهره می‌گیرد.

 • تاریخچه

  این برنامه در اسفند سال ۱۳۵۸، با شکل‌گیری گروه ورزش شبکهٔ یک و با همکاری جواد متقی، مجید وارث و وارطان آنتانسیان وناصرپزشکی راه‌اندازی شد و یک‌شنبه شب‌ها از این شبکه پخش می‌شد. در ابتدا مجید وارث مجری برنامه بود اما پس از دو سال بهرام شفیع این کار را برعهده گرفت که تاکنون نیز ادامه دارد. نام برنامه نیز، توسط وارطان آنتانسیان انتخاب شد که در ابتدا، کارگردان اصلی برنامه بود.
 • ویژگی ها

  ورزش و مردم یک برنامهٔ ورزشی است که به صورت زنده به روی آنتن می‌رود و سعی می‌کند به ورزش‌های گوناگون بپردازد. در این میان ورزش‌هایی مانند فوتبال، کشتی، بسکتبال و والیبال به علت گرایش مردم به آن‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. در این برنامه قسمت‌های گوناگونی مانند گفت و گو با میهمانان، گزارش و پخش بازی‌های انجام شده وجود دارد. در برنامه سعی می‌شود افراد در فضایی دوستانه با هم به بحث بپردازند و انتقاد کنند و از جنجال پرهیز می‌شود.
 • سایر اطلاعات

  این برنامه قدیمی‌ترین برنامه تولیدی سازمان صدا و سیما و از معدود برنامه‌های هفتگی و قدیمی جهان است که از سال ۵۸ به طور مرتب پخش می‌شود، هرچند گاهی و به دلایل گوناگون با تاخیرهای چند هفته ای همراه بوده است. با پخش برنامهٔ ورزش و مردم، در دهه ۶۰ شبکه یک تنها شبکه‌ای بود که برنامهٔ ورزشی داشت.
  بهرام شفیع یکی از علل دیرپایی برنامه را وجود بنیان‌گذاران و چهره‌های خوبی می‌داند که با علاقه به ورزش و عشق به مردم، آن را پایه‌ریزی کردند .با توجه به قدمت ورزش و مردم، افراد گوناگونی در آن به فعالیت پرداخته‌اند که از جملهٔ آن‌ها می‌توان بیژن خراسانی، حسن فتحی و محمد بزرگ‌نیا را نام برد. هم‌چنین افرادی چون عادل فردوسی‌پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی، به نوعی کار خود را با این برنامه آغاز کرده‌اند.
 • منبع

  وب سایت شبکه اول سیما - وب سایت برنامه ورزش و مردم - ویکیپدیا

اماکن مرتبطتگ ها

ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي ورزش و مردم برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شبکه يک ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني شفيعي شبکه يک ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي شفيعي ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني شفيعي شبکه يک ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شبکه يک ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شفيعي ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شبکه يک شفيعي ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شفيعي شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني شبکه يک ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شفيعي ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شفيعي شبکه يک شبکه يک ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شبکه يک ورزش و مردم شفيعي شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني شفيعي شبکه يک شفيعي ورزش و مردم شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني شفيعي ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شفيعي ورزش و مردم شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي شبکه يک ورزش و مردم شفيعي شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي ورزش و مردم شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شفيعي برنامه تلويزيوني شبکه يک ورزش و مردم شبکه يک برنامه تلويزيوني شفيعي ورزش و مردم شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شفيعي شبکه يک برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شبکه يک شفيعي برنامه تلويزيوني ورزش و مردم شفيعي شبکه يک برنامه تلويزيوني شبکه يک شفيعي ورزش و مردم برنامه تلويزيوني شبکه يک ورزش و مردم شفيعي