City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

چندگاه

(53 رای)


آلبوم «چندگاه» تازه ترين اثرِ «کوروش متين» آهنگساز و نوازندهء سنتور، با همکاري اردشير، ارسلان و ارژنگ کامکار از سوي مؤسسهء فرهنگي-هنري «چهار باغ بانگ» منتشر شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • چندگاه
چندگاه مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.چه نوع موسیقی رو بیشتر دوست داری؟

 پاپ  سنتي  کلاسيک  رپ  جاز  راک  ساير

2.موسیقی هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD  دانلود قانوني  استفاده بدون کپي رايت

3.توی هر سال چند بار کنسرت می ری؟

 اصلا نمي رم  بين 1 تا 2 بار  بين 3 تا 5 بار  بيشتر از 5 بار

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

5.از اینترنت بیشتر از همه برای چی استفاده می کنی؟

 بازي و سرگرمي
 شبکه هاي اجتماعي
 مطالعه اخبار
 تحقيق و کارهاي علمي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»این آلبوم در قالب کوارتتی از سازهای ایرانی برای چهار ساز سنتور، کمانچه، عود و تنبک به یاد زنده یاد ابوالحسن صبا ساخته و پرداخته شده که باهمکاری هنرمندان اردشیر کامکار (کمانچه)، ارسلان کامکار (عود)، ارژنگ کامکار (تمبک) و نوازندگی سنتور بنده، به اجرا در آمده است.

  • تاریخچه

    کوروش متین متولد ۱۳۵۳ و دارندهء مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشکدهء هنر و معماری و کارشناسی ارشد موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر می باشد. وی از شاگردان زنده یاد پرویز مشکاتیان، پشنگ کامکار، جلیل عندلیبی و منصور صارمی در نوازندگی سنتور بوده است. مدتی برای فراگیری ردیف موسی معروفی از محضر استاد هوشنگ ظریف بهره برده و در زمینهء اهنگسازی نیز دوره هایی را نزد اساتید موسیقی هوشنگ کامکار، شریف لطفی، فرهاد فخرالدینی، حمیدرضا دیبازر و تنگیز شاولو خاشویلی گذرانده است. کوروش متین مؤسس و سرپرست گروه موسیقی «نیستان» در ۱۳۷۵ بوده و آثار مکتوبی نیز در زمینهء موسیقی و معماری در قالب کتاب و مقاله به چاپ رسانده است. از میان این آثار می توان به تألیف رسالهء « اصول ساز بندیِ (ارکستراسیون) سازهای ایرانی» زیر نظر استاد علیزاده و تألیف مقالهء «ویژگی های مفهومی معماری و موسیقی ایرانی» تحت عنوان «نوای خشت» اشاره کرد.
  • ویژگی ها

    ش قطعه در این آلبوم گنجانده شده است با نام های «طلوع» – حائز رتبهء اول از بخش آهنگسازی جشنوارهء بین المللی موسیقی فجر ۱۳۹۲- «چند گاه» – حائز رتبهء برگزیده از مسابقهء آهنگسازی خانهء موسیقی ۱۳۹۳- «بی گاه»، «خورشید»، «چهار مضراب نوا» -بر اساس یکی از ساخته های زنده یاد صبا – و «پیروزی» -در دستگاه چهار گاه. از این قطعه نیز در جشنوارهء بین المللی فجر ۱۳۹۳ تقدیر شده است- که برای اولین بار به مرحله اجرا و ضبط رسیده اند.

اماکن مرتبطتگ ها