City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 

کپي برابر اصل

(33 رای)


فيلم سينمايي کپي برابر اصل به نويسندگي و کارگرداني عباس کيا رستمي در گروه سينماي هنر و تجربه اکران مي شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • کپي برابر اصل
 • کپي برابر اصل
 کپي برابر اصل کپي برابر اصل مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

2.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

3.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي  فيلم و سينمايي  نقاشي و عکاسي  موسيقي  ساير

4.به طور متوسط توی هر ماه چند تا فیلم می بینی؟

 کمتر از 2 فيلم  بين 3 تا 5 فيلم  بين 6 تا 12 فيلم  بيشتر از 12 فيلم

5.فیلم هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD
 دانلود قانوني
 استفاده بدون کپي رايت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»خلاصه داستان: وقایع فیلم در ایالت توسکانی ایتالیا می گذرد. داستان فیلم پیرامون صاحب یک گالری هنری (ژولیت بینوش) و نویسنده ای که او به تازگی با وی آشنا شده (ویلیام شیمل)، می گذرد.


 • ویژگی ها

  فیلم با سخنرانی نویسنده ای انگلیسی به نام جیمز میلر در معرفی کتابش به نام «رونوشت برابر اصل» شروع می شود که مربوط به اصالت و قدمت یک اثر هنری و اثری است که عیناً بر اساس آن خلق شده به طوری که تمایز میان نسخه اصل و نسخه بدل دشوار است ـ سنتی که معمولاً در نقاشی و هنرهای تجسمی و موسیقی سابقه دارد و در ادبیات و سینما با اینکه به گونه دیگری مرسوم است اما چندان پذیرفته نیست. زنی که عاشق آثار هنری و عتیقه فروش است (و اسمش را تا آخر فیلم نمی‌دانیم) نیز در سخنرانی جیمز میلر حضور دارد و حتی بعد از ورود او به سالن، از او می خواهد کتابش را برایش امضا کند اما به خاطر نق زدن های پسر کوچکش مجبور می شود سالن سخنرانی را ترک کند. او تلفن و آدرسش را برای جیمز می گذارد تا به گالری او سری بزند. مرد (نویسنده) بعد از سخنرانی به سراغ زن می رود و از او می خواهد که شهر را به او نشان دهد. آنها سوار اتومبیل زن می شوند و در جاده ای بسیار زیبا در ارتفاعات توسکانی ایتالیا، به طرف مکانی تاریخی به نام لوسیگنانو می روند و طی این سفر، رابطه آنها به تدریج پیچیده می شود.
 • شرایط استفاده

  دوره اجرا: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۴
 • سایر اطلاعات

  نویسنده: عباس کیارستمی، Caroline Eliacheff
  کارگردان: عباس کیارستمی
  بازیگران: ژولیت بینوش، ویلیام شیمل

اماکن مرتبطتگ ها

کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل سينما تهران کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل کپي برابر اصل سينما تهران فيلم سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران سينما تهران کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل فيلم سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم کپي برابر اصل سينما تهران فيلم سينما تهران کپي برابر اصل فيلم سينما تهران کپي برابر اصل