City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

آغاز به کار «خانه شعر» با گراميداشت مشفق کاشاني (1394/04/30)

خانه شعر سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران با برگزاري بزرگداشت شاعر پيشکسوت مشفق کاشاني در موزه هنرهاي ديني امام علي(ع) آغاز به کار مي‌کند.
آغاز به کار «خانه شعر» با گراميداشت مشفق کاشاني

به گزارش بزنيم بيرون ، خانه شعر سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران بزرگداشت مشفق کاشاني - شاعر پيشکسوت - را با حضور محمود صلاحي، رئيس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، احمد مسجدجامعي، عضو شوراي شهر تهران، افشين علاء، ساعد باقري، سهيل محمودي و جمعي از هنرمندان و شعر دوستان اول مردادماه ساعت ۱۸ در موزه هنرهاي ديني امام علي(ع) برگزار مي‌کند.

عباس کي‌منش ملقب به مشفق کاشاني در سال ۱۳۰۴ در شهر کاشان زاده شد. او تحصيلات ابتدايي و متوسطه را در همين شهر و تحصيلات دانشگاهي را در دانشگاه تهران به پايان برد. از او ده‌ها مجموعه شعر چون «سرود زندگي»، «سراب آفتاب»، «آذرخش» و «آينه خيال» منتشر شده است.

علاقه‌مندان براي حضور در اين مراسم مي‌توانند به نشاني خيابان ولي‌عصر(عج)، بالاتر از شهيد دستگردي(ظفر)، روبه‌روي نيايش، بلوار اسفنديار، شماره ۳۵ مراجعه کنند و يا با شماره‌هاي 22017471 و 22024847 تماس بگيرند.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • موزه هنرهاي ديني امام علي (ع)

    همانطور که از نام اين موزه پيداست همه فعاليت‌هايي که در اين موزه انجام مي‌شود مربوط به حضرت علي (ع‌) مي‌باشد و شامل تابلوهاي نقاشي‌، نقاشي‌هاي قهوه‌خانه‌اي و آثاري مربوط به پرده خواني در زمان‌هاي قديم مي‌باشد.

    0 دیدگاه 4768 بازدید


تگ ها