City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

سفر به دنياي دايناسورها در پارک ژوراسيک تهران (1394/10/03)

۴۰ سال پيش محققان فرانسوي بقاياي يک دايناسور را در حوالي کرمان کشف کردند و آن بقايا را به سرعت به کشور خود (موزه تاريخ طبيعي پاريس) منتقل کردند و تا پيش از افتتاح پارک ژوراسيک، آشنايي با اين موجود منقرض شده فقط در کتاب ها و فيلم ها قابل مشاهده بود.
سفر به دنياي دايناسورها در پارک ژوراسيک تهران

به گزارش بزنيم بيرون ، پارک ژوراسيک واقع در شمال منطقه سعادت آباد تهران با 30 دايناسور کوچک و بزرگ، فرصت مناسبي را فراهم کرده است تا کودکان، نوجوانان و حتي بزرگترها با دنياي ماقبل تاريخ از نزديک آشنا شوند. در گزارش خبرنگار شبکه خبر مي توانيد پارک ژوراسيک تهران را ببينيد.

حدود ۴۰ سال پيش محققان فرانسوي اندکي از بقاياي يک دايناسور را در حوالي کرمان کشف کردند و آن بقايا را به سرعت به کشور خود (موزه تاريخ طبيعي پاريس) منتقل کردند و تا قبل از افتتاح پارک ژوراسيک در تهران، اين موجود منقرض شده فقط در لا به لاي کتاب ها در ميان تصاوير فيلم هاي سينمايي قابل مشاهده بود.

براي نخستين بار در ايران، پارک ژوراسيک تهران (پارک دايناسورهاي متحرک) محيطي مفرح و هيجان انگيز براي خانواده ها بويژه کودکان و نوجوانان فراهم آورده است که بازديد از آن را به همه خانواده ها توصيه مي کنيم.

نشاني پارک ژوراسيک تهران، سعادت آباد، ميدان بهرود، بلوار شقايق ، بعد از پارک پرواز است.


منبع : شبکه خبر

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • پارک ژوراسيک تهران

    مجتمع آموزشي، گردشگري و تفريحي ژوراسيک پارک تهران به عنوان بوستان دايناسورهاي متحرک به شمار مي رود. اين پارک با دارا بودن مجسمه انواع دايناسورها در ميدان بهرود سعادت آباد واقع شده و امکان بازديد از آن با تهيه بليط فراهم است.

    0 دیدگاه 664002 بازدید


تگ ها