City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بازديد رايگان بانوانِ محجبه از باغ موزه قصر در نوروز (1394/12/24)

باغ موزه قصر در ايام نوروز براي بانوان با حجاب برتر بازديد رايگان در نظر مي گيرد، ضمن اينکه به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) بازديد از موزه قصر براي بانوان در روز 11 فروردين ماه رايگان است.
  بازديد رايگان بانوانِ محجبه از باغ موزه قصر در نوروز

به گزارش بزنيم بيرون ، حسين هوشيار - مدير باغ موزه قصر در اعلام برنامه‌هاي اين ايام اظهار کرد: "جشنواره نوروز در قصر" از 25 اسفند ماه تا 13 فروردين ماه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 در دو بخش بازديد موزه‌اي و برنامه‌هاي محيطي اجرا خواهد شد.

وي در تشريح برنامه‌هاي باغ موزه قصر بيان کرد: در بخش بازديد موزه‌اي، بازديدکنندگان مي‌توانند در اين ايام به صورت نيم‌بها از خدمات موزه‌هاي مجموعه استفاده کنند، ضمن اينکه شهروندان با ارائه "تهران کارت" از تخفيف‌هاي ويژه اين کارت بهره‌مند خواهند شد.

مدير باغ موزه قصر افزود: زمان در حبس قصر نمايشي شبيه‌سازي شده از شخصيت‌هاي تاريخي موزه زندان قصر در کنار برپايي چادرهاي عشايري، غرفه‌هاي صنايع‌دستي، موسيقي سنتي و سوغات تهران همه روزه بعد از ظهرها پذيراي علاقمندان است.

هوشيار به بخش محيطي برنامه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: با همکاري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان تهران نوروزگاه تهران در باغ موزه قصر برگزار مي‌شود و طي روزهاي 25 و 26 اسفند ماه از ساعت 16 تا 18 قرار است بخشي از آيين‌هاي نوروزي تهران از جمله نوروزخواني و شاهنامه‌خواني که همواره بخشي از آيين‌هاي نوروزي بوده بازنمايي شود.

مدير باغ موزه قصر از اجراي ويژه برنامه هايي در استيج نوروزي باغ موزه قصر خبر داد و گفت: استيج عيدانه باغ موزه قصر هر شب از ساعت 20 الي 23 با اجراي برنامه هايي شاد شامل اجراي مراسم آئيني ، موسيقي پاپ، دعوت از هنرمندان مطرح کشور، سخنراني مذهبي، نقالي، پرفورمنس و ... همراه خواهد بود.

از ديگر برنامه هاي باغ موزه قصر در ايام نوروز مي توان به نمايشگاه خودروهاي کلاسيک قديمي و ويژه برنامه روز طبيعت (13فروردين ماه) با محوريت خانواده در محوطه باغ اشاره کرد.


منبع : خبرگزاري ايسنا

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • باغ موزه قصر

    زندان قصر در سالهاي اخير توسط شهرداري تهران به باغ موزه‌اي پند آموز تبديل شده است که بازديدکنندگان مي‌توانند همه روزه از قسمت‌هاي مختلف آن ديدن کنند. "باغ ايراني" يکي از بخش هاي اين مجموعه است که با بهره‌گيري از تنوع گياهي يک فضاي شهري دلنشين و يک موزه روباز محسوب ايجاد شده است.

    0 دیدگاه 15199 بازدید


تگ ها