City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

پخش اذان سه بعدي روي بدنه برج ميلاد همزمان با ماه رمضان (1395/03/16)

تصاوير سه بعدي (3DMAPPING show) در جهت حمايت از کمپين «آري به توليد ملي» روي بدنه برج ميلاد تهران به عنوان يادمان ملي ايرانيان به نمايش درآمده و قرار است در ماه مبارک رمضان اذان مغرب و عشاء به صورت تصاوير متحرک روي بدنه برج پخش شود.
پخش اذان سه بعدي روي بدنه برج ميلاد همزمان با ماه رمضان

به گزارش بزنيم بيرون ، تصاوير سه بعدي با کمک تکنولوژي بسيار پيشرفته نور و صدا براي نخستين بار است که در ايران استفاده شده و با اين روش مي‌توان همزمان با نمايش يک تصوير، نماهنگ مرتبط با تصوير نيز به صورت همزمان پخش شود. به عنوان مثال مي‌توان تصاوير پرچم ايران را روي بدنه برج ميلاد همزمان با پخش سرود جمهوري اسلامي ايران نمايش داد.

 
نمونه استفاده از اين تجهيزات روي برج‌هاي مطرح دنيا همچون برج الخليفه همزمان با آغاز سال نو ميلادي بوده است.
 
با توجه به جذابيت اين نوع نمايش تصاوير سه بعدي (3DMAPPING show) قرار است، در ماه مبارک رمضان هر شب اذان مغرب و عشاء روي بدنه برج ميلاد پخش شود.
 
به گزارش روابط عمومي برج ميلاد تهران، کمپين «آري به توليد ملي» از ابتکارات سامانه *780 است و حمايت از اين کمپين، دشمن اعتياد و بيکاري جوانان خواهد بود و حمايت شرکت‌ها و برندهاي معتبر از چنين طرح‌هايي مي‌تواند زمينه‌ساز همراهي بيشتر مردم و ترويج فرهنگ خريد محصولات ملي باشد و سبب افزايش کيفيت و جهاني شدن محصولات ايراني شود.

منبع : بزنيم بيرون

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • برج ميلاد تهران

    برج ميلاد تهران نه تنها بزرگ ترين سازه شهر تهران بلکه يک مجتمع فرهنگي، تفريحي و گردشگري است که امکانات گسترده را در دل خود جاي داده است. در برج ميلاد تهران علاوه بر لذت تماشاي تهران از بلند ترين نقطه پايتخت مي توانيد از امکانات گسترده جانبي آن نيز استفاده کنيد و يک روز شاد را در کنار خانواده خود سپري کنيد.

    0 دیدگاه 35887 بازدید


تگ ها