City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

برپايي کانتر گردشگري در بوستان قصر (1396/03/25)

معاون امور اجتماعي فرهنگ شهرداري منطقه 7 تهران از برپايي کانتر گردشگري اين منطقه در شب هاي ماه مبارک رمضان و ارائه خدمات گردشگري به شهروندان روزه دار خبر داد.

برپايي کانتر گردشگري در بوستان قصر

به گزارش بزنيم بيرون ، محمد رضا غلامي در اين باره اظهار کرد: با توجه به ايام ماه مبارک رمضان و برگزاري ويژه برنامه هاي شب هاي رمضان در باغ موزه قصر، کانتر گردشگري منطقه ۷ به منظور ارائه خدمات به روزه داران از ساعت ۲۰:۳۰ الي ۲۳:۳۰ هر شب در بوستان مزبور مستقر است. همچنين در اين کانتر نقشه هاي گردشگري و بروشورهاي اطلاع رساني تورهاي تهرانگردي شهر تهران و بن کارت هاي تخفيف اماکن گردشگري در ميان روزه داران توزيع مي شود.

 
 براساس گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ۷ ، وي اضافه کرد: اين کانتر به جز ليالي قدر و شب هاي احيا تا انتهاي ماه مبارک رمضان در بوستان قصر داير خواهد بود.

منبع : بزنيم بيرون

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • باغ موزه قصر

    زندان قصر در سالهاي اخير توسط شهرداري تهران به باغ موزه‌اي پند آموز تبديل شده است که بازديدکنندگان مي‌توانند همه روزه از قسمت‌هاي مختلف آن ديدن کنند. "باغ ايراني" يکي از بخش هاي اين مجموعه است که با بهره‌گيري از تنوع گياهي يک فضاي شهري دلنشين و يک موزه روباز محسوب ايجاد شده است.

    0 دیدگاه 15199 بازدید


تگ ها