City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

تورهاي رايگان هنرگردي در تهران برگزار مي شود (1398/03/19)

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان تهران اعلام کرد: به مناسبت روز جهاني و هفته صنايع دستي (۲۰ تا ۲۶ خرداد) تورهاي هنرگردي به منظور بازديد شهروندان از کارگاه ها و مراکز عرضه صنايع دستي مستقر در پايتخت به صورت رايگان برگزار مي شود.
تورهاي رايگان هنرگردي در تهران برگزار مي شود

به گزارش بزنيم بيرون ، پرهام جانفشان گفت: علاقه مندان براي شرکت در اين تورها مي توانند نام و نام خانوادگي خود را به سامانه ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۱۰۰پيامک کنند.

به گفته وي اين تورها به گونه اي برنامه ريزي شده است که شهروندان به عنوان مثال پس از بازديد از موزه آبگينه از يک کارگاه سفالگري يا شيشه گري بازديد کنند تا درک و نگرش بهتري از خلاقيت و توان هنرمندان ايراني در طول تاريخ داشته باشند.

اين مسئول ميراث فرهنگي افزود: تورهاي هنرگردي در سه محور موزه فرش به همراه بازديد از کارگاه گليم بافي، بافت تاريخي تهران و بازديد از بازارچه صنايع دستي محور تاريخي عودلاجان و موزه آبگينه و بازديد از کارگاه هنرمندان رشته شيشه و سفال طراحي شده است.

جانشفان خاطرنشان کرد: بازديد از کارگاه هاي صنايع دستي در قالب اين تورها ضمن حمايت و ايجاد دلگرمي براي هنرمندان بويژه در فروش محصولات توليدي شان، سبب مي شود تا دست واسطه ها نيز بين گردشگر و هنرمند کوتاه و محصولات هنري با قيمت واقعي به گردشگران عرضه شود.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها