City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راهيابي شرکت بامدادفصل رويش به اولين مسابقات سالانه گردشگري پايدار 2019 (1398/05/20)

شرکت بامدادفصل رويش با دو محصول «بزنيم بيرون» و «Unknowniran» به اولين مسابقات سالانه گردشگري پايدار از سلسله مسابقات کارآفريني جوانان 2019 راه يافت.
راهيابي شرکت بامدادفصل رويش به اولين مسابقات سالانه گردشگري پايدار 2019

به گزارش بزنيم بيرون ،« Best Projects 2019 Tourism Competition» يک برنامه جهاني براي توانمندسازي کارآفرينان جوان براي ايجاد جهاني پايدار است که بنگاههاي اقتصادي که با ايده هاي نوآورانه در جهت کارآفرين اجتماعي در صنعت گردشگري تلاش مي کنند را مورد ارزيابي قرار داده و بعد از داوري اوليه با راي مخاطبان، مورد حمايت قرار مي دهد.

شرکت بامدادفصل رويش با دو محصول «بزنيم بيرون» و «Unknowniran» تنها شرکت ايراني است که به واسطه ايده خلاقانه و پرداخت مناسب به موضوع گردشگري پايدار توانسته است با راي هيات داوران به بخش مسابقه مردمي اين رويداد جهاني راه يابد.

اولين دوره مسابقات سالانه گردشگري پايدار توسط بنياد سرمايه گذاري کارآفريني برلين و کنوانسيون ITB برلين(بزرگترين اتاق فکر جهانگردي در جهان) ، بنياد صلح GOI ژاپن، Digital Experts United و با سرپرستي پروفسور کلوديا بروزل(Claudia C. Brözel) در حال برگزاري است.

«بامداد فصل رويش» با دو محصول «بزنيم بيرون» و «Unknowniran» به عنوان يک استارتآپ گردشگري مستقر در پارک ملي علوم نرم و صنايع فرهنگي پتانسيل هاي زيادي براي جذب توريسم خارجي و معرفي ايران و ناشناخته هايش به جهانيان دارد تا از اين مسير ضمن رونق گردشگري داخلي و جذب گردشگر ورودي به کشور، بتواند فرصت هاي سرمايه گذاري در حوزه گردشگري ايران را شناسايي و معرفي کرده و بستر مناسبي را براي توليد اشتغال در کشور ايجاد نمايد.

لازم به ذکر است علاقه مندان براي ارائه راي خود به اين استارت اپ ايراني مي توانند به آدرس

https://www.entrepreneurship-campus.org/ideas/24/16608/  مراجعه نمايند.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها