City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

جشنواره گردشگري در اروميه افتتاح شد (1398/05/27)

دومين جشنواره ملي گردشگري و ششمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي با حضور استاندار آذربايجان‌غربي و جمعي از مسؤولان در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اروميه افتتاح شد.
جشنواره گردشگري در اروميه افتتاح شد

به گزارش بزنيم بيرون ، مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان‌غربي در حاشيه آيين افتتاح اين نمايشگاه گفت: ۱۸استان در اين نمايشگاه حضور دارند و اين آمار نسبت به سال گذشته رشد ۲برابري را نشان مي‌دهد

جليل جباري ادامه داد: نمايندگان ۲۰اقامتگاه بوم‌گردي و ۱۳گروه عشايري از استان‌هاي مختلف کشور در اين جشنواره حضور دارند تا ظرفيت‌هاي گردشگري منطقه خود را به مردم معرفي کنند.

وي بيان کرد: صاحبان صنايع مربوط به گردشگري اعم از هتل‌ها و اقامتگاه‌هاي مختلف کشور نيز با برپايي غرفه‌هاي مختلف سعي در معرفي ظرفيت‌هاي خود دارند.

وي اظهار داشت: ۱۰۰غرفه گردشگري و صنايع دستي نيز در ششمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي از تمامي استان‌هاي کشور در اين نمايشگاه برپا شده است

دومين جشنواره ملي گردشگري و ششمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي آذربايجان‌غربي از ۲۶تا ۲۹مرداد ماه جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اروميه واقع در پارک جنگلي اين شهر پذيراي بازديدکنندگان است.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها