City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

گشتي در قنادي هاي معروف تهران (1397/04/25)

شيريني فروشي ها و کافه هاي معروف و شناخته شده تهران، هر روز با استقبال شکم گردهاي پايتخت مواجه شده و هستند کساني که در هفته، بخشي از گردشگري شهري خود را علاوه بر پاساژ نوردي و گالري گردي، در قنادي ها گذرانده و با شيريني و کيک ها و نوشيدني هاي مختلف سرگرم مي شوند.
 گشتي در قنادي هاي معروف تهران

به گزارش بزنيم بيرون ،امروزبا شما از  شيريني فروشي ها و کافه قنادي هاي تهران سخن ميگويد. فهرست قنادي هاي معروف تهران بيش از مواردي است که در اين گفتار ارائه مي شود و اگر شما هم با قنادي مطرحي در پايتخت آشنا شده ايد، نظرات خود را در قسمت کامنت در اختيار ما قرار دهيد.

  قنادي ناتلي سهروردي

يکي از قديمي ترين و معروف ترين شيريني فروشي هاي تهران است. ابتدا نام ناتالي داشت و بعدها به ناتلي تغيير نام داد. قنادي ناتلي اکنون از طبقه دوم خود به عنوان کافه استفاده ميکند و براي کساني که به دنبال مکاني آرام و خوشمزه براي گپ و گفت هستند، انتخاب خوبي خواهد بود. شما کيک و شيريني مورد علاقه خود را از تارت ها و دسرها و پاي سيب و شيريني هاي خشک تازه در طبقه پايين انتخاب ميکنيد و آن را به کافه طبقه دوم مي بريد و با نوشيدني هاي سرد و گرم، ميل ميکنيد. ال سي دي بزرگ طبقه دوم و انواع مجلات هنري، براي سرگرم شدن شما در دسترس است. اين طبقه ظرفيت اسکان ۳۰نفر را دارد.

 

کافه قنادي ناتلي در خيابان سهروردي شمالي، پايين تر از ميدان پاليزي (پاتوق آبميوه خورها و زاپاتا خورهاي تهران) قرار دارد.

   قنادي  سولدوش پاسداران

 

يکي از مقصدهاي شکم گردي براي بالاشهري هاي تهران، سولدوش پاسداران است. جايي که شما را با جديدترين دسرهاي فرانسوي و تارت ها و شيريني هاي دانمارکي آشنا ميکند و همواره کيک هاي عروسي و نامزدي و تولد هيجان انگيزي براي عاشقان کيک و شيريني دارد. قنادي سولدوش انواع شيريني ها و دسر هاي زيبا و خوشمزه و متنوعي دارد. همه مدل از شيريني هاي خشک  گرفته تا ميني تارت و کوکي هاي متنوع، مشتريان زيادي دارد. قيمتهاي شيريني در اين شيريني فروشي به نسبت بسياري از قنادي هاي تهران متفاوت است و ميتوان سولدوش پاسداران را در فهرست قنادي هاي لوکس برشمرد.

شيريني سراي سولدوش کيک هاي عروسي خيلي قشنگ و متنوعي هم دارد که همه از مدل هاي روز دنيا نمونه برداري شده است.  مجموعه سولدوش از سال ۱۳۴۵کار خود را با مديريت آقاي قادر نوروزي آغاز نموده و از سال ۱۳۶۵بانام ساقدوش در مکان فعلي فعاليت خود را آغاز کرد. قابل ذکر است که اين مجموعه از سال ۱۳۸۰با نام جديد شيريني سولدوش فعاليت مي کند. اين مجموعه با بهره گيري از امکانات پيشرفته و تکنولوژي بالا و ارائه شيريني و کيک هاي لذيذ و زيبا با کيفيت هاي بسيار بالا و استفاده از بهترين و مرغوبترين مواد اوليه در جهت رضايت مشتريان گام بر مي دارد. لوح تقدير وزارت بهداشت و درمان، سولدوش را پاتوق مطمئني براي لاکچري گردهاي تهراني کرده است. سايت سولدوش: soldoosh.com است.

 

آدرس شعبه اول سولدوش: آدرس: پاسداران، ميدان هروي، انتهاي گلستان پنجم

 

آدرس  شعبه دوم سولدوش: آدرس: پاسداران، بوستان هشتم، نبش پايدار فرد، پلاک ۲۴

    قنادي لادن سعادت آباد

از ديگر مقصدهاي شيريني خوري معروف تهران، ميتوان به قنادي لادن در سعادت آباد اشاره کرد که يکي از گزينه هاي جذاب براي عاشقان کيک و شيريني خوشمزه در منطقه غرب به خصوص براي اهالي شهرک غرب است. قنادي لادن، قنادي بزرگي است و شما را با جديد ترين دسرها و کيک ها و شيريني هاي ايراني و فرنگي آشنا ميکند. حق انتخاب هيجان انگيز از  ميان ده ها محصول، همان چيزي است که شکم گردها به آن علاقه دارند. آدرس شيريني لادن: سعادت آباد ، خيابان سرو غربي ، نبش بلوار شهرداري است. اين مجموعه هفتاد سال سابقه دارد و اکنون بلوار شهرداري را نه فقط براي بيمه گردهاي شعبه ۲۵، بلکه براي شکم گردها، جذاب کرده است.