City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

لوازم جانبي هوشمند براي تامين امنيت در سفر انفرادي (1397/05/02)

سفر انفرادي مي‌تواند بهترين کار در زندگي يک زن باشد، زيرا اين امر بسيار شجاعانه است که بخواهيد به تنهايي دور دست‌ها را کشف کنيد. اما سفر بدون خانواده و دوستان به اين معني است که بايد نسبت به محيط آگاه‌تر باشيد تا مشکلي براي شما پيش نيايد.
لوازم جانبي هوشمند براي تامين امنيت در سفر انفرادي

به گزارش بزنيم بيرون ، لوازم ضروري براي سفري لذتبخش

هنگام بسته‌بندي براي اولين سفر انفرادي خود، مهم است که چند اقدام احتياطي اضافي را در نظر بگيريد تا اطمينان حاصل کنيد نه تنها مشکلي برايتان پيش نمي‌آيد، بلکه سفر‌تان به راحتي انجام خواهد شد. ۱۱محصولي که در اين مقاله معرفي خواهيم کرد، جزء تجهيزات سفر محسوب مي‌شوند و به صورتي طراحي شده‌اند که به خوبي بتوانيد، با موقعيت‌هاي خطرناک در سفر روبرو شده و همچنين هر ثانيه از سفر انفرادي خود را بدون هيچ نگراني سپري کنيد.

1- راهي براي شيک بودن با پوشيدن سوت

پدر شما قطعا براي اين سفر نگران است و به شما اسپري فلفل و چاقوي چند‌کاره ارتش سوئيس را معرفي مي‌کند، اما ما اين سوت زيبا را پيشنهاد مي‌کنيم که هم کاربردي است و هم ظاهري زيبا دارد. اين سوت در نگاه اول شبيه به يک گردنبند زيبا است، اما در عمل داراي صداي بسيار بلند براي رهايي از وضعيت پيچيده و درخواست براي کمک است..

2- راهي براي مقابله با باران‌هاي غير منتظره

هنگامي که در حال سفر به آمريکاي جنوبي و مرکزي هستيد، نه تنها احتمال، بلکه بايد انتظار بارش باران و رعد و برق را به‌صورت روزانه داشته باشيد. خب، در اين شرايط به جاي فرار از باران، کمک گرفتن از غريبه‌ها، حمل روزانه‌ي چتر و پوشيدن باراني، بهتر است از روسري استفاده کنيد. اين روسري‌ها با توجه به جنسي که دارند، در برابر نفوذ آب مقاوم هستند و همچنين در مواقعي که باران نمي‌بارد، مي‌توانيد به عنوان شال دور گردن از آن استفاده کرده و بر زيبايي ظاهر خود بيافزاييد.

3- راهي براي برقراري ارتباط مداوم

در ايستگاه اتوبوس گير افتاده‌ايد و به پريز برق احتياج داريد؟ اين سخت‌افزار يک پاور بانک قوي است که مي‌توانيد همه جا از وجود فناوري بهره‌مند شويد. اين وسيله همچنين داراي ردياب بلوتوثي است که به چمدان شما وصل شده و شما در همه‌ي حالت‌ها مي‌توانيد از مکان چمدان‌تان باخبر شويد. حتي از طريق چمدا‌ن‌تان نيز مي‌توانيد تلفن همراه خود را در حالت بي‌صدا، پيدا کنيد.

4- زماني که تلفن همراه‌تان خاموش شده و نياز به نور داريد

امروزه ديگر همراه داشتن چراغ قوه، اولويت محسوب نمي‌شود؛ زيرا تمامي تلفن‌هاي همراه مجهز به چراغ قوه هستند. اما اگر به نور نياز شديد داشته باشيد و شارژ تلفن همراه شما تمام و خاموش شود، بايد چه کار کنيد؟ اين چراغ قوه، ابعادي شبيه به يک قلم دارد که نه وزني دارد و نه حجمي، اما کابرد زيادي دارد.

5- براي زماني که احساس نا‌امني مي‌کنيد

مورسو (Moreso)، بيشتر از راهنما‌هاي سفر و تور‌ها شما را به سمت مسير درست هدايت مي‌کند. زماني که احساس ناراحتي يا نا‌امني مي‌کنيد، کافي است پين سياه روي وسيله را بکشيد تا صداي بلند و آزار‌دهنده‌ي آن بلند شود. در اين زمان اگر کسي قصد نزديک شدن به شما را داشته باشد، دور مي‌شود يا در زمان نياز به کمک، ديگران متوجه شما خواهند شد.

6- راهي براي داشتن آب آشاميدني سالم

پيدا کردن و نوشيدن آب آشاميدني سالم در سراسر جهان هميشه يک دغدغه براي مسافران بوده است. هنگام سفر، هميشه به مسافران توصيه مي‌شود که از آب بطري استفاده کنند، اما علاوه بر هزينه، توليد پلاستيک هم نوعي ضرر براي محيط‌زيست محسوب مي‌شود. براي اينکه از اين موارد جلوگيري شود، بهتر است از اين فيلتر آب استفاده کنيد. اين فيلتر سرب، کلر و کروم را از آب حذف مي‌کنند و احتمال بيماري‌هاي مرتبط با سفر را کاهش مي‌دهد.

7- راهي براي هيدراته ماندن

همانطور که استفاده از کرم ضدآفتاب در سفر مهم است، توجه به هيدراته ماندن بدن هم بسيار مهم است. در سفر زمان زيادي را در فرودگاه مي‌گذرانيد، براي بازديد از جاذبه‌هاي گردشگري و خريد در طول روز به هر سويي مي‌رويد و طبيعي است که نوشيدن آب به مقدار کافي در طول روز را فراموش کنيد. همراه داشتن بطري هم شايد جاگير و خسته‌کننده باشد، اما اين کيسه‌هاي آب که ۱۷اونس آب در خود جاي مي‌دهند، نه تنها جاگير نيستند، بلکه به راحتي در کيف کوچک شما جاي مي‌شوند.

8- براي حفاظت از ملزومات خود در مکان‌هاي شلوغ

وقت آن رسيده که کوله‌پشتي بزرگ خود را خانه بگذاريد. يکي از اتفاقات بدي که در طول سفر مي‌تواند رخ دهد، روبرو شدن با سرقت و جيب‌بري است. پک سيف (PacSafe) نام تجاري اين کوله‌پشتي ۲۵ليتري است که داراي پارچه‌اي ايمن و ضد ضربه و همچنين تسمه‌اي است که به راحتي بدون آنکه کسي متوجه شود، مي‌توانيد آن را به جايي قفل کنيد. اين کوله‌پشتي برخلاف ظاهر کوچکي که دارد، جاي زيادي دارد، مثلا مي‌توانيد براي سفر يک هفته‌اي به راحتي از آن استفاده کنيد.

9- براي روز‌‌هايي که بدون برق مي‌گذرانيد

زماني که براي يک تور سرگرم‌کننده و روزانه اقدام مي‌کنيد، شايد به منطقه‌اي دوردست و دورافتاده از شهر برويد. قطعا در طول روز براي عکس گرفتن يا بر‌قراري تماس ضروري با هم گروه‌هاي خود به تلفن همراه نياز خواهيد داشت. اما تلفن همراه نيز به شارژ نياز دارد، در صورت اتمام شارژ بايد چه کار کنيد؟ اين وسيله يک باتري با طرحي مبتکرانه و کاربردي است که به پشت تلفن همراه شما وصل شده و شارژ مورد نياز آن را تامين مي‌کند.

10- راهي براي نگهداري از وسايل در پشت تلفن همراه

اين روز‌ها، تلفن همراه تنها يک وسيله براي چک کردن اينستاگرام و فيس‌بوک نيست، بلکه وسيله‌اي است که در هر کجاي جهان هم که باشيد، شما را به خانه متصل مي‌کند. بعد از پاسپورت، به جرات مي‌توان گفت که تلفن همراه يکي از وسايل ضروري و مورد نياز در سفر است. وجود تلفن همراه در همه جا کنار شما، باعث شده که لوازم جانبي آن نيز به‌صورت کارآمد طراحي شود. مثلا در پشت اين قاب تلفن همراه، جايي تعبيه شده که مي‌توانيد در آن پول و کارت‌هاي خود را قرار دهيد.

11- راهي براي داشتن نور کم

گاهي اوقات برخي از افراد دوست دارند در سفر با پاي پياده مکان‌هاي جديد را کشف کنند. راه هوشمندانه و عاقلانه در کشور‌هاي غريبه اين است که به مکان‌هاي خلوت مخصوصا شب هنگام نرويد، اما اگر مجبور به اين کار شديد، بهتر است اين چراغ‌هاي کوچک و بسيار سبک را همراه داشته باشيد تا از نور آن استفاده کنيد.


منبع : سايت کجارو

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها