City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

چگونگي برخورد با ديابت نوع يک در سفر (1397/05/24)

خب شما ديابت نوع يک داريد، کمي استرس زا است و شما نمي خواهيد اين بيماري شما را عقب نگه دارد. سفر و گشت و گذار چيز زيبايي است و هيچ چيز نبايد مانعتان شود.
چگونگي برخورد با ديابت نوع يک در سفر

به گزارش بزنيم بيرون ، يک خوشامدگويي بزرگ به کارشناس سفر جديد کمپانيBlonde Abroad که ديابت نوع يک دارند: من کازي مگانيس هستم، نويسنده سفري که هدفش الهام بخشيدن، انگيزه دادن و اطمينان بخشيدن به هم قطاران ديابتي است که برخلاف زمان هاي سخت و روزهاي غمگين، هچنان مي توانند هر آنچه را که مي خواهند، در زندگي انجام دهند مثل سفر به هر جاي دنيا. من باBlonde Abroad همکاري کردم تا بهترين نکات درباره سفر با ديابت نوع يک را به شما ارائه دهم. اگر شما ديابتي نيستيد ولي کنجکاويد بدانيد ديابت چيست و مي خواهيد در اين باره بيشتر ياد بگيريد، پس در مقاله چگونگي برخورد با ديابت نوع يک در سفر  بيشتر بخوانيد. خب شما ديابت نوع يک داريد، کمي استرس زا است و شما نمي خواهيد اين بيماري شما را عقب نگه دارد. سفر و گشت و گذار چيز زيبايي است و هيچ چيز نبايد مانعتان شود. با برنامه ريزي دقيق و توجه شما نيز مي توانيد در هر جا که مي خواهيد به گشت و گذار بپردازيد. اين کاري است که من انجام دادم. من به ديابت اجازه ندادم من را کند کند، سخت کار کردم و سفر کردم اگر چه مسائلي وجود داشت ولي قطعا بخشي از زندگي بود. در اينجا راهنماي گام به گام کنترل ديابت نوع يک در سفر را مي بينيد.

 کنترل ديابت نوع يک در سفر براي مبتديان چگونه است؟

متاسفانه اگر کنترل شما بد است و دائما در بيمارستان هستيد يا زير تزريق شديد پس قطعا سفر کردن را الان به شما پيشنهاد نمي کنم! با مشاوره با پرستار يا دکتر کارشناس ديابت خودتان را به سطح کنترلي بهتري بکشانيد و براي کم کردن احتمال هر نوعي بيماري در طول سفر تلاش کنيد سلامتي خود را بهتر کنيد. اگر بالا و بلندي هاي معمول و گاه به گاهي با اين نوع بيماري داريد خب چيزي نيست که شما را متوقف کند. من کامل نيستم ولي به خوبي سفر مي کنم. شما خودتان را مي شناسيد! به خاطر داشته باشيد سلامتي مهمترين چيز است پس اگر آن را نداريد، به دنبالش بگرديد! قبل از اينکه به سفر برويد، به گروه ديابتي خبر دهيد که داريد از شهر خارج مي شويد. آن ها مي توانند در زمينه نوع آب و هوا و مقصدي که مي خواهيد برويد، به شما اطلاعات بدهند. با رفقاي ديابتي خود صحبت کنيد، با والدين خود صحبت کنيد، همه اطلاعاتي که مي توانيد جمع آوري کنيد و همه سوالاتي که در موردشان کنجکاو هستيد را بپرسيد. مهم نيست چقدر سوالاتتان احمقانه به نظر مي رسد. شما نمي دانيد که دکتر من توانست يک پکيج مراقبتي رايگان براي حفاظت از پاهايم در طول سفر بدهد که در چگونگي برخورد با ديابت نوع يک در سفر مهم بود.کنترل ديابت نوع يک در سفر براي مبتديان چگونه است؟

از تامين کننده پزشکي خود بخواهيد نامه اي به شما بدهد که در آن نوشته شده شما نياز داريد که هميشه تجهيزات انسولين را همراه خودتان داشته باشيد. اين واقعا به شما اجازه مي دهد تا کيف داروهاي خود را در طول سفر به همراه داشته باشيد به جاي آن که مجبور باشيد در مورد آرايش يا فوم هاي بعد از اصلاح تصميم گيري کنيد. نامه هاي دکتر براي نگراني هاي امنيتي در مکان هاي مختلف دنيا از سالن ها گرفته تا سفرهاي اتوبوسي داخل کشورها سودمند است. نمي دانيد که شايد زماني محافظان امنيتي وسايل شما را بگردند! من به شدت پيشنهاد مي کنم نامه خود را به زبان کشوري که قصد آن را داريد، ترجمه کنيد و کپي هاي الکترونيک و کاغذي آن را به همراه داشته باشيد که براي سفر با ديابت نوع يک مهم مي باشد.از نامه دکتر حفاظت کنيد  

مطمئن شويد که مراکز مراقبتي افراد ديابتي پيشنهاد شده در کشور مقصد خود را پيدا کنيد و بررسي کنيد که آيا به تجهيزات، انسولين فوري و هزينه ها در موارد ضروري دسترسي داريد يا خير. شما مي توانيد با کمپاني انسولين خود به طور مستقيم ارتباط برقرار کنيد و آن ها مي توانند به شما بگويند که آيا در مقصد خاص شما انبار دارند يا خير! اين باعث مي شود در مواقع ضروري آرامش خاطر داشته باشيد! اگر سيتي زن اروپا هستيد، مي توانيد يک کارت سلامتEHIC رايگان بگيريد که به شما امکان مي دهد در مواقع ضروري به انسولين بيشتر و رايگان دسترسي داشته باشيد.در مقصد خود، به دنبال مراکز مراقبتي مخصوص افراد ديابتي بگرديد

 

مطمئن شويد که قبل از اقدام به سفر همه آزمايش هاي معمولتان را انجام داده ايد! چشم ها، پاها، دوره هاي درماني ديابتي، آزمايش خون، HBA1C. بخصوص در مورد سفرهاي طولاني اهميت دارد. با وجود ديابت شما مي توانيد به سرعت هر بيماري را به خود جذب کنيد، بنابراين مي بايست مسائل اين چنيني را کم کنيد. اگر شما در يک سفر يکساله هستيد، مهم است که هر چيزي را قبل از سفرتان به خوبي بدانيد و اگر حس کرديد در سفرتان چيزي به مشکل خورده اصلا ايرادي ندارد آن را بدهيد تا برايتان بررسي کنند! مطمئن شويد که بيمه خوبي داريد که شما را پوشش مي دهد. من از طريق سايت هاي مقايسه قيمت خريد مي کنم تا معامله خوبي داشته باشم ولي به شما هشدار مي دهم، باز هم در مقايسه با يک دوست غير ديابتي مي بايست مبلغ بيشتري بپردازيد!

مهم نيست به يک ايالت متفاوت مي رويد يا يک کشور متفاوت در هر حال نياز داريد تجهيزات ديابتي خود را تخمين بزنيد. من هميشه سه برابر ميزان مصرفم سفارش مي دهم و اگر چه کمي زياد به نظر مي رسد ولي دوست دارم مطمئن شوم که اگر سفرم به تاخير افتاد و يا دزدي يا فجايع طبيعي رخ داد، من آماده ام! اين موضوع براساس نوع بيمه و نيز دستيابي شما به تجهيزات متفاوت خواهد بود ولي هر چيزي مي تواند اتفاق بيفتد پس آماده باشيد. به همراه تجهيزات و مانيتور افراد ديابتي را نيز به همراه داشته باشيد. شما مي توانيد اين ها را با يک جستجوي سريع گوگل آنلاين و رايگان سفارش دهيد. مطمئن شويد که تجهيزاتتان را بين دو کيف تقسيم مي کنيد يا بين خودتان و فردي که همراهتان است.

ديابت خود را بپذيريد

بعضي افراد از اينکه به ديگران بگويند ديابت دارند خجالت زده هستند ولي صادقانه بگويم مردم کنجکاوند و فهميده ام که بسياري از مردم دوست دارند بيشتر بدانند. اين به شما بستگي دارد که هوشياري و حقيقت مربوط به ديابت نوع يک را بالا ببريد بنابراين اجازه دهيد همه دوستان مسافرتي شما بدانند. من مسافرت به همراه فرد ديگر را دوست دارم چون در جمع بودن را دوست دارم و دوست دارم زماني که ديابت اوضاع را سخت مي کند، حمايت کسي را داشته باشم. پيشنهاد مي کنم در اولين سفرتان کسي را به همراه داشته باشيد. همچنين مهم است هنگامي که سفر مي کنيد، اجازه دهيد مردم از ديابت شما باخبر باشند و اينکه در مواقع اضطراري چه بايد انجام دهند. بنابراين يک کارت پزشکي و نيز يک اخطار پزشکي روي تلفن همراه، همراهتان باشد. مي توانيد کارت هاي پزشکي رايگان را به صورت آنلاين سفارش دهيد تا در کيف دستي خود بگذاريد! من يک دستبند پزشکي زيبا دارم که ساخت دست است اصلا مثل يک کارت پزشکي نيست و فقط يک قطعه جواهر زيباست که به درد من مي خورد


منبع : همگردي

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها