City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

شکم گردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران (1394/07/29)

طبق روند قبلي با معرفي بهترين انواع رستوران ها در خدمتتان هستيم و در ادامه اين شکم گردي خود در تهران، اين بار مي رسيم به غذاهاي سرزمين هزار رنگ و هفتاد و دو ملت، يعني غذاهاي هندي.
شکم گردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران

طبق روند قبلي با معرفي بهترين انواع رستوران ها در خدمتتان هستيم و در ادامه اين شکم گردي خود در تهران، اين بار مي رسيم به غذاهاي سرزمين هزار رنگ و هفتاد و دو ملت، يعني غذاهاي هندي. هندوستان به خاطر فرهنگ متنوع و جذابي که دارد هميشه جزو ملل و فرهنگ هاي محبوب در بين ايرانيان بوده است.

 از ديرباز اين ارتباط بين ايراني ها و هندوستان وجود داشته، از فيلم هاي هندي بگير تا لباس ها و جواهر آلات اين سزمين بزرگ که هميشه مورد استقبال و علاقه ايرانيان بوده است. در سال هاي اخير غذا و ذائقه آتشين هندي هم سعي داشته خود را وارد علايق ايرانيان کند که ميتوان گفت تا حدودي هم موفق بوده است. ماحصل اين تلاش، چندين و چند رستوران هندي خوب و کاربلد بوده است که در اين مطلب برترين هاي اين رستوران ها را برايتان معرفي خواهيم کرد:

رستوران تاج محل

محبوب ترين و معروف ترين رستوران هندي تهران. اگر قصد داريد حسابي ولخرجي کنيد، انتخاب شما مي‌تواند رستوران هندي تاج محل باشد. تاج‌محل در خيابان شيخ بهايي، گران‌ترين رستوران تهران است. اين روزها رستوران تاج محل در ميان رستوران‌هاي لوکس محبوبيت زيادي دارد و حتما بايد با رزرو قبلي به اين رستوران مراجعه کنيد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


البته اگر دنبال محيطي آرام و دنج براي صرف غذا هستيد، رستوران تاج محل را از فهرست هاي مورد نظر خود خارج کنيد چون شب‌ها و آخر هفته‌ها مشتريان زيادي در اين رستوران رفت‌وآمد مي‌کنند. دکور و فضا سازي جالب شرقي در کنار برخورد خوب ميهمانداران شب خوبي را در تاج محل برايتان خواهد ساخت. در تاج محل از خورشت ها و نان هاي خوشمزه و تند هندي غافل نشويد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


آدرس: خيابان شيخ بهائي جنوبي، پلاک ۲۹

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران

 


رستوران تندور (Tandoor)

هميشه درباره اولين و قديمي‌ترين هر حوزه، اختلاف‌نظرهاي زيادي وجود دارد اما به‌گفته اکثر شاهدان، «رستوران تندور» قديمي‌ترين رستوران هندي در تهران است که هنوز پابرجاست. رستوران تندور (Tandoor) با نام رستوران هندي سفير هم شناخته مي‌شود چون در طبقه پايين هتل سفير قرار دارد. بعد از رستوران تندور، رستوران‌هاي هندي ديگري در شمال شهر به راه افتادند و شهرت بيشتري از رستوران تندور به دست آوردند، اما تندور مشتريان قديمي و وفاداري دارد که دل‌شان براي غذاهاي هندي و دنياي ادويه‌ها تنگ مي‌شود.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


 رستوران تندور پاتوق هندي‌هاي مقيم ايران هم هست و هرموقع مهمان اين رستوران شويد، حتما چند مهمان هندي مي‌بينيد که نشان مي‌دهد غذاي اين رستوران چندان از نسخه اصلي غذاهاي هندي دور نيست. خلاصه اگر ميخواهيد بدون سفر به هندوستان لحظاتي حضور در اين سرزمين زيبا و جذاب را بواسطه غداهاي اصيل و خوش طعم هندي تجربه کنيد، به تندور حتماً سري بزنيد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهرانآدرس: ميدان هفت تير، خيابان مفتح جنوبي، مقابل استاديوم شيرودي، خيابان اردلان، پلاک ۱۰

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران

 


 رستوران مدراس (Medras)

يکي از محبوب ترين رستوران هاي هندي پايتخت که بواسطه غذاهاي خوشمزه و متفاوتش خود را از باقي رستوران هاي مجاورش در راه چوبي پارک آب و اتش متمايز و ممتاز کرده است. رستوران مدراس (Medras) در عين حفظ بنيه هندي غذاها، خيلي هنرمندانه آنها را به ذائقه ايراني نزديک کرده است که همين موضوع هم باعث محبوبيت اين رستوران شده است و هم متعصبين به غذاي هندي را با بهانه دستکاري دراصل غذا ها از خود دور کرده است.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


هر چه که هست مدراس به عنوان يکي از بهترين رستوران هاي هندي تهران در ليست ما قرار ميگيرد. به همه اين موارد بايد قيمت نسبتاً مناسب مدراس را در مقايسه با ساير رستوران هاي هندي پايتخت، افزود که نقش بسزايي در محبوبيت آن داشته است. خلاصه اينکه به مدراس بياييد و يک شب خوب و «داغ» براي خود و عزيزانتان رقم بزنيد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


آدرس: بوستان آب و آتش، مجموعه رستوران هاي راه چوبي.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران

 


رستوران چينگاري

رستوران چينگاري در خيابان شهيد مفتح هم يکي از رستوران‌هاي خوب هندي و پر رفت‌وآمد تهران است. شما مي‌توانيد انواع غذاهاي هندي را در اين رستوران امتحان کنيد؛ با اين تفاوت که در چينگاري، ادويه‌ها با احتياط بيشتري به کار رفته‌اند و غذاهاي هندي اين رستوران هم با ذائقه ايراني‌ها هماهنگي خوبي دارد، لذا براي کساني که نسبت به فلفل و غذاهاي تند حساس هستند و در عين حال دوست دارند طعم غذاي هندي را امتحان کنند، بهترين گزينه رستوران چينگاري است.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


 سوپ دال عدس، پاري کباب، سمبوسه سبزيجات و پالاک پنير ميتواند از انتخاب هاي شما در چينگاري باشد. همچنين دوغ هندي را به هيچ وجه از دست ندهيد! خلاصه اين اطمينان را به شما ميدهيم که از رفتن به چينگاري پشيمان نخواهيد شد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


آدرس: خيابان مطهري، خيابان مفتح شمالي، چهارراه زهره، جنب بانک ملت، پلاک 6

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران

 


رستوران دهلي دربار

«پاتوفي براي نسل گدشته» بهترين عنوان براي رستوران دهلي دربار است. جوان‌هاي ديروز، رستوران دهلي دربار را به‌خاطر مي‌آورند؛ رستوراني در حوالي پارک‌وي که روزگاري پاتوق جوانان بود. شب‌ها از شلوغي و ازدحام جمعيت مي‌توانستيد ورودي دهلي دربار را در خيابان ولي عصر تشخيص بدهيد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


چند سال پيش دهلي دربار مکان خودش را تغيير داد؛ حالا پس از چند جابه‌جايي در خيابان پاسداران جا خوش کرده و جوانان ديروز مي‌توانند با مراجعه دوباره، خاطره بازي کنند. دهلي دربار با اينکه هيچ گاه نتوانست خاطرات خوب گذشته را تکرار کند ولي همچنان جزو رستوران هاي هندي خوب تهران است و با منوي مفصلي از انواع غذاهاي هندي، کيفيت مطلوبي را به مشتري ارائه ميدهد.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


آدرس: خيابان پاسداران، ما بين بوستان ششم و هفتم.

تهرانگردي؛ بهترين رستوران هاي هندي تهران


منبع : برترين ها

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها