City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

با عجيب‌ترين هتل‌هاي دنيا آشنا شويد (1394/08/04)

تا به حال به اين فکر کرده‌ايد که زير آب بخوابيد در حالي که ماهي‌ها اطرافتان شنا مي‌کنند، يا بالاي يک آبشار باشيد؟ در اين مطلب مي توانيد با عحيب ترين هتل هاي دنيا آشنا شويد.
با عجيب‌ترين هتل‌هاي دنيا آشنا شويد

به گزارش بزنيم بيرون ، هتل‌هاي شگفت انگيز در تمام دنيا طرفداران خاص خودش را دارد و صنعت هتل‌سازي براي جلب توجه اين علاقه مندان هر بار برنامه‌هاي جذابي را پياده مي‌کند و با ايده‌ها و طرح‌هاي شگفت انگيز هتل‌هاي تازه مي‌سازد.

برخي طرح‌ها تنها در اينترنت منتشر شده‌اند و برنامه‌ريزي براي ساختنشان آغاز شده و برخي ديگر هم کارهاي ابتدايي ساخت را از سر مي‌گذرانند.

شيمائو- شانگهاي، چين

شيمائو يکي از عجايب هتل‌داري در دنيا محسوب مي‌شود که تا سال‌ها درباره‌آن صحبت مي‌کردند و بعد از مدتي که طرح استادانه آن به ثمر رسيد، حالا در حال ساخت آن در نزديکي يک معدن رها شده خارج از شانگهاي هستند و براي تکميل آن تا سال ۲۰۱۷ زمان لازم دارند.

اين هتل که چيزي شبيه به سرزمين عجايب است، ۳۲۸ اتاق دارد که نمايي از يک آبشار ۹۰ متري را هم دارند، همچنين برخي از بخش‌هاي آن مانند رستوران و لابي در زير آب قرار گرفته‌اند. همچنين در اين منطقه براي برنامه‌هاي تفريحي مانند پريدن از ارتفاع با طناب و سنگ‌نوردي نيز مکان تعبيه شده است.

هتلي زير آب‌-فيجي

اينکه هتلي کاملا زير اب قرار گرفته باشد، درست مانند فيلم‌هاي فانتزي است، اما در سواحل فيجي اين اتفاق در حال رخ دادن است و اين روزها با زيردريايي‌ها در حال ساخت اين اثر سازه‌اي هستند.

در اين اثر هنري که زير تالاب‌هاي مرجان ساخته مي‌شود، ۲۴ سوئيت به همراه کتابخانه، استخر و رستوران وجود دارد. طراح اين اثر نام آن را خداي دريا گذاشته است و قرار است براي رفت و آمد به اين هتل از چهار زير دريايي استفاده شود.

با اينکه قرار بوده اين هتل براي سال ۲۰۰۸ آماده باشد، اما به دلايل مختلف اين اتفاق نيفتاد و سازندگان آن اميدوارند تا دو سال ديگر اين اثر هنري زير آب براي بهره برداري حاضر باشد.

هتل کيمالا- پوکت، تايلند

در روستاي ايووک که حال و هواي گرمسيري دارد، هتلي با کلبه‌هاي کاهگلي، استخر و باغ گياه که تراس‌هاي آن رو به جنگل انبوهي در طول درياي آندمان است.

در اين هتل برنامه‌هاي جنبي زيادي از جمله مديتيشن، کلاس‌هاي رزمي، غواصي، قايق سواري دارد که جز ديگري از زندگي لوکس محسوب مي‌شود.

هتل لوفوتن اپرا-نروژ

در دامنه کوه‌هاي شمالي نروژ يک معماري شگفت انگيز شبيه مار به زودي رونمايي مي‌شود که ۱۱ هزار متر مربع مساحت دارد. اين هتل شامل ترکيبي از هتل، آپارتمان، آمفي تئاتر و استخرهاي آب گرم را در ساختمان منحني شکل خودش جا داده است.

اين هتل دور افتاده در اسکانديناوي قرار بود سال ۲۰۱۵ افتتاح شود که اين اتفاق نيفتاد، اما به زودي امکان رزرو بليت آن ميسر مي‌شود.

جزاير خصوصي اميرالله-دبي

دبي به خوبي توانسته خودش را در پروژه‌هاي خصوصي و توسعه يافته معرفي کند. جزاير خصوصي با برنامه‌هايي مانند ساحل خصوصي و آپارتمان‌هاي ساحلي راه مي‌افتند و در حال حاضر کارهاي آن شروع شده است.

هتل سلطنتي آتلانتيس-دبي

تصور کنيد يک تکه بزرگ پنير سوئيسي روبروي‌تان است که شبيه چيزي مانند لگو است. هتل آتلانتيس با ۸۰۰ اتاق و ۲۵۰ اپارتمان لوکس در ۴۶ طبقه ساخته شده که با شيشه پوشانده شده است.

امکاناتي که براي اين هتل درنظر گرفته شده است، رستوران، استخرم آب‌گرم، پارک دريايي و استخر شيشه‌اي در ارتفاع ۹۰ متري از زمين است و دبي اميدوار است با اين هتل و امکاناتي که براي ان طراحي کرده است به رقابتي با تفرجگاه ساحلي شني سنگاپور بپردازد.

هتل هلال احمر-باکو، جمهوري آذربايجان

طراحي يک معمار کره‌اي هتلي است در نزديکي درياي خزر با ۳۳ طبقه. اين هتل که اواخر سال ۲۰۱۶ آماده بهره برداري خواهد بود، هلالي است که در يک جزيره مصنوعي واقع شده و به محلي براي کسب و کار و سرگرمي بدل خواهد شد.

هتل شناور نمک و آب

يکي از کساني‌که جايزه طراحي سال ۲۰۱۵ را دريافت کرده، طرحي براي يک هتل روي آب دارد که هر اتاق آن يک سالن، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و فضاي بزا رو به دريا دارد.

البته اين‌ها طرح‌هايي است کشيده شده اما هيچ‌چيز قطعي نيست و تا سرمايه گذاري براي کار پيدا نشود، نمي‌توان قطعي نظر داد.

داونگ-چين

ديگر طرحي که هنوز براي آن برنامه ريزي‌ها کاملي انجام نشده است، طرح داونگ در چين است. يک هتل پنج ستاره با ۳۳۰ سوئيت به همراه يه مجتمع ورزشي از امکانات جنبي اين هتل هستند. البته قرار است اين هتل در يک گودال احداث شود.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها