City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

فروشگاه ها و خيابون هاي معروف در پايتخت (1394/09/30)

باغ سپهسالار در خيابان جمهوري را هم تقريبا همه تهراني‌ها به بورس انواع کيف و کفش زنانه و بچه‌گانه مي‌شناسند. همچنين کيف مدارس و اداري و کيف‌هاي مسافرتي را هم مي‌توانيد از خيابان منوچهري خريداري کنيد.
فروشگاه ها و خيابون هاي معروف در پايتخت

تهراني که تهراني‌ها و مهمانانش مي‌شناسند هر روز تغييراتي قابل توجه دارد و گاهي حتي ساکنان قديمي‌اش هم خيابان‌ها و اماکن مختلف در آن را گم مي‌کنند. اما در اين ميان خيابان‌ها و محدوده‌هايي هم هستند که سالهاست به خاصيت و دليل خاصي معروف شده‌اند، بعضي با فضاي سبزشان معروفند، بعضي با فروشگاه‌هايش ، بعضي با آنچه در آنجا به فروش مي‌رسد و ...

اگر به دنبال خريد گوشي تلفن همراه يا خط جديد باشيد، حتما اطرافيان به شما پيشنهاد مي‌کنند سري به خيابان جمهوري بزنيد و از بورس انواع موبايل، خط و لوازم جانبي ديدن کنيد. از اين مدل مناطق در تهران کم نيست و تقريبا هر کالايي، در نقطه‌اي از تهران مرکز و بورسي دارد که با گسترش شهر ممکن است محل قديمي و جديد پيدا کرده باشد.

 

 

بورسي که عروس و دامادها به آن مي‌روند

اگر عروسي‌اي در پيش داريد، ما ضمن عرض تبريک و آرزوي خوش بختي براي زوج جوان، به شما توصيه مي‌کنيم براي خريد لوازم عروس و داماد، به بازار بزرگ، محله سبزه ميدان، يا لاله زار، ميدان مخبرالدوله، کوچه مهران مراجعه کنيد. در لاله‌زار همچنين به انواع ارائه‌دهندگان خدمات تزئينات اتاق عقد و عروسي دسترسي داريد. خانواده‌هاي عروس و داماد هم نگران نباشند چون خيابان کريم‌خان زند، سراي زرگرها در بازار بزرگ و سه راه جمهوري، هر سه بورس انواع جواهر، طلا و ساعت هستند، خصوصا مورد آخر، به بورس انواع ساعت، مشهور است. بنگاه هاي شادماني و حجله هم در خيابان مجاهدين نرسيده به ميدان شهدا فراوانترند. کارت عروسي، عقد و خداي نکرده عزا را هم مي‌توانيد از حد فاصل مخبرالدوله و بهارستان در خيابان جمهوري تهيه کنيد.

خانم‌ها هم مي‌توانند براي خريد لوازم آرايشي و بهداشتي، سري به خيابان منوچهري يا کوچه مروي در همين محدوده بزنند. احيانا اگر هم مي‌خواهند با خريد پارچه‌هاي کت و شلواري، همسرانشان را غافل‌گير کنند، بايد بگوييم بورس اين کالاها در چهارراه لشکر ، خيابان کارگر و خيابان انقلاب، روبروي پارک دانشجو است.

 

 

فردوسي و معروفيتش به ارز و چرم

هر وقت قيمت دلار بالا و پايين مي‌شود، توجه‌ها ناگهان به سمت صرافي‌هاي معروف ميدان فردوسي جلب مي‌شود. اما جالب است بدانيد، ميدان فردوسي تنها بورس صرافي ها نيست. شما مي توانيد انواع چرم و وسايل چرمي را از ميدان فردوسي تهيه کنيد. به علاوه، ميدان فردوسي در کنار ميدان مخبرالادوله در خيابان سعدي، بورس کفش مردانه هم هست .

باغ سپهسالار در خيابان جمهوري را هم تقريبا همه تهراني‌ها به بورس انواع کيف و کفش زنانه و بچه‌گانه مي‌شناسند. همچنين کيف مدارس و اداري و کيف‌هاي مسافرتي را هم مي‌توانيد از خيابان منوچهري خريداري کنيد.

 

 

يافت‌آباد محله‌اي که چند سالي است با مبل يافت شده است

نزديک عيد که مي‌شود، خانم‌هاي خانه اکثرا دوست دارند مبل‌ها، پارچه‌هاي رومبلي يا پرده‌ها را عوض کنند. براي خريد مبل يا پارچه آن، به محله مشهور يافت آباد يا خيابان هنگام و يا در حدفاصل ميدان جمهوري تا خيابان دانشگاه مراجعه کنيد. سراي پارچه فروشان در بازار بزرگ (سه راه ملک)، ميدان وليعصر، خيابان مولوي و عبدل‌آباد نيز گزينه‌هاي مناسبي براي خريد پرده‌هاي پارچه‌اي هستند. براي تهيه پارچه و قماش هم خيابان مولوي، خيابان زرتشت و سراي پارچه فروشان در بازار بزرگ را معرفي مي‌کنيم.

هم چنين، اگر پولتان مي‌رسيد و خواستيد فرش زير پايتان را تغيير دهيد به خاطر داشته باشيد ميدان هفت تير، خيابان مفتح و چهارراه سيروس، بورس فرش ماشيني و موکت است. براي خريد فرش دست باف، گليم و جاجيم هم مي‌توانيد از سراي فرش فروش‌ها در خيابان خيام، ميدان فردوسي و تقاطع خيابان آيت‌الله طالقاني در خيابان وليعصر(عج) ديدن کنيد.

 

مواد خوراکي که در انبار نفت يافت مي‌شود

حبوبات، بقولات، مواد خوراکي و نوشيدني، را از خيابان و چهارراه مولوي، ميدان محمديه و خيابان انبار نفت در نزديکي ميدان راه آهن و برنج را از پامنار بخريد، شايد با خريد عمده از اين خيابان اندکي از هزينه‌هاي خانه کاسته شود.

اگر هم در حال تهيه جهيزيه براي دختر خانمتان هستيد، يادتان باشد چيني آلات، کريستال، بلورجات و ظروف را مي‌توانيد از ميدان شوش يا بازار بزرگ (حاجب الدوله) بخريد. اگر هم دخترخانمتان اهل خياطي است، خيابان خيام، نرسيده به ميدان محمديه گزينه مناسبي براي خريد چرخ خياطي و گلدوزي است. در نهايت اگر به زودي مادر و مادربزرگ يا پدر و پدربزرگ مي‌شويد، يادتان باشد تقاطع وليعصر(عج) با خيابان جمهوري و خيابان بهار بورس سيسموني نوزاد و لباس نوزاد و نوجوان است.

 

از کجا عينک بخريد؟

اگر هم عينکي هستيد، هر وقت به فکر عوض کردن فريم عينک خود بوديد به خيابان فلسطين يا ميدان گل‌ها که بالاتر از ميدان فاطمي است سري بزنيد تا بتوانيد انواع و اقسام فريم ها را بر صورت خود امتحان کنيد و بهترينشان را انتخاب کنيد. البته قيمت‌هاي اين دو مکان تفاوت‌هايي دارد و بايد متناسب با پول توي جيبتان اقدام کنيد.

 

لاله‌زار است و چراغ‌فروشي‌هايش

قديمي‌ترها لاله‌زار را با تئاترهايش مي‌شناسند، اما لاله‌زار خاموش و فرسوده امروز بورس انواع آباژور و لوستر شده و ساعتي از شبهايش را با اين چراغ‌ها روشن مي کند و شما هم لوستر يا آباژور مي‌خواهيد، غير از لاله‌زار سري هم به خيابان ابوسعيد بزنيد. البته در لاله‌زار لوازم الکتريکي و برقي خانگي يا صنعتي هم مي‌توانيد پيدا کنيد.

 

 

جمهوري را با موبايل و دوربين و لوازم‌خانگي مي‌شناسند

اگر اهل لوازم آي‌تي و کامپيوتر هستيد، حتما اسم مرکز کامپيوتر پايتخت در ميرداماد را شنيده‌ايد. به علاوه، خيابان وليعصر(عج) نرسيده به ميدان وليعصر و تقاطع خيابان وليعصر با انقلاب نيز بورس انواع کامپيوتر و لوازم جانبي است. چاپگر، لوازم کارتريج و ماشين حساب هم در خيابان ايرانشهر فروش مي رود. از ميدان امام خميني و سه راه جمهوري نيز مي‌توانيد تلفن هاي معمولي و سانترال بخريد.

اگر هم ذوق هنري داريد يا دلتان مي خواهد لحظه هاي ناب زندگي را ثبت کنيد، به پاساژ جمهوري و ميدان امام خميني براي خريد انواع دوربين هاي عکاسي و فيلم برداري مراجعه کنيد. لوازم صوتي و تصويري را از خيابان جمهوري، حدفاصل اين ميدان تا سه راه جمهوري، سه راه امين حضور يا دوراهي قلهک در خيابان شريعتي تهيه کنيد.لوازم خانگي را هم مي توانيد از همين بازارها بخريد.

به هنرمندان و هنرجويان هم يادآوري مي کنيم بورس لوازم موسيقي و سازها، خيابان جمهوري، حدفاصل سه راه جمهوري تا چهارراه استانبول و ميدان بهارستان است.

تقاطع سه راه جمهوري، و خيابان مجاهدين اسلام، روبروي مجلس نيز، بورس بلندگو و استريو است و خوب است به آنجا هم سر بزنيد.

 

ماشينتان را کجا "نو" کنيد؟

اگر ماشين باز هستيد، اين قسمت از گزارش را از دست ندهيد. خيابان سعدي، خيابان چراغ برق، خيابان اکباتان و خيابان قزوين، بورس انواع لوازم يدکي اتومبيل ايراني و خارجي است. لاستيک انواع اتومبيل را مي توانيد از خيابان اميرکبير و انبار گندم در ميدان شوش بخريد. ميدان شوش را براي لوازم دست دوم اتومبيل و اوراق، و ميدان سپاه و ميدان اميرکبير را هم به عنوان بورس انواع چادر و برزنت از دست ندهيد.

بورس انواع موتورسيکلت و دوچرخه و لوازم يدکي آن ها، ميدان رازي (گمرک) است.

ميدان قزوين تا سه راه آذري هم پيشنهاد خوبي براي تهيه لوازم لودر و ماشين آلات صنعتي، و لوازم تراشکاري و ريخته گري است.

 

براي لوازم ساختماني به 15 خرداد برويد

اگر هم کارهاي تاسيسات ساختمان را انجام مي دهيد، بايد بگوييم بورس لوازم ساختماني خيابان 15 خرداد است.

انواع يونوليت، عايق و سقف کاذب را هم از خيابان 15 خرداد، خيابان پامنار مي توانيد تهيه کنيد. براي خريد شوفاژ، پکيج و يونيت هم سري به حدفاصل سعدي شمالي تا سه راه طالقاني بزنيد.لولا، دستگيره در و قفل، در ميدان حسن آباد، و چيني آلات بهداشتي، کاشي و سراميک هم در خيابان ملاصدرا، ابتداي امام خميني و خيابان بني هاشم پيدا مي شود. البته بورس کابينت چوبي و فلزي در خيابان سهروردي شمالي و ميدان حسن آباد هم پيدا مي‌شود. به علاوه بورس انواع لوله و اتصالات، خيابان ملاصدرا، خيابان بني هاشم يا ابتداي خيابان خميني است. پمپ آب و تجهيزات آبرساني را هم مي توايند از خيابان سعدي جنوبي بخريد.

خيابان سهروردي شمالي، و خيابان مفتح نرسيده به ميدان هفت تير هم بورس پارکت و لوردراپه است. ابزار و يراق، دريل و مته و ... را هم از خيابان امام خميني مي توانيد تهيه کنيد. اگر هم سر و کارتان با کاغذ و مقوا است، خيابان ظهيرالاسلام بورس اين کالاهاست.

 

هنوز هم عتيقه دوست‌ها منوچهري را قبول دارند

 اگر هم به وسائل قديمي علاقه داريد، حتما مي دانيد که خيابان منوچهري، بورس انواع عتيقه، زيرخاکي و نقره جات است. سماورهاي تزئيني را هم از ميدان بهارستان بخريد. سر زدن به سمساري‌هاي ميدان امام حسين را هم از دست ندهيد.

البته خيابان ناصرخسرو که خيلي از منوچهري دور نيست به خاطر دلال‌هاي دارويش معروف است و ناياب‌ترين داروها را با قيمت هايي نجومي به مشتريان بينوا مي فروشند. اميدواريم هرگز سروکارتان براي خريد دارو به ناصر خسرو نيفتد اما جالب است بدانيد که خيابان ناصرخسرو،به صورت رسمي بورس انواع سموم حيواني و نباتات هم هست . البته اگر هم مرغداري داريد، لوازم آن را مي‌توانيد از خيابان آزادي تهيه کنيد.

 

لوازم بدنسازي را در منيريه و جمهوري پيدا مي‌کنيد

به ورزشکاران و ورزش دوستان هم توصيه مي کنيم براي خريد انواع لوازم ورزشي غيربرقي، سري به منيريه بزنند. اگر هم باشگاه داريد يا به جاي رفتن به باشگاه، ترجيح مي‌دهيد در خانه و با کمک وسايل ورزشي، به اندامي متناسب برسيد، يادتان باشد خيابان وليعصر، تقاطع جمهوري، بورس لوازم ورزشي و پزشکيِ برقي و مکانيکي است. جالب است بدانيد که وسايل ارتوپدي و تجهيزات آزمايشگاهي را هم از همين جا مي توانيد تهيه کنيد.

اگر هم خداي نکرده برايتان مشکلي پيش آمد، يادتان باشد بورس خدمات پزشکي و دندانپزشکي خيابان آزادي، نرسيده به ميدان انقلاب است.

 

 

فردوسي بورس لوح يادبود و پلاک هم هست

اگر معاون مدرسه اي هستيد و مي خواهيد از دانش آموزان ممتازتان قدرداني کنيد،يا اگر رئيس اداره‌اي هستيد و مي خواهيد کارمندانتان را غافل‌گير کنيد، يادتان باشد به مسئول مربوطه بگوييد بورس انواع لوح يادبود و پلاک در خيابان فردوسي است. اگر هم بودجه‌تان اجازه مي‌داد، از خيابان کريم خان زند مي‌توانيد کتاب‌هاي نفيس و هديه‌اي تهيه کنيد.

 

 

بورس آشپزخانه‌هاي صنعتي و اداري چه ربطي به خيابان مصطفي خميني و خيابان مولوي دارد؟

رستوران داران و هتلداران هم حواسشان باشد که بورس آشپزخانه هاي صنعتي و اداري، خيابان مصطفي خميني و خيابان مولوي است.

اگر هم طبع لطيفي داريد و دلتان مي خواهد با گل و گلدان، جلوه ديگري به خانه تان ببخشيد، اتوبان آهنگ را فراموش نکنيد.علاوه بر اينجا مي‌توانيد به بزرگراه امام رضا در منطقه 15 هم برويد چرا که در آنجا هم يک بازار گل بزرگ و دائمي وجود دارد.

تماشاي ماهي‌هاي آکواريوم هم حقيفتا کار لذت بخشي است و مي‌تواند خستگيتان را از بين ببرد. براي خريد آکواريوم، سري به ساختمان پلاسکو در چهارراه استانبول ، چرا که اين ساختمان علاوه بر محلي براي فروش پوشاک آقايان مکاني آرام براي دوستداران ماهي هاي آکواريومي است.

با توجه به اينکه تعطيلات سال نو نزديک است هم پيشنهاد مي کنيم که براي تهيه بليط هواپيما سري به آژانس‌هاي هواپيمايي در خيابان استاد نجات اللهي بزنيد. البته در نقاط ديگر شهر آژانس‌هاي مسافرتي به شکل پراکنده فعالند و پيدا کردنشان از روي نيازمندي هاي روزنامه‌ها کار سختي نيست.


منبع : خبرگزاري ايسنا

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها