City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

صبحانه خوردن در رستوران ها و کافه هاي تهران (1394/10/03)

ما خوردن صبحانه در چند رستوران و کافه تهران را پيشنهاد مي کنيم که از سر صبح باز هستند و آماده براي سرويس دادن به مشتري. احتمالا جمعه و روزهاي تعطيل تنها روزهايي است که مي شود به صبحانه مفصل خوردن در بيرون خانه فکر کرد.
صبحانه خوردن در رستوران ها و کافه هاي تهران

به گزارش بزنيم بيرون ، حتما مي دانيد صبحانه مهم ترين وعده غذايي است. اينکه مي گويند فلان چيز از نان شب هم واجب تر است جمله واهي بيش نيست. چون نان شب ملاک نيست. شب بايد هرچه کمتر غذا خورد. عوضش بايد براي صبحانه وقت گذاشت اما کار ما برعکس است. سراسيمه از خواب بيدار مي شويم و به سمت توالت مي دويم و در عرض 5 دقيقه لباس مي پوشيم و به سمت در خروجي مي دويم. چون خيلي ديرمان شده. چون تا آخرين دقيقه اي که مهلت داشتيم توي رختخواب مانده ايم. چون شب ها دير مي خوابيم و بيداري در سحر را از دست مي دهيم، صبحانه و رساندن نيروي اوليه به بدن را از دست مي دهيم. براي همين صبح ها کسل هستيم و چند ساعت طول مي کشد تا موتورمان روشن شود و سر حال بياييم. 

بيشتر کساني که کل هفته را صبح زود بيدار مي شوند و به سر کار مي روند احتمالا ترجيح مي دهند روزهاي جمعه کمي ديرتر از بستر بيدار شوند. صبحانه شان را ساعت 11 بخورند و ناهار و عصرانه را يکي کنند يا ناهار سبک تري بخورند. صبحانه خوردن در کنار خانواده از آن موهبت هايي است که خيلي از ما از آن بي بهره ايم. فوقش يک روز جمعه بتوانيم دور هم در کنار اعضاي خانواده صبحانه بخوريم. يک روز در هفته را مي توان براي صبحانه خوردن در کنار خانواده مثلا جمعه ها اختصاص داد و براي ايجاد تنوع صبحانه را همراه با آنها بيرون از خانه مصرف کرد. بنابراين ما خوردن صبحانه در چند رستوران و کافه تهران را پيشنهاد مي کنيم که از سر صبح باز هستند و آماده براي سرويس دادن به مشتري.

 اين کافه ها و رستوران ها روزهاي جمعه هم باز هستند و صبحانه مي دهند. احتمالا جمعه و روزهاي تعطيل تنها روزهايي است که مي شود به صبحانه مفصل خوردن در بيرون خانه فکر کرد.

بوفه صبحانه

رستوران نايب ساعي داراي منوهاي جداگانه صبحانه با قيمت هاي متفاوت است. املت، پن کيک، تخم مرغ آبپز و نيمرو و البته آبميوه هاي طبيعي خوردني هايي  است که در منو اين رستوران گنجانده شده است.مي توان هم با پرداخت پول بوفه کامل و هم با پرداخت قيمت يک منوي خاص از غذاها استفاده کرد. صبحانه از ساعت 6:30 تا 10:30 دقيقه برقرار است.

بوفه کامل که شامل صبحانه گرم و سرد با انواع نوشيدني ها و نان هاست 11هزارو 200 تومان قيمت دارد و منوي صبحانه از پنج هزار تومان تا 10 هزار تومان است که شامل انواع تست ها، نيمرو، سوسيس، سالاد ميوه و... است.

نايب ساعي در خيابان وليعصر نرسيده به پارک ساعي است. قبل از آن مي توانيد سري به پارک بزنيد و ورزش صبحگاهي کنيد. کله پزي ساعي هم همان نزديک است که کله پاچه را با نان سنگک داغ سرو مي کند.
صبحانه لبناني

رستوران عروس لبنان در خيابان بهشتي نرسيده به سهروردي، نبش انديشه واقع شده که از ساعت 7 تا 10:30 صبح مي شود آنجا صبحانه خورد.

اين رستوران داراي يک بوفه کامل صبحانه است که مرباهاي گوناگون و پنيرهاي مختلف از ويژگي هاي آن است. زيتون هاي جورواجور سبز و سياه، ماست چکيده، نوعي شور بادمجان و شيرکاکائو از تفاوت هاي عمده اين بوفه با انواع مشابه است. بوي نان تازه را هم بايد اضافه کرد چراکه هر دو مدل نان تافتون و نان سنگک کنجددار در خود رستوران پخته مي شود. براي هر ميز همي ک ظرف بزرگ آبجوش اضافي پيش بيني شده که براي آدم هاي پايخور نعمت بزرگي است. قيمت بوفه کامل صبحانه 8 هزار تومان است. انواع فطير را در اين رستوران مي توان امتحان کرد.

صبحانه هاي متفاوت

رستوران استندفود در نارمک، ميدان هفت حوض، خيابان خاموشي واقع شده. تازه تاسيس است و سبد صبحانه اي شامل پنير و گردو و خيار و گوجه با نان تازه دارد. عردسي و ساندويچ نيمرو هم در کنار آن سرو مي شود. قيمت مناسب آن قابل توجه است. کافه اخرا (کوچه دهم يوسف آباد)، کافه ويونا (پارک دوپرنس ونک) و کافه زمان (زعفرانيه) از جاهاي پيشنهادي ديگر براي صبحانه در طول هفته و تعطيلات است. کافه ها و رستوران هايي که از ساعت 9 تا 12 از مشتريان پذيرايي مي کنند.

صبحانه در ايوان

کافه گالري ايرانشهر در باغ هنرمندان و طبقه دوم تماشاخانه ايرانشهر واقع شده که از ساعت 10 صبح تا يک ظهر سرويس صبحانه مي دهد. در اين فصل نشستن توي تراس کافه گالري و صبحانه خوردن و باغ و درختان را نگاه کردن لذت زيادي دارد.

اين کافه سه منوي متفاوت صبحانه دارد: مخصوص، کلاسيک و فرانسوي. بهترين و پر و پيمان ترين آن منوي مخصوص است که علاوه بر صبحانه معمول، بيکن و تخم مرغ و لوبيا گرم هم دارد. ويژگي منوي کلاسيک در سبزي خوردن فراوان آن است. روي هر منو هم مي توان به انتخاب يک چاي يا قهوه رايگان داشت.صبحانه در باغ

باغ موزه هنر در تجريش خيابان مقصودبيک، خيابان حسابي هم منوي صبحانه دارد. فضاي باز و چشم انداز بسيار زيبايي دارد اما بوفه صبحانه بسيار شکل صبحانه هاي هتل هاست و البته به نسبت کيفيتش، گران است. کافه از ساعت 9:30 تا 12:30 سرويس صبحانه مي دهد و مي توان در اين فصل از ميز و صندلي هايي که در باغ چيده شده استفاده کرد. صبحانه به صورت سلف سرويس ارائه مي شود و قيمت آن 15 هزار تومان است.

از شير مرغ تا شير پاستوريزه

رستوران اردک آبي در ميدان تجريش، مجتمع تنديس، طبقه اول واقع شده. اين رستوران جمعه هاي براي ساعات صبحانه شلوغ است. اما در طول هفته آرامش خوبي دارد و به صورت سلف سرويس خدمات مي دهد. داراي دو مدل منوي صبحانه سرد است اما با خريد يک منو، استفاده از بوفه آن منو به شکل نامحدود آزاد است و همه جور خوراکي و خوردني براي صبحانه در هر منو يافت مي شود.

ميز صبحانه اردک آبي به غذاهاي سرد و گرم تقسيم شده و البته چند نوع نوشيدني هم دارد. انواع نان با چند نوع غذاي مناسب صبحانه. شما مي توانيد چند نوع نان انتخاب کنيد که در کنار سبد نان، دستگاه مخصوصگ رم کردن نان قرار گرفته و مي توانيد نان موردعلاقه خود را گرم يا تست کنيد. پس از آن نوبت به غذاهاي گرم مي رسد که شما مي توانيد تخم مرغ آب پز بخوريد يا با نان سنگک، نميرو و عدسي نوش جان کنيد. سوسيس تخم مرغ و املت هم هست و کمي آن طرف تر مي توانيد کره و پنير و انواع مربا هم انتخاب کنيد. قيمت صبحانه کامل اردک آبي 14 هزار تومان است که شامل غذاهاي سرد و گرم و انواع نوشيدني مي شود اما هرکدام قيمت خاصلي هم دارند. در اين رستوران از ساعت 6:30 تا 11:30 مي توان صبحانه خورد.

منبع : www.unknowniran.com

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها