City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

شکم گردي يک روزه در معروف ترين رستوران هاي پايتخت (1395/06/19)

شب هاي تابستان، فرصت خوبي را براي گردش با دوستان و اقوام براي پايتخت نشينان خوش نشين در کافه ها و رستوران هاي شمال و جنوب شهر فراهم مي کند که گزارش امروز شما را با ۱۶مورد از رستوران هاي شناخته شده پايتخت آشنا خواهد کرد. با ما همراه باشيد.
شکم گردي يک روزه در معروف ترين رستوران هاي پايتخت

به گزارش بزنيم بيرون ، اين گفتار شما را به دنياي رستوران هاي شناخته شده تهران از جنوب شهر تا بالاي شهر مي برد. از رستوران مسلم در بازار تهران که گردن پلو و کباب برگ هايش آن قدر معروف هست که روبرويش هر روز صف هاي طويل کشيده مي شود و سابقه چند دهه مانند رستوران نايب دارد تا رستوران هاي لوکس و شيک چند ستاره بالاشهر.

رستوران گردي و پاساژ گردي، بخش جدايي ناپذير از سبک زندگي ايراني ها به خصوص تهراني هاي عزيز است. مخصوصا در چند سال اخير با رشد قارچ گونه پاساژ هاي عريض و طويلي که در شمال و جنوب تهران طراحي و ساخته شده است، شمار پاساژ گردان افزايش يافته و اين تفريح کم هزينه و شاد، به خصوص براي دختران نوجوان و جوان، بعضا بخشي از فرهنگ گردشگري شهري آن ها به خصوص در ايان تابستان و اوايل پاييز هست. به هر حال، پاساژ گردي و بعضا رستوران گردي،‌ تفريح شيک، امن و مفرحي هست که ابزار هاي چنداني نياز ندارد و در تهران به اندازه کافي،‌براي سلايق گوناگون، پاساژ و رستوران ايراني و اروپايي و سنتي هست که اگر ماه ها به اين کار مبادرت ورزيد، باز هم جا براي رفتن هست!

رستوران در فرهنگ ايراني ها از تبريز که شهر اولين هاي ايران هست آغاز شد و آرام آرام به شهر هاي مختلف کشور گسترش يافت. در تهران با ساخته خيابان لاله زار که ناصر الدين شاه قاجار قصد داشت تا شانزليزه تهران شود، رستوران و کافه گردي از کافه نادري و رستوران نايب رونق يافت و تا به امروز که شاهد رستوران هاي لوکس چند ستاره و گردان در بخش هاي مختلف تهران و ايران هستيم، اين مقوله ادامه يافته است.

در تاريخ معاصر ايران، بسياري از قرار ها و ارتباطات و تعاملات سياسي و فرهنگي و هنري، خواستگاهش مانند وين و پاريس و لندن،‌ در رستوران ها و کافه ها بوده است که کافه نادري يکي از آن هاست. کافه اي که محل گذر بزرگان ادب و فرهنگ بود.

رستوران مسلم

2-w900-h600

(چلوکبابي مسلم، مسلم ترين رستوران براي بازاري ها و چلوکباب خور هاي حرفه اي تهران هست)

قديمي ها و بازار برو ها و اهالي کسب و کار سمت سبزه ميدان و بازار قديمي تهران، نام رستوران مسلم را به خوبي شنيده اند. حتي خيلي ها که اين نام را نشنيده و کلا اهل پيتزا پپروني و اسموتي و لازانيا با سس خردل ايتاليايي و ژيگو و اين جور غذاهاي فرنگي هستند، وقتي گذرشان به بازار مي افتد و يک صف طويل را مشاهده مي کنند، ناخودآگاه از خود مي پرسند اين جا کجاست؟ اين جاکجاست که روي تابلو ان نوشته شده:

3-w900-h600

اگر به خيابان پانزده خرداد برويد، مي توانيد در يکي از معروف ترين و با کيفيت ترين رستوران هاي تهران، غذا ميل کنيد. رستوران مسلم بر خللاف رستوران هاي لوکس ۵ ستاره، محيط آنچناني با صندلي هاي فرانسوي و طراحي لهستاني ندارد! اما غذاهاي خاصش مانند ته چين مرغ با ضخامت ۳۰ سانت و کباب برگ و مخصوصا گردن پلو، يکي از معروف ترين غذا هاي ايران رستوران پايين شهر تهران هست.

مسلم براي کساني که کيفيت غذا و به طور کل غذا شناس هستند و مي خواهند براي غذا پول بدهند و نه جا، بهترين انتخاب در تهران است. تقريبا در همه ايام سال براي صرف نهار، روبروي اين رستوران صف کشيده مي شود. هم بازاري ها و هم گردشگران و خريداراني که به بازار قديم تهران مي آيند،‌علاقمند هستند تا در مسلم، غذا صرف کنند.

4-w900-h600

(ته چين مسلم و گردن مسلم، معروف ترين غذا هايي هست که احتمالا در اين رستوران با آن مواجه مي شويد)

اينجا بازار است! اصطلاحي هست که مي گويد: بازاري جماعت، براي غذاي بد پول نمي دهد!‌ اگر در بازار کسي غذا فروشي باز کند، يکي از پر ريسک ترين کارهاي ممکن را کرده است. دوام در اين بازار، يعني طلاي المپيک! کاري که مسلم از عهده اش بر آمده است.

5-w900-h600

(مسلم شعبه ديگري ندارد و بيرون بر متفاوتي دارد)

غذا فروشي دو طبقه مسلم، معمولا در راه پله هايش مملو از جمعيتي هست که در صف هستند. در مسلم، کسي دنبال خورشت نمي رود. نه اين که خورشت بد باشد! خير به اين خاطر که اهالي بازار، خورشت را فقط در خانه و دست پخت عيال را قبول دارند! به هر حال،‌اين فرهنگ جالبه بازار تهران است. بازاري با بيش از ۱ قرن سابقه.

به هر حال، اگر چلو کباب خور حرفه اي هستيد و خود را بچه پايين حساب مي کنيد!، رستوران مسلم، انتخاب اول و اخر است! مشتري مسلم  تهران را مي  توان با مشتري شيريني فروشي حاج خليفه يزد که بيش از نيم قرن در ساخت و توليد شيريني هاي يزدي سابقه دارد، مقايسه کرد.

6-w900-h600

(تصوير نماي داخلي رستوران مسلم- جايي که سرويس دهي مطلوب است)

جالب است که بدانيد شبکه هاي تلويزيوني مختلف خارجي، مستند هايي از اين رستوران تهيه و در شبکه هاي اجتماعي مانند يويتوب به اشتراک گذاشته اند.

رستوران نايب

7-w900-h600

رستوران نايب، يکي از معروف ترين رستوران هاي ايران و تهران است. خيلي از قديمي ها و چلوکباب خور هاي حرفه اي تهران، هنوز پس از گذشت چند دهه، بعضا رستوران نايب را به عنوان انتخاب اول قبول دارند. رستوراني که خيارشور هاي کوچکش، اوا را به برندي در ميان رستوران دار ها تبديل کرد. رستوران هاي نايب را بايد معروفترين رستوران هاي تهران به حساب آورد. رستوران هاي زنجيره اي نايب که نقطه آغازشان چلوکبابي حاج علي نايب در بازار تهران بود، اکنون در اغلب نقاط تهران داير هستند و توسط نوه هاي حاج علي مديريت مي شوند. رستوراني که اکنون تحت نام شرکت نايب گستر فعاليت دارد و ادامه دهنده راه يک رستوران دار بزرگ هست.

8-w900-h600

(تصوير گواهي تاريخي و جالب اداره کل شهرباني وقت مبني  بر اجازه تاسيس رستوران نايب در بازار صحاف ها – سال ۱۳۱۷)

اين که چطوري نايب، نايب رستوران دار هاي تهران شد، زير اطلاعاتي خوبي مي دهد:

حاج علي فردي بود که از تبريز به تهران به دربار ناصرالدين شاه آمد. بعد از مدتي تمامي‌همراهان ايشان به تبريز مراجعت کردند ولي حاج علي چون در تهران با يکي از اقوام ازدواج کرده بود برنگشت و چون شغلي هم نداشت يکي از آشپزان دربار در تبريز را با خود به تهران آورد و اولين چلوکبابي ايران را در بازار تهران برپا کرد. بازار تهران هم پس از آن به بازار صحاف‌ها و بعد هم بازار طلافروشان يا زرگرها تغيير نام داده است. چلوکبابي حاج علي در يک سال اول مشتري نداشت و فقط درباري‌ها يا سفارتخانه‌ها چلوکباب حاج علي را سفارش مي‌دادند. پس از يک سال چلوکبابي رونق گرفت و بوي کباب بازاري‌ها را به سمت مغازه حاج علي مي‌کشاند.. . . . . . .

نايب از جمله رستوران هاي پر شعبه در تهران هست که گويا اخيرا به فرانسه و آمريکا هم رفته است. رستوران نايب اگر چه معروف و خوش نام هست در تهران و پاتوق بسياري از شخصيت هاي سياسي و هنري و ورزشي معاصر بوده است، اما صابون وزارت بهداشت، بعضا به تن برخي از شعبه هايش مانند سهروردي خورده است.

9-w900-h600

 

چلوکبابي البرز

10-w900-h600

از ديگر رستوران هاي معروف تهران و به قول چلو کباب خور هاي حرفه اي، بهترين کبابي هاي تهران. کباب هاي ۷۰ سانتيمتري رستوران البرز چند دهه هست که شهره بوده و بااستقبال گسترده ايراني ها و حتي گردشگراني که توسط تريپ اداويزر و لونلي پلنت با رستوران هاي تهران آشنا مي شوند،‌قرار گرفته است. البرز، يکي از گران ترين و خوشمزه ترين کباب هاي ايران را به سبک خودش سرو مي کند.

11-w900-h600

جايي در سهرودي شمالي و کمي پايين تر از شعبه سهروردي رستوران نايب تهران، رستوران البرز قرار دارد که البته سر يک کوچه قرار دارد و اگر شما رستوران گرد حرفه اي نباشيد، به طور  تصادفي بااين رستوران آشنا نخواهيد شد.

البته اين رستوران فضاي خيلي خوبي دارد و به قولي طراحي مدرن دارد و سبک غذاهايش ايراني و فرنگي مي باشد. اما بسياري از مشتريان قديميش، هم چنان عاشق کباب هاي ۷۰ سانتي البرز هستند. اين رستوران اکنون بيش از ۱۲۰ پرسنل و سالن VIP دارد که مخاطبان و شخصيت هاي مختلفي از ان در طول سال استفاده مي کنند.

چلوکبابي البرز در سال ۱۳۴۶ توسط مرحوم “برماس” بنيان نهاده شد. از همان ابتدا هدف اين رستوران ارائه غذا با بهترين کيفيت و بالابردن استاندارد کاري در اين صنف بود. اين رستوران در سال ۱۳۵۰ به مکان فعلي آن يعني خيابان سهروردي شمالي نبش کوچه نيکوقدم، منتقل شد.

12-w900-h600

در سال هايي که سيستم هاي مديريت جديد و استانداردهاي کيفي و بهداشتي چندان جايي در صنف رستوران و چلوکبابي نداشت، چلوکبابي البرز در تلاش بود تا سيستم مديريت جديد را در کار خود پياده سازي کند. سيستم هاي HACCP ، استفاده از متخصصين بهداشت، ايزو و سيستم هاي مديريتي، فرستادن افراد به خارج از کشور جهت ديدن دوره هاي تخصصي، همه و همه از جمله مواردي است که رستوران البرز در آنها پيش گام است.

رستوران البرز تهران را در نشاني www.alborzrest.com دنبال کنيد.

 

رستوران اسفنديار

13-w900-h600

رستوران ۵ ستاره اسفنديار، يکي از رستوران هاي خيلي لوکس تهران است. رستوراني روبروي اتوبان نيايش در تقاطع وليعصر. رستوراني براي سليقه هاي خاص و قرار هاي خاص و خلاصه،‌براي آدم هاي خاص. اما همواره از طيف هاي مختلف در اين رستوران حضور دارند. مخصوصا در ايام رمضان که منوي ويژه و جذابي براي روزه داران عزيز در نظر گرفته است. به هر حال، اسفنديار يک سالن بزرگ کلاسيک دارد که در آن موسيقي کلاسيک نيز اجرا مي شود. طبقه دوم اسفنديار نيز داراي مبلمان و دکوراسيون سنتي است و در آن موسيقي سنتي اجرا مي شود. اسفنديار منوهايي مجزا مناسب جشن هاي شما دارد. رستوران اسفنديار بعضي شب ها به صورت بوفه غذا سرو مي کنيد.

14-w900-h600

موسيقي زنده در بوفه رستوران اسفنديار از جمله برنامه هايي هست که شب هاي تابستان را براي شما خاطره انگيز مي کند. رستوران اسفنديار را در بلوار اسفنديار تجربه کنيد که معمولا تخفيف هاي خوبي هم از طريق سايت هاي تخفيف در اختيار مخاطبانش قرار مي دهد.

 

 

سفره خانه سنتي عالي قاپو

15-w900-h600

اگر گذر شما به ونک و ابتداي خيابان گاندي افتاد، سري به رستوران عالي قاپو بزنيد. عالي قاپو را در اصفهان زياد شنيده ايم. اما اين بار در تهران، رستوراني با سبک معماري و چيدمان جالب از تهران قديم پيش روي ما قرار دارد که تجربه غذا خوردن در ان جالب خواهد بود.

16-w900-h600

(تصويري از فضاي داخلي و خاص رستوران سنتي عالي قاپوي تهران)

طراحي رستوران به گونه اي هست که تابلوها و اشياي نفيس، شما را به تهران نه چندان دور زمان ناصري مي برد. اگر قصد داريد در فضاي تهران قديم به نهار يا خوردن شام بپردازيد، رستوران عالي قاپو انتخاب خوبي  هست. در اين رستوران فقط غذاهاي ايراني سرو مي شود و کباب و دوغ و ريحان و چنجه آن، مشهور است.

رستوران گردان برج ميلاد

17-w900-h600

اگر دوست داريد در ارتفاع ۳۰۳ متري از سطح زمين با عالي ترين view از تهران، غذاي ايراني و فرنگي ميل کنيد و حاضريد بش از ۱۷۰ هزار  تومن به ازاي هر نفر پرداخت کنيد، شما را به بزرگ ترين رستوران گردان جهان در برج ميلاد تهران دعوت مي کنيم. اين رستوران، بوفه هم دارد که حدود ۱۴۵ هزار تومان به ازاي هر نفر خواهد بود.

18-w900-h600

رستوران گردان برج ميلاد، يک تجربه متفاوت براي رستوران گرد هاي فعال است. تجربه اي که شايد خيلي ها به دنبال صرف غذاي خاص در ان نباشند، اما مکان، بر غذا مي چربد! رستوران گردان برج ميلاد جايي هست که مي توانيد تا دور دست هاي تهران را از شرق و غرب و شمال و جنوب نظاره گر بوده و با توجه به گردش ۳۶۰ درجه ان، غذايي با دورنمايي از شهري در دامنه کوه البرز را صرف کنيد. البته اگر از اين نوع رستوران دوست نداريد، شما را به استفاده از رستوران سنتي برج ميلاد دعوت مي کنيم.

تجربه اي متفاوت در  رستوراني متفاوت.

براي اطلاعات بيشتر به سايت    http://www.milad.tanin-restaurants.ir   مراجعه کنيد.

رستوران آنتروکوت

20-w900-h600

اين رستوران يکي از رستوران هاي فرانسوي معروف تهران هست که براي فرنگي پسند ها، انتخاب خوبي هست. رستوراني که از جهاتي منحصر به فرد بوده و اين قضيه را مي توان از مبلمان، دکوراسيون، تابلو هاي روي ديوار و شکل پرداه هاي احساس کرد. رستوراني که سر درش: پاريس تا ژنو هک شده است. انتروکوت مي کوشد تا حال و هواي کافه رستوران هاي پاريس را در تهران به شما بدهد.

درباره اين رستوران آمده است:

کافه دو پاريس “آنتروکوت” توسط “خانم بوبير” در شهر ژنو سوئيس در سال ۱۹۳۰ با موفقيت بي نظير و غير قابل تصوري روبرو شد. او با تهيه منوي ابتکاري و مخصوص خود به شهرت و موفقيت جهاني رسيد. منوي ويژه آنتروکوت شامل استيک مخصوص و يک نوع سس که با فرمول بين المللي توليد مي شود، اين منو همراه با سالاد ويژه و ابتکاري آنتروکوت سرو شده و سالاد ابتکاري آنتروکوت سس منحصر به فرد خود را دارد.

21-w900-h600
دسرهاي مخصوص شامل پروفيت رولز و بستني هاي مختلف با سس شکلات سرو مي گردد. فرمول تهيه سس آنتروکوت هنوز هم فقط در اختيار رستورانهاي تحت کنترل و وابسته آن مي باشد.
رستورانها در سرتاسر دنيا سعي در تقليد اين فرمول نموده اما هيچ يک از آنها نتوانستند سس مشابه و با کيفيت اصلي را تهيه نمايند. بدينوسيله خوشحاليم به اطلاع برسانيم که رستوران آنتروکوت تهران تنها و نخستين رستوران اين گروه از رستوران ها در ايران مي باشد.

غذاهاي دريايي و پخت و شيوه سرو فرانسوي، سبب ميشود تا آنتروکوت با ديگر رستوران هاي هم رديف خود قدري متفاوت باشد. رستوراني که در خيابان شيراز جنوبي قرار دارد و تقريبا پاتوقي  خاص براي رستوران گرد هاي فرنگي دوست خاص هست.

براي کسب اطلاعات بيشتر به http://www.entrecote.ir/Default.aspx?Lan=fa مراجعه کنيد.

رستوران لوشاتو

23-w900-h600

اگر فرنگي باز و عشق پاريس و فرانسه و اين حرف ها هستيد، پيشنهاد ديگري به شما داريم. رستوران لوشاتو در شمال تهران، يکي از معروف ترين رستوران هاي چند سال اخير براي لاکچري باز ها به شمار مي رود. کافيست به دربند روبروي کاخ سعد آباد برويد، با لوشاتو مواجه مي شويد.

24-w900-h600

لوشاتو كه در زبان فرانسه«لِچاتوو »تلفظ مي شود به معني «قصر» است. رستوران لوشاتو كه حدود ۴۰۰ متر زير بنا دارد از دو طبقه كامل و يک نيم طبقه تشكيل شده است كه در طبقه نخست شاهد ميزهاي ۶ نفره و ۸ نفره و ۲ نفره خواهي بود كه به ميزان نياز مستقر مي شود.

با نگاهي به منوي رستوران لوشاتو در بخش پيش غذها از خاويار بلوگا كه كمياب نيز هست به چشم مي خورد تا سالمون دودي با نان تُست. بيش از ۱۰ نوع پيش غذا را خواهي ديد و ۴ نوع سوپ خاص نيز لحظات آرامي را به صرف غذاي اصلي متصل خواهد كرد. اما منوي غذاهاي اصلي كلكسيوني است از انوع غذاهاي ويژه و خوش طعم.

انتظار چلوکباب و غذا هاي ايراني در اين نوع رستوران ها نداشته باشيد و اگر خيلي با گوشت ميانه نداريد، رستوران هاي فرانسوي خيلي براي سليقه شما مطلوب نيست.

رستوران باغ گيلاس

25-w900-h600

رستوراني خاص در محيطي جالب. رستوران باغ گيلاس از جمله رستوران هاي جديد تهران هست که مدتي از معروفيت آن مي گذرد. اين رستوران در منطقه ولنجک قرار دارد و کافه رستوران لوکس مانند رستوران اسفنديار محسوب مي شود. سالن هاي مجزا با فضاي باز و سرو غذاهاي ايراني، محيط منحصر به فردي براي صرف غذا در تابستان ۹۵ است. روبروي دانشگاه شهيد بهشتي، رستوران باغ گيلاس در دسترس شما خواهد بود.

26-w900-h600

(تصويري از محيط جالب رستوران ياغ گيلاس)

رستوران اليزه

27-w900-h600

اگر به تجريش رفته باشيد و سري به مرکز خريدتنديس زده باشيد،‌ احتمالا از اردک آبي و رستوران اليزه، چيز هايي شنيده ايد. رستوران اليزه در بان تنديس قرار دارد و فضايي ۷۰۰ متر سرپوشيده و ۹۰۰ متر  فضاي باز در اختيار مشتريان خاص قرار داده است. از محيط باز ان، دربند و کوه هاي کنار مشخص  هست و مخصوصا شب هاي تابستان، محيط خنگ و منظره زيبايي را روبروي چشمان شما قرار مي دهد که خيابان وليعصر يکي از ان ها است.

28-w900-h600

(يکي از جذابيت هاي رستوران اليزه، قرار گيري شمع هاي عطري در وسط هر ميز هست)

غذاهاي بين المللي معمولا دراين رستوران سرو مي شود و آشپزي بين المللي در اين مجموعه فعال هست. يکي از جذابيت هاي رستوران، قرار گيري آشپزخانه اي در وسط سالن هست که با ديوار هاي شيشه اي، شما را با نحوه پخت غذا آشنا مي کند.

رستوران نارنجستان

29-w900-h600

رستوران نارنجستان در نزديک قنادي لادن روبروي ميدان شهرداري سعادت آباد قرار دارد. رستوران نارنجستان در يکي از مرتفع ترين برج هاي منطقه واقع شده و لحظات خاصي را براي مخاطبان خاص در محيطي لاکچري با چشم انداز شهرک غرب و سعادت آباد براي مشتريان رقم مي زند. پيانوي بزرگي که در اين رستوران قرار گرفته است، فرصت خوبي براي گوش دادن به موسيقي هاي کلاسيک و هم چنين، صرف کردن غذاي لذيذ است.

رستوران نارنجستان از جمله رستوران هاي لوکس با غذا هاي متفاوت به نسبت رستوران هايي هست که در بالا به آن اشاره شد و بد نيست يک بار ان را تجربه کنيد.

30-w900-h600

به هر حال اگر دنبال صرف غذا با موسيقي زنده و نمايي خاص از تهران چه در روز و چه در شب هستيد، نارنجستان سعادت ٖآباد را توصيه مي کنيم. رستوراني مجلل با مکاني جالب در غذا فروشي ايي با منوهاي فرنگي و ايراني.

رستوران اردک آبي

31-w900-h600

براي کساني که به تجريش مي روند و سري به بازار تنديس مي زنند، اگر علاقه اي به رستوران اليزه نداشته باشند، مي توانند تجربه استفاده از منوي باز رستوران اردک آبي را داشته باشند. رستوران اردک آبي بيش از ۱۰ سال هست که در زمينه بوفه باز متنوع ايراني و فرنگي فعال هست و برندي خاص در ميان رستوران هاي شمال شهر به شمار مي رود.

32-w900-h600

شما با پرداخت وروديه، مي توانيد از غذاهاي مختلف به هر اندازه که دوست داريد استفاده کنيد و چند ساعتي در اين رستوران سپري کنيد. اردک آبي از جمله رستوران هايي هست که پاتوق خيلي هاست و بعضي ها در طول ماه ،‌بارها با دوستانشان به اين رستوران منو  باز و بوفه اي شکل و سلف سرويس، مراجعه مي کنند.

33-w900-h600

ادرک آبي چند باري باز و بسته شده است. بيش از ۳۰۰ هزار نتيجه جست و جو درباره اين رستوران در وب، نشان مي دهد که اردک آبي در تهران،‌شناخته شده است. براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت blueduck.ir مراجعه کنيد.

اردک آبي براي صبحانه، نهار و شام، يک انتخاب خوب هست مخصوصا اگر مهمان خارجي داريد و دوست داريد انواع مختلف غذاهاي ايراني را تست کند!

۵ رستوران ديگر تهران هم هستند که مخاطبان خاص خود را دارند و به نظر مي رسد در همه فصل سال، مي توانند مورد استفاده هموطنان به خصوص تهراني هاي خوش نشين باشند.

34-w900-h600

(تصويري از رستوران ديوان در خيابان فرشته تهران)

رستوران ديوان که در خيابان فرشته تهران واقع شده است، رستوراني لوکس است. رستوراني با غذا هاي متنوع اما محيطي خيلي خاص و جذاب. محيط لوکس اين رستوران براي کساني که دوست دارند همواره در فضايي مدرن به غذا خوردن مشغول باشند، تجربه لذت بخشي خواهد بود. ظرف هايي که در آن غذا سرو مي شود و محيط رستوران، خيلي ها را جذب مي کند. حتي مشکل پسنداي رستوران گرد.

35-w900-h600

پذيرايي با چاي طعم دار از جمله سرويس هاي خاص اين رستوران به شمار مي رود.

رستوران ديوان را در طبقه ۸ مجتمع سام سنتر در خيابان فرشته ببينيد.

رستوران لوکس طلايي، رستوران سنتي ديزي سرا، رستوران کردي کازيوه از جمله ديگر رستوران هاي خاص براي سليقه هاي خاص در تهران هستند که پيشنهاد ميکنيم حداقل يک بار تجربه نماييد.

رستوران گردي در تهران، بر اساس فصل و سليقه افراد، وضعيت متفاوتي را خلق مي کند. خيلي ها علاقه اي به غذاي فرنگي ندارند، بعضي ها هم با گوشت ميونه خوبي ندارند. بعضي ها هم فقط غذاي فرنگي دوست دارند و غذاي ايراني را فقط پيش خانواده و با دست پخت همسرشان يا مادرشان قبول دارند.

خلاصه براي هر نوع ذائقه و سليقه اي در تهران، رستوران ايراني و بين المللي وجود دارد. رستوران هايي با طيف گوناگوني از خدمات و شيوه ارائه غذا و هم چنين شيوه هاي سر و غذا. رستوران هاي در مکان هاي خاص و لوکس با فضايي باور نکردني از برج ميلاد تا سام سنتر!

خلاصه اگر عاشق رستوران گردي هستيد و مهمان خيلي خاص داريد، يکي از رستوران هاي پيشنهادي را انتخاب کنيد. هر کدام را که انتخاب کنيد، تجربه غذا خوردن در محيطي خاص را خواهيد داشت که مي تواند لحظات خاطره انگيزي براي شما به خصوص در تابستان ۹۵ رقم بزند.

تجربه هاي خود را از کافه گردي ها و رستوران گردي هاي تهران و شهر خود در سراسر ايران از طريق کانال هاي ارتباطي روزياتو براي ما ارسال کنيد تا در سايت درج شود.


منبع : روزياتو

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها