City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

جستجوی #-بوستان-بانوان

 • پارک بانوان وحدت يزد

  پارک بانوان وحدت یزد یکی از بوستان های شهری است که برای استفاده بانوان مناسب سازی شده و زنان و دختران یزدی می توانند به صورت آزاد در این بوستان ورزش کرده و از امکانات تفریحی و فضای سبز آن استفاده کنند.

  0 دیدگاه 1107 بازدید
 • پارک بانوان بهار تبريز

  پارک بانوان بهار تبریز یکی از مراکز تفریحی ویژه بانوان در کلانشهر تبریز است که در آن سعی شده محیطی سالم برای تفریح و آموزش های مورد نیاز بانوان ایجاد شود.

  0 دیدگاه 821 بازدید
 • مجموعه فرهنگي تفريحي باغ بانوان باغ نوش

  باغ نوش يكي از مراكز فرهنگي – تفريحي ويژه بانوان در اصفهان است که دارای امکانات متعدد و متنوعی برای استفاده زنان و دختران است.

  0 دیدگاه 7109 بازدید
 • پارک بانوان فدک بيرجند

  پارک بانوان فدک بیرجند نخستین بوستان ویژه بانوان در استان خراسان جنوبی و چهارمین پارک ویژه بانوان کشور است که صرفا به منظور استفاده ورزشی و تفریحی بانوان و دختران ساخته شده است

  0 دیدگاه 740 بازدید
 • پارك بانوي مهر باغميشه تبريز

  پارك بانوي مهر باغمیشه تبریز در شهرک باغمیشه واقع شده و داري محوطه وسيعي است كه در دور تا دور اين محوطه ست هاي ورزشي وجود دارد و بانوان در كل روز مي توانند از اين دستگاهها استفاده كنند.

  0 دیدگاه 1633 بازدید
 • بوستان نرگس قم

  بوستان نرگس، به عنوان مجموعه اى اختصاصى براى بانوان در استان قم احداث و در سال 85 به شهردارى واگذار شده است و علاوه بر کلاس هاى فرهنگى و آموزشى، سالن های ورزشی هم در پارم نرگس ایجاد شده تا بانوان به راحتی بتوانند در فضایی آزاد از آن استفاده کنند.

  12 دیدگاه 8139 بازدید
 • بوستان ارغوان قم

  بوستان ارغوان قم ویژه بانوان با مساحت 11 هزار و 350 متر مربع حدفاصل میدان 72تن و آزادگان قرار گرفته است. این بوستان امکانات تفریحی مناسبی ویژه بانوان داشته و کاملا محصور است.

  0 دیدگاه 4386 بازدید
 • پارک ريحانه (بوستان بانوان مشهد)

  پارک ریحانه از بوستان های مخصوص بانوان در شهر مشهد مقدس است که در محل کمپ «بابا قدرت» سابق واقع شده است و بانوان می توانند با خیالی آسوده و بدون محدویت در آن تفریح و ورزش کنند و از فضای بوستان بانوان مشهد لذت ببرند.

  0 دیدگاه 21518 بازدید
 • بوستان بانوان آنا تبريز

  بوستان بانوان آنا تبریز دارای دو ساختمان مجزاست که یکی مخصوص ورزش بانوان و ساختمان دیگر جهت فعاليتهاي ، آموزشي و کلاس های علمی ، هنری ، فرهنگی در نظر گرفته شده است.

  0 دیدگاه 677 بازدید
 • بوستان بانوان رشت

  تنها بوستان بانوان رشت در منطقه منظریه واقع شده که فضایی امن و آرام را برای بانوان و ساکنان محله ایجاد کرده است. تا جایی که بیشتر بانوان حتی از مناطق دیگر شهر برای ورزش و استفاده از فضای سبز به این بوستان می‌آیند.

  0 دیدگاه 2106 بازدید
 • پارک بانوان ريحانه کرمان (توکل آباد)

  پارک بانوان ریحانه کرمان یکی از بوستان های ویژه بانوان در این شهر به شمار می رود که در محدوده باغ توکل آباد قرار دارد؛ در این پارک امکانات ویژه ای برای استفاده بانوان از فضاهای پارک و فضاهای ورزشی و تفریحی در نظر گرفته شده اشت.

  0 دیدگاه 12115 بازدید
 • پارک بانوان مادر کرمان

  پارک بانوان کامل‌ترین پارک ویژه‌ی بانوان در جنوب‌شرق کشور است. این مجموعه‌ی تفریحی و ورزشی کرمان از بخش‌های مختلفی شامل پیست دوومیدانی و زمین های ورزشی مختلف تشکیل شده و دارای امکانات تفریحی و خدماتی خوبی برای استفاده زنان و بانوان است.

  0 دیدگاه 10560 بازدید
 • پارک بانوان نهبندان

  بوستان بانوان نهبندان از جمله پارک های ویژه بانوان در استان خراسان جنوبی است که حدود 4 هزار مترمربع مساحت دارد. پارک بانوان نهبندان به صورت محصور به منظور افزایش رفاه و آرامش خانواده ها در این شهر در حال راه اندازی است.

  0 دیدگاه 1442 بازدید
 • پارک بانوان فردوس

  پارک بانوان فردوس از جمله پارک های ویژه بانوان در استان خراسان جنوبی است که با 7.5 هکتار وسعت، به عنوان یکی از بزرگترین پارک های بانوان در شرق کشور شناخته می شود.

  0 دیدگاه 1046 بازدید
 • پارک بانوان طوبي يزد

  پارک بانوان طوبی یزد یکی از مراکز تفریحی ویژه بانوان در شهر یزد است که به عنوان اولین پارک بانوان این شهر به شمار می رود که در سال 80 به بهره‌برداری رسیده است.

  0 دیدگاه 5145 بازدید