City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

جستجوی #-تور

 • جاذبه هاي توريستي ناشناخته ترين استان کشور در وادي گردشگري

  البرز به عنوان استاني ناشناخته جاذبه‌هاي گردشگري بسياري را در خود جاي داده، جاذبه‌هايي که حتي بسياري از ساکنان اين استان نيز از آنها بي‌خبرند. اين ناشناخته بودن جاذبه‌ها باعث شده البرز به عنوان استاني عبوري در ذهن مردم ثبت شود و سهم آن از صنعت گردشگري دود باشد و ترافيک و شلوغي.

 • برگزاري نخستين تور ايلام‌گردي با حضور فعالان گردشگري کشور

  مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان ايلام از برگزاري نخستين تور ايلام‌گردي با حضور فعالان گردشگري و طبيعت‌گردي خبر داد.

 • رطوبت بلاي جان جاذبه توريستي بندرعباس شد؛تعطيلي راحت تر از مرمت!

  معبد هندوهاي شهر بندرعباس به حدي نم کشيده که در ورودي آن را بسته‌اند و گردشگران اين شهر اجازه ورود به داخل آن را ندارند.

 • منتظر تورهاي ارزان بعد از نوروز باشيد

  معاون گردشگري کشور از دستور ويژه رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري براي کنترل قيمت سفرهاي نوروزي خبر داد و گفت: با هماهنگي وزارت آموزش و پرورش و به دستور ستاد هماهنگي خدمات سفر نيز قرار شده مدارس از چرخه اسکان نوروزي براي عموم مسافران خارج و خدماتش فقط به فرهنگيان محدود شود.

 • نوروز با تخفيف‌هاي ويژه به شهر نخستين سفر کنيد

  يک مسؤل ميراث فرهنگي کشور از ارائه تخفيف‌هاي ۳۰ تا ۴۰ درصدي به گردشگران رويداد «تبريز۲۰۱۸» در مراکز خدماتي گردشگري شهر نخستين خبر داد.

 • حراج تور ايران در نوروز

  در شرايطي که تورهاي ايران گران‌ترين نرخ را در ميان کشورهاي منطقه دارد، سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري تصميم گرفته براي تغيير اين وضعيت و رونق بخشيدن به صنعت گردشگري کشور، «يک هفته تور ارزان قيمتِ ايران» به گردشگران خارجي عيدي بدهد.

 • اجراي توزيع توازن سفر در ايران

  معاون گردشگري کشور درباره درخواست مردم براي برگزاري نمايشگاه گردشگري طي دوبار در سال گفت: نمايشگاه آنقدر جاذبه داشته که مردم درخواست تکرار آن را در سال دارند،ما براساس محصولات گردشگري در سال در استانها نمايشگاه‌هاي متعددي برگزار مي‌کنيم.

 • ايران در ۸ سال گردشگران خود را به ۲۰ميليون نفر مي رساند

  رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي در سفر به هلند تأکيد کرد که جمهوري اسلامي ايران طي يک برنامه هشت‌ساله، رقم گردشگران خود را به رقم ۲۰ميليون نفر خواهد رساند.

 • ماليات بر ارزش افزوده از گردشگري حذف مي‌شود

  «در صورت اصلاح قانون، ديگر در نرخ نهايي يا تمام‌شده تورهاي گردشگري ورودي، ماليات بر ارزش افزوده لحاظ نخواهد شد، چون اين ماليات قبلا در قيمت هتل و يا ساير خدمات محاسبه شده است.»

 • راهنمايان گردشگري رتبه بندي مي‌شوند

  بيشترين تورليدرهاي غيرواقعي در حوزه تهرانگردي‌ هستند که دوره‌هاي راهنماي گردشگري نگذارنده‌ و با ايجاد گروه‌ تلگرامي که درگذشته به صورت سايت و وبلاگ بوده،به تبليغ تهرانگردي پرداخته و متاسفانه خود را از دوستان فعالان صنفي در حوزه گردشگري معرفي مي‌کنند.

 • غذاي تکراري در تورهاي گردشگري ممنوع

  يک کارشناس بين المللي غذا گفت: يک گردشگر خارجي براي تجربه غذاهايي مانند پيتزا، همبرگر و ... بر روي مبلمان و فضايي مدرن و اروپايي به ايران نمي‌آيد بلکه براي آشنايي با انواع سبزي‌ها، ادويه‌ها و دانش و تجربه غذاي ايراني به اين سرزمين مي‌آيد.

 • ورود به «لوت» ممنوع نشده است

  معاون گردشگري کرمان گفت: ما ورود به لوت را محدود نکرديم؛ اصلا بحثي با عنوان ممنوعيت يا محدوديت سفر به اين بيابان که ثبت جهاني شده، مطرح نيست. موضوعِ ما فقط سامان‌دهي تورهاي غيرحرفه‌اي و غيرمجاز در اين منطقه است، تورهايي که با افراد ناآشنا و نابلد اجرا مي‌شود و مشکلاتي را بوجود مي‌آورند.

 • راه اندازي شبکه تور اپراتورهاي مجازي به منظور جذب گردشگران خارجي

  «ايرانيان مقيم خارج در صورت ترغيب و جذب گردشگران براي سفر به ايران، مشوق‌هايي دريافت مي‌کنند.»

 • جذب گردشگران عرب در کما

  در بين ۱۰ کشوري که بيشترين مسافر را به ايران مي‌فرستند، نام هيچ کشور اروپايي ديده نمي‌شود، ‌در مقابل همه‌ کشورهاي همسايه از افغانستان که به نسبت گردشگر، نيروي کار بيشتري را روانه‌ي ايران مي‌کند تا عراق و جمهوري آذربايجان، بيشترين سهم گردشگران خارجي را در ايران به خود اختصاص داده‌اند.