City Id =1

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 • سفرنامه تصویری پل سفید و چشمه عروس داماد - شهریور 96
  (43 رای)


  شهریور 96 به همراه گروهی از دوستان برای بار دوم راهی منطقه پل سفید شدیم تا روزهای پایانی تابستان را در خنکای ییلاقات منطقه سپری کنیم و شب مانی به یاد ماندنی و پر خاطره ای در کنار چشمه آروس داما داشته باشیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • گزارش تصویری سفرنامه کمپینگ دریاچه سوها - خرداد 1392
  (46 رای)


  خرداد ماه 1392 کوله بار را به همراه عزم سفر جمع کردیم؛ قرار بود طی سه روز مسیر جنگلی دریاچه سوها تا آبشار لاتون را پیمایش کنیم اما نامساعد بودن شرایط آب و هوایی و بارش های شدید، برنامه سفر را عوض کرد. سه روز در کنار دریاچه سوها کمپ زدیم و از زیبایی های طبیعت خدا لذت بردیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری اردبیل و دشت مغان - فروردین 1393
  (49 رای)


  نیمه دوم تعطیلات نوروزی سال 1393 کوله بار با جمع کردیم و به همراه جمعی از بهترین دوستانمان سفر خاطره سازی به اردبیل و دشت مغان داشتیم. بارش شدید برف حتی تا ساعتی قبل از شروع سفر امکان لغو سفر را زیاد کرده بود، اما در هر صورت دل به جاده برف و بورانی زدیم و علاوه بر بازدید اردبیل، در کنار عشایر مهربان دشت مغان افامت کردیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری حیات وحش و جزیره های بوشهر - فروردین 1393
  (42 رای)


  نیمه اول تعطیلات جنوب راهی جنوب کشور شدیم تا از حیات وحش و محیط زیست کمتر شناخته شده بوشهر بازدید کنیم، در مسیر از تخت جمشید و حافظیه در شیراز بازدید کردیم و به سمت بوشهر، جزیره های ام الکرم و نخیلو، گنبد نمکی جاشک و سواحل بکر بوشهر ادامه مسیر دادیم تا باز هم کشف کنیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری دریاچه سلیمان تنگه و روستاهای سوادکوه - دی 1393
  (38 رای)


  دی ماه 1393 دلمان را به سرمای جاده زدیم تا از طبیعت زمستانی روستاهای سواد کوه هم لذت ببریم. شب را در روستای افراچال و در یک کلبه محلی اقامت کردیم و بقیه سفر را به روستاگردی و گشت و گزار در جنگل ها اختصاص دادیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری آبادان و خرمشهر - مهر 1393
  (50 رای)


  مهر ماه سال 93 بود که برای چندمین بار راهی جنوب کشور شامل اهواز، آبادان و خرمشهر شدیم؛ سفری که در اون به مناطق عملیاتی جنگی در خرمشهر و یادمان های در حال ساخت سر زدیم و بیشتر از سه روز به طول نکشید.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری آفرود از جاده فیروزکوه تا جاده هراز - مرداد 1393
  (38 رای)


  در گرماگرم تابستان 93 با یک پیشنهاد هیجان انگیز روبرو شدیم؛ سفر با یک گروه آفرودی از جاده فیروز کوه تا جاده هراز و کمپینگ در روستاها و ییلاقات طول مسیر. پیشنهاد به حدی وسوسه برانگیز بود که معصل نکردیم؛ از زیراب به دل کوه و جنگل زدیم و از آن سمت در فیلبند از جاده بیرون آمدیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری منجیل، گیلوان و روستای دیزجین - آذر 93
  (46 رای)


  پاییز سال 1393 به پیشنهاد یکی از دوستان به همراه جمعی از همسفران راهی روستای دیزجین در مسیر منجیل به زنجان شدیم؛ شب رو در ویلای دوستمون به سر کردیم و صبح روز بعد به ارتفاعات و روستاهای اطراف رفتیم .

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری پیمایش جنگلی اسالم به خلخال - مهر 1392
  (44 رای)


  مهر ماه سال 1392 بود که به شوق دیدن پائیز هزار رنگ خدا در جنگل های بی نظیر محدوده اسالم تا خلخال به همراه یک گروه خوب راهی این منطقه شدیم؛ مسیر پیمایش ما از اسالم شروع شد و طی سه روز کوله کشی و جنگل نوردی و برپایی دو کمپ جنگلی در طول مسیر به جاده خلخال رسیدیم، با کوله باری از تجربه و منظره های بدیع پائیزی.

  0 دیدگاه 0 بازدید
 • سفرنامه تصویری رفتینگ رودخانه ارمند - تیر 1392
  (42 رای)


  در حالی که آفتاب سوزان تابستان امانمون رو بریده بود، تجربه رفتینگ برای اولین بار حسابی وسوسه مون کرد؛ ما هم درنگ نکردیم تا در یکی از زیباترین نقاط ایران به همراه گروهی از دوستان به رفتینگ بریم. چهارشنبه شب از تهران حرکت کردیم، روز پنج شنبه بازدید از تالاب چغاخور داشتیم و تا غروب به رفتینگ از رودخونه مشغول بودیم، شب در خانه روستایی اقامت کردیم و روز بعد گشت کوچیکی توی اصفهان زدیم.

  0 دیدگاه 0 بازدید

مجله خبری

آرشیو مجله خبری

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!