City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بانجي جامپينگ پل بيلقان

(103 رای)


لذت پرش از پل بيلقان بر روي رودخانه و پاندول در ارتفاع 35 متري بدون شک تجربه اي است که نمي توان به راحتي از آن گذشت؛ براي دستيابي به اين تجربه مي توانيد يکي از بالاترين هيجان هاي ممکن در طول زندگي خود را در بانجي جامپينگ پل بيلقان تجربه کنيد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بانجي جامپينگ پل بيلقان
 • بانجي جامپينگ پل بيلقان
 • بانجي جامپينگ پل بيلقان
 • بانجي جامپينگ پل بيلقان
بانجي جامپينگ پل بيلقان بانجي جامپينگ پل بيلقان بانجي جامپينگ پل بيلقان بانجي جامپينگ پل بيلقان مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : بالا
 • آدرس : کرج - ابتدای جاده چالوس

«نظرتون چیه؟»

1.روزانه چقدر ورزش می کنی؟

 اصلا ورزش نمي کنم  کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت

2.چه جور ورزش هایی رو بیشتر دوست داری؟

 فوتبال و فوتسال
 واليبال
 ورزش هاي همگاني
 ورزش هاي رزمي
 ورزش هاي آبي
 ورزش هاي هوايي
 ورزش هاي موتوري
 ورزش هاي قدرتي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»ارتفاع این پل 35 متر است و پرش از آن یکی از تجربه های ماندگار برای علاقه مندان به بانجی جامپینگ خواهد بود. واقعاً ترس، برادر مرگ است و جذابیت این ورزش مفرح همین است که این برادر مرگ را از آدمی دور می‌کند.

 • ویژگی ها

  همه چیز در کمتر از دو ثانیه اتفاق می‌افتد، اما حتی تجربه یک باره این لحظه کوتاه برای سال‌های سال خاطره می‌سازد. سقوط آزاد با طناب یا کش مخصوص معمولاً لحظه‌ای یا اندکی بیشتر به طول نمی‌‌انجامد و همه شگفتی‌اش مانایی هیجان و شعف فوق‌العاده این لحظه بسیار کوتاه است.
  لحظه پریدن از روی پل لحظه‌ای است به اندازه همه لحظه‌ها، اما بسیار متفاوت. سرشار از هیجان. آن قدر زیاد که به محض اینکه طول طناب طی می‌شود و کشش طناب را حس می‌کنید آرامشی خاص به سراغتان می آید. پرتاب به سمت جلو و پاندولی حدوداً 40 متری با سرعت زیاد هم از دیگر شگفتی های این پرش به شمار می رود.
 • سیمای عمومی

  پل بیلقان در ابتدای جاده چالوس واقع شده و از چشم انداز زیبایی برخوردار است اما یکی از ویژگی های پرش از این پل نسبت به سایر باشگاه های بانجی جامپینگ، همین چشم انداز آن است. از زیر پل رودخانه ای عبور می کند و شما بلاقاصله پس از پرش با منظره فرود به رودخانه با پوشش گیاهی اطراف آن روبرو می شوید.
 • پیشنهاد ویژه

  شما هم اگر وسوسه پرش دارید حتماً پیش از پریدن در یکی، دو جلسه اصول سنگ‌ نوردی و کار با طناب را بیاموزید چرا که پیش از پرش باید با وسایل و ابزار فنی آشنایی پیدا کنید.
 • نظر
  پنجشنبه 28 بهمن 1395

  عالیه من حتما امتحانش میکنم هرچند جرات ندارم

 • نظر پریسا
  جمعه 05 دي 1393

  خیلی باید هیجان انگیز باشه؛ خوبیش اینه که توی عکس هاتون نشون دادید خانم ها هم می تونن بپرن

 • نظر
  دوشنبه 13 بهمن 1393

  من که جرات پریدنش رو ندارم!

اماکن مرتبطتگ ها

بانجي جامپينگ پل بيلقان بانجي جامپينگ بانجي پل بانجي بيلقان جامپينگ بانجي بانجي پل جامپينگ بيلقان پل بانجي پل جامپينگ پل بيلقان بيلقان بانجي بيلقان جامپينگ بيلقان پل بانجي جامپينگ پل بانجي جامپينگ بيلقان بانجي پل جامپينگ بانجي پل بيلقان بانجي بيلقان جامپينگ بانجي بيلقان پل جامپينگ بانجي پل جامپينگ بانجي بيلقان جامپينگ پل بيلقان جامپينگ پل بانجي جامپينگ بيلقان بانجي جامپينگ بيلقان پل پل بانجي جامپينگ پل بانجي بيلقان پل جامپينگ بانجي پل جامپينگ بيلقان پل بيلقان بانجي پل بيلقان جامپينگ بيلقان بانجي جامپينگ بيلقان بانجي پل بيلقان جامپينگ بانجي بيلقان جامپينگ پل بيلقان پل بانجي بيلقان پل جامپينگ بانجي جامپينگ پل بيلقان بانجي پل بيلقان جامپينگ بانجي بيلقان جامپينگ پل بانجي پل جامپينگ بيلقان بانجي پل بيلقان جامپينگ بانجي جامپينگ بيلقان پل جامپينگ بانجي پل بيلقان جامپينگ بانجي بيلقان پل جامپينگ پل بيلقان بانجي جامپينگ پل بانجي بيلقان