City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

امامزادگان محمد و عبدالله (ع)

(63 رای)


امامزاده محمد و عبدالله (ع) مربوط به سدهٔ ۸ و ۹  که در شهرستان شميرانات، بخش لوسانات، روستاي بوجان واقع شده و مجموعه تلوزيوني تنهايي ليلا در آن ساخته شده است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • امامزادگان محمد و عبدالله (ع)
 • امامزادگان محمد و عبدالله (ع)
 • امامزادگان محمد و عبدالله (ع)
 • امامزادگان محمد و عبدالله (ع)
امامزادگان محمد و عبدالله (ع) امامزادگان محمد و عبدالله (ع) امامزادگان محمد و عبدالله (ع) امامزادگان محمد و عبدالله (ع) مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : استان تهران ـ شهرستان شمیرانات ـ بخش لواسان کوچک ـ شهر ـ دهستان لواسان کوچک ـ روستای بوجان

«نظرتون چیه؟»

1.توی هر فصل به طور متوسط چقدر برای سفر کردن هزینه می کنی؟

 کمتر از 100 هزار تومن  بين 100 تا 200 هزار تومن  بين 200 تا 400 هزار تومن  بيشتر از 400 هزار تومن

2.توی تاریخ گردی کدوم یکی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 موزه گردي
 بازديد از عمارت ها و کاخ ها
 بازديد از خونه هاي تاريخي
 بازديد از کليساها و آتشکده ها
 بازديد از قلعه ها و کاروانسراها
 بازديد از پل ها و برج ها
 بازديد از بقيه جاهاي تاريخي

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»نَسَب این دو امامزاده، طبق نوشته روی سنگ قبر، به امام زین العابدین می رسد. محمد و عبدالله بن هادی بن زین العابدین. اما آیت الله ضیاءالدین نجفی، این گونه ذکر می کند که «امامزاده محمد [و عبدالله ]، از نوادگان امام کاظم (علیه السلام) است»

 • تاریخچه

  قدمت بنای بقعه به دوره صفويه باز مي گردد.
 • ویژگی ها

  این اثر در تاریخ ۱ مهر ۱۳۸۲ با شمارهٔ ثبت ۱۰۳۸۳ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. اهالی به این امام زاده سید محمد می گویند.
 • سیمای عمومی

  بنای ساختمان بقعه متبركه با مساحتي حدود 20 متر مربع در فضايي به وسعت حدود 2500 متر مربع درمنطقه اي كوهستاني و خوش آب و هوا است. و چندين درخت چنار قديمي نيز در محل بقعه قرار دارد. پلان بنا مربع شكل و سقف آن از داخل به صورت مدور است كه در قسمت بالا به صورت گچبري و داراي طرح شمسه است. اراضي و موقوفات زيادي جزو در آمدهاي اين بقعه است.
 • زمان مناسب بازدید

  عصر ها این امام زاده حال و هوای زیبایی دارد.
 • پیشنهاد ویژه

  کمی بالاتر از امام زاده، داخل خیابان مسجد سقاخانه ای وجود دارد که آب بسیار خنکی از شیرهای آن جاری است.
 • شرایط استفاده

  این آستان در مرکز روستا، جنوب مسجد و غرب جاده ی ارتباطی لواسان کوچک به بوجان و ناصرآباد قرار دارد. موقعیت جغرافیایی آن: 35 درجه و 51 دقیقه و 0/54 ثانیه عرض جغرافیایی و 51 درجه و 37 دقیقه و 1/23 ثانیه طول جغرافیایی است که در ارتفاع 1985 متری سطح دریا قرار دارد.
 • امکانات ویژه

  سرویس بهداشتی این امام زاده در محوطه حیات قرار دارد. کوچک است و به همین دلیل زنانه و مردانه ندارد.
 • سایر اطلاعات

  تمامی سکانس های سریال تنهایی لیلا در این امام زاده و روستای بوجان ساخته شده است.
 • نقاط منفی

  پس از فیلم برداری فیلم تنهایی لیلا، افراد محلی و اهالی روستا با زائران بد برخورد می کنند.
Map Data
Map data ©2016 Google
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google
 • مسیر خودروی شخصی از تهران به سمت لواسان حرکت کنید. قبل از میدان به سمت خیابان اسدیان بروید. این خیابان را تا انتها بروید. پس از طی کردن حدود 6 کلیومتر به روستای بوجان می رسید. تمامی مسیر آسفالته است.
 • نظر
  شنبه 24 مرداد 1394

  چه قدر جالب، من اینقدر دنبال اینجا گشتم.
  هیچ جا ازش اطلاعاتی نبود.
  از کجا پیدا کردید

 • نظر
  شنبه 24 مرداد 1394

  این هفته ما با خانواده رفتیم. هنوز هم دارن فیلم برداری می کنن. برام جالب بود.

 • نظر
  چهارشنبه 28 مرداد 1394

  سلام جاده کفیی یا کوهستانی؟ من اصلا تهران را بلد نیستم لطفا منو راهنمایی کنید

  پاسخ : جاده بصورت کوهستانی ملایم است و با وسایل نقلیه سواری به سادگی می توان به آن دسترسی داشت.

 • نظر
  شنبه 07 شهريور 1394

  خیلی سریال قشنگی بود.
  حتما یه سر می رم اینجا

اماکن مرتبط

اخبار مرتبط

آرشیو اخبار


تگ ها

امامزادگان محمد و عبدالله بوجان بوجون تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجون امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان تنهايي ليلا بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان بوجون تنهايي ليلا تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان تنهايي ليلا بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجان بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجان تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان بوجون تنهايي ليلا بوجان بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجان تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجان تنهايي ليلا بوجون بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجان بوجون امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان تنهايي ليلا بوجون تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا بوجان تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجان تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان بوجون تنهايي ليلا بوجون امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجان بوجون تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجان بوجون امامزادگان محمد و عبدالله بوجون بوجان تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجان تنهايي ليلا بوجون بوجان امامزادگان محمد و عبدالله بوجون تنهايي ليلا بوجان امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا بوجون بوجان بوجون تنهايي ليلا امامزادگان محمد و عبدالله بوجان بوجون امامزادگان محمد و عبدالله تنهايي ليلا