City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد

(199 رای)


ميدان حسن آباد واقع در خيابان حافظ، حد فاصل خيابان جمهوري و  امام خميني (ره) تهران قرار دارد؛ محدوده حسن آباد اين روزها به يکي از بورس هاي پر رفت و آمد تهران تبديل شده و به عنوان بازار اصلي خريد و فروش مبلمان اداري، تجهيزات دفتري، ميز و صندلي و البته پيراهن مبل شناخته مي شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد
 • بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد
 • بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد
 • بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد
بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد بازار مبلمان و تجهيزات اداري حسن آباد مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • آدرس : خیابان حافظ، شمال به جنوب، حد فاصل پل حافظ و زیر گذر میدان حسن آباد

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»بازار خرید و فروش مبلمان حسن آباد در واقع پیرترین راسته تجهیزات و مبلمان اداری، میز و صندلی تهران به شمار می رود که در راستای خیابان حافظ ادامه پیدا کرده است. در این منطقه همه نوع مبل و صندلی اداری از صندلی ها و تجهیزات مدرن و امروزی تا مدل های قدیمی عرضه می شود.

 • تاریخچه

  میدان "حسن آباد" یكی از مكانهای پر رمز و راز و قدیمی ایران در داخل شهر تهران و قلب پایتخت است كه امروز ضلع شمالی آن به بازار مبلمان و لوازم اداری و دفتری تبدیل شده است. این میدان یكی از پررفت و آمدترین میدان های تهران با بناهای عجیب است كه البته داستان هایی عجیب تر. كمتر كسی می‌داند قبل از احداث این میدان تاریخی، باغ بزرگی در این محوطه قرار داشت كه متعلق به میرزا یوسف آشتیانی بود. وی بعد از گسترش تهران، منطقه را به نام پسرش حسن، حسن آباد نام نهاد كه این وجه تسمیه حسن آباد است البته تا قبل از آن این محله به "هشت گنبد" معروف بود. حسن آباد تهران در چند سال اخیر به مركز اصلی لوازم و مبلمان چوبی و اثاثیه اداری تبدیل شده كه در همسایگی بورس لوازم و لباسهای نظامی و همچنین ابزار آلات و وسایل مكانیكی و صنعتی قرار گرفته است.
 • ویژگی ها

  بازار تجهیزات اداری و دفتری حسن آباد در محدوده طرح ترافیک واقع شده است، اما ایستگاه مترو به راحتی خریداران را به این منطقه می رساند بنابر این برای رفت و آمد به این محدوده مشکلی نخواهید داشت. همچنین در بازار مبلمان اداری حسن آباد علاوه بر برندهای مطرح و شناخته شده، تولیدکنندگان وطنی که در کارگاه های شخصی به تولید کالا می پردازند به عرضه کالا می پردازند.
 • پیشنهاد ویژه

  اگر قصد مراجعه به این بازار را دارید، می توانید از مترو، اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. این را هم بگوییم که خرید و مراجعه به این مرکز هم تفریح است و هم خرید! بی شک مشاهده ساختمان های قدیمی و بافت سنتی با آن سطح سنگفرش زمین شما را و به وجد خواهد آورد.
 • سایر اطلاعات

  در سال های گذشته علاوه بر مبلمان اداری، میز، صندلی و تجهیزات دفتری، تعدادی از مغازه های خرید و فروش تخت خواب، تشک و وسایل فلزی هم در این بازار آغاز به کار کرده اند که باعث افزایش تنوع در خرید شده است.
 • نظر
  يكشنبه 22 بهمن 1396

  پیشنهاد همکاری
  تولید کننده انواع پارتیشنهای اداری با نازلترین قیمت

 • نظر
  پنجشنبه 25 شهريور 1395

  سلام روزهای جمعه بازار مبل و میزهای اداری باز هستش در حسن اباد؟

 • نظر مهناز
  سه شنبه 23 دي 1393

  اینجا غیر از وسایل اداری، یکسری وسایل مثل کتابخانه، جا کفشی و کمد هم برای خانه با قیمت مناسب پیدا می شه

اماکن مجاور

اماکن مرتبطتگ ها

بازار مبلمان اداري حسن آباد بازار مبلمان بازار اداري بازار حسن آباد مبلمان بازار بازار اداري مبلمان حسن آباد اداري بازار اداري مبلمان اداري حسن آباد حسن آباد بازار حسن آباد مبلمان حسن آباد اداري بازار مبلمان اداري بازار مبلمان حسن آباد بازار اداري مبلمان بازار اداري حسن آباد بازار حسن آباد مبلمان بازار حسن آباد اداري مبلمان بازار اداري مبلمان بازار حسن آباد مبلمان اداري حسن آباد مبلمان اداري بازار مبلمان حسن آباد بازار مبلمان حسن آباد اداري اداري بازار مبلمان اداري بازار حسن آباد اداري مبلمان بازار اداري مبلمان حسن آباد اداري حسن آباد بازار اداري حسن آباد مبلمان حسن آباد بازار مبلمان حسن آباد بازار اداري حسن آباد مبلمان بازار حسن آباد مبلمان اداري حسن آباد اداري بازار حسن آباد اداري مبلمان بازار مبلمان اداري حسن آباد بازار اداري حسن آباد مبلمان بازار حسن آباد مبلمان اداري بازار اداري مبلمان حسن آباد بازار اداري حسن آباد مبلمان بازار مبلمان حسن آباد اداري مبلمان بازار اداري حسن آباد مبلمان بازار حسن آباد اداري مبلمان اداري حسن آباد بازار مبلمان اداري بازار حسن آباد