City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس

(114 رای)


باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس يکي از باشگاه هاي مجهز بدنسازي در محدوده شمالي تهران است که با حضور مربيان با تجربه، آماده خدمات دهي به متقاضيان است. اين مجموعه با داشتن نمايندگي رسمي بسياري از رشته هاي ورزشي روز دنيا و منابع آموزشي با توجه به پتانسيل هاي موجود در بين افراد و مسئولين موسسه , اهداف و برنامه هاي کوتاه و بلند مدتي را دنبال مي کند و با برگزاري کلاسها و دوره هاي آموزشي  به روند آموزش مربيان باشگاه ها , تيم هاي ملي , دانشجويان تربيت بدني و غيره مي پردازد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس
 • باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس
 • باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس
 • باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس
باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : ۲۲۴۳۵۲۳۲-۰۹۳۶۳۸۲۶۵۶۶
 • وب سایت : www.topfitness.co
 • قیمت : بالا
 • آدرس : تهران - زعفرانیه، خیابان آصف (اعجازی)، خیابان شهید علی حسینی، کوچه کوهپایه، پلاک ۲ (کاپ زعفرانیه)

«نظرتون چیه؟»

1.روزانه چقدر ورزش می کنی؟

 اصلا ورزش نمي کنم  کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت

2.چه جور ورزش هایی رو بیشتر دوست داری؟

 فوتبال و فوتسال
 واليبال
 ورزش هاي همگاني
 ورزش هاي رزمي
 ورزش هاي آبي
 ورزش هاي هوايي
 ورزش هاي موتوري
 ورزش هاي قدرتي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»تاپ فیتنس در حال حاضر در رشته های تاپ فیتنس وایپر vIpr –تاپ فیتنس تی ار اکس TRX –تاپ فیتنس بوسوBosu - تاپ فیتنس تریگر پوینت Trigger point , تاپ فبتنس ریپ تی ار اکسRip trx , تاپ فیتنس بوت کمپBoot camp وتاپ فیتنس اکس ال ار XLR 8 کارگاه و کلاسهای مربیگری برگزار نموده که علاقمندان به این رشته ها در سطح کشور می توانند با این مجموعه تماس گرفته و برای گذراندن این دوره ها ثبت نام نمایند .

 • تاریخچه

  تاپ فیتنس از اواخر سال 1386 فعالیت خود را با رشته های متنوع و نوین دنیا در ایران بصورت پراکنده آغاز کرده و از سال 1390 زیر نظر فدراسیون سابق آمادگی جسمانی و ایروبیک فعالیت نموده و با برگزاری چندین سمینار و همایش و کارگاه های متعدد و مربیگری رشته های تاپ فیتنس برای علاقه مندان در خدمت ورزشکاران گرامی بوده است.
 • ویژگی ها

  این گروه سعی نموده تا با تولید محصولات این رشته ها در داخل کشور هم به تولید ملی و در نتیجه اشتغال زایی بپردازد و هم متناسب با بودجه مردم عزیز کشورمان رشته های نوین دنیا را که می توانند بسیار پر هزینه باشند را به حداقل رسانده و به جذب جوانان به ورزش و در نهایت کمک بزرگی به ورزشکاران ملی کشور عزیزمان نماید.
 • شرایط استفاده

  رشته های تاپ فیتنس طوری طراحی شده است که کلیه اقشار جامعه اعم از افراد عادی , معلولین جسمی , زنان باردار , تیم های ملی و قهرمانان نیز بتوانند از انها در هر شرایطی با هر توانایی و سطح ورزشی از کودک تا افراد مسن از آن استفاده کنند .
 • امکانات ویژه

  کلیه رشته های تاپ فیتنس طبق استانداردهای جهانی و توسط متخصصین بیومکانیک و فیزوتراپهای معروف دنیا طراحی و اجرا گردیده است از این رو کاملا ایمن و کار امد می باشد از طرفی گستره و برنامه های تمرینی بسیار وسیع و طبقه بندی شده برای کلیه رشته های تخصصی از جمله فوتبال , بسکتبال , تنیس , راگبی , رزمی و غیره برنامه های مخصوص به خود را دارند و برای بسیاری از رشته ها که تمرینات آنها فصلی می باشد و در بعضی فصول میزان تمرینات آنها بعلت عواملی طبیعی و آب و هوایی کمتر می شود مانند صخره نوردی و قایق رانی برنامه های منظمی طراحی گردیده که موجب می شود در تمام فصول بتوانند این تمرینات را انجام دهند و در هر زمان از بدنی ورزیده و مقاوم و چابک برخوردار باشند .
 • سایر اطلاعات

  مروزه بسیاری از کشورها , به اهمیت بدن سازی و آمادگی جسمانی چه در بعد همگانی و قهرمانی پی برده اند و از این رو جهت آماده سازی تیمهای ملی از روشهای نوین استفاده کرده و در مسابقات به نتایج بسیار خوبی دست یافته اند.
  چنانجه بسیاری از تیم های معروف دنیا دررشته های مختلف ورزشی از جمله تیم فوتبال منچستر و لیورپول و یا تیم بسکتبال NBA – هاکی – شنا – تنیس و قایق رانی و غیره در تمرینات خود جهت بدنسازی و آمادگی جسمانی از این رشته ها استفاده می کنند.
  حساسیت و توجه مربیان و دانشجویان تربیت بدنی و مسئولین ورزشی نیز به رعایت و در نظر گرفتن کلیه فاکتورهای مورد نیاز برای رشته ورزشی با روشهای نوین می تواند در بعد همگانی باعث افزایش سلامت جسمی و روحی افراد در سطح جامعه و بالا بردن سطح آمادگی در مسابقات برای ورزشکاران حرفه ای باشد.
 • مسیر تاکسی از میدان تجریش می توان با تاکسی به خیابان کوهپایه وباشگاه تاپ فیتنس رفت.
 • مسیر مترو نزدیک ترین ایستگاه به این مجموعه ایستگاه مترو تجریش واقع در خط یک مترو تهران است.

اماکن مرتبطتگ ها

باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه بدنسازي باشگاه تاپ باشگاه فيتنس بدنسازي باشگاه باشگاه تاپ بدنسازي فيتنس تاپ باشگاه تاپ بدنسازي تاپ فيتنس فيتنس باشگاه فيتنس بدنسازي فيتنس تاپ باشگاه بدنسازي تاپ باشگاه بدنسازي فيتنس باشگاه تاپ بدنسازي باشگاه تاپ فيتنس باشگاه فيتنس بدنسازي باشگاه فيتنس تاپ بدنسازي باشگاه تاپ بدنسازي باشگاه فيتنس بدنسازي تاپ فيتنس بدنسازي تاپ باشگاه بدنسازي فيتنس باشگاه بدنسازي فيتنس تاپ تاپ باشگاه بدنسازي تاپ باشگاه فيتنس تاپ بدنسازي باشگاه تاپ بدنسازي فيتنس تاپ فيتنس باشگاه تاپ فيتنس بدنسازي فيتنس باشگاه بدنسازي فيتنس باشگاه تاپ فيتنس بدنسازي باشگاه فيتنس بدنسازي تاپ فيتنس تاپ باشگاه فيتنس تاپ بدنسازي باشگاه بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه تاپ فيتنس بدنسازي باشگاه فيتنس بدنسازي تاپ باشگاه تاپ بدنسازي فيتنس باشگاه تاپ فيتنس بدنسازي باشگاه بدنسازي فيتنس تاپ بدنسازي باشگاه تاپ فيتنس بدنسازي باشگاه فيتنس تاپ بدنسازي تاپ فيتنس باشگاه بدنسازي تاپ باشگاه فيتنس