City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان

(41 رای)


اگر  مراسم عروسي شما نزديک است و سر درگم هستيد که براي خريد کجا برويم،  ما به شما سبزه ميدان را پيشنهاد مي کنيمپ. سبزه ميدان بازار تهران بورس خريد لوازم عروس و داماد  است و تمامي لوازم مورد نياز عروس و دامادها را در يکجا جمع کرده است؛ بنابر اين با خيال راحت مي توانيد همه وسايل عروسي را از سبزه ميدان تهيه کنيد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان
 • بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان
 • بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان
 • بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان
بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان بورس خريد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : متوسط
 • ساعت کاری : 10 صبح تا 10 شب
 • آدرس : تهران ، خیابان سبزه میدان

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»خرید عروسی یکی از ماندگارترین و پررنگ ترین لحظاتی است که خانواده ها یعنی مادر و معمولا خواهران عروس خانم و آقا داماد باهمدیگر میگذرانند تا خریدی جامع و کامل را انجام دهند. خرید لباس عروس ، پاتختی و حنابندون ، کت و شلوار آقای داماد ، کیف و کفش عروس خانم و کفش های آقای داماد ، لوازم جانبی عروس خانم و آقا داماد (( لوازم داخل چمدان عروس و داماد ) از قبیل لباس خواب عروس خانم ، لباس تو خانه ای عروس و داماد ، ست لباس زیر عروس و داماد ، حوله عرو س و داماد و ... ) که تمامی این لوازم را در طرح ها و مدل های مختلف می توانید در راسته یسبزه میدان پیدا کنید .

 • تاریخچه

  «میدان» چه در قدیم و چه در شهرسازی مدرن امروز جزو نقاط كلیدی شهر است. در دوره قاجار كه اسكلت اصلی تهران از آن زمان بنا شده «سبزه‌میدان» یكی از نخستین میدان‌های اصلی شهر بود. این میدان زمانی از معدود میدان‌های دارالخلافه تهران هم به حساب می‌آمد و امروز مرکز خرید برای عروس و داماد ها است .
 • ویژگی ها

  در راسته خرید لوازم عروس و داماد سبزه میدان، اجناسی مثل پیراهن و مانتو و شلوار و روسری و کیف و کفش و لباس زیر و لباس خواب و دمپایی روفرشی و جوراب و ست حوله و کیف پول و ست برس – معمولی، برس پیچ و شانه و لیف، کیسه، سنگ پا، شامپو، نرم کننده، صابون و ژیلت، سفید آب و سشوار و اپیلیدی و ادکلن و لوازم آرایش کرم پودر، پن کیک، مداد ابرو، چشم و لب، لاک، رژلب و ست مانیکور، سایه، ژل مو، تافت مو، مام، کرم مرطوب کننده، و فر مژه، ریمل، رژ گونه، آینه کوچک وصندوقچه لوازم آرایشبه راحتی پیدا می شود .
 • پیشنهاد ویژه

  پیشنهاد ما برای عروس و داماد عزیز این است که با کسی یا کسانی به خرید از سبزه میدان بروند که شناخت لازم را از لوازم آرایشی و بهداشتی و وسایل عروس و داماد داشته باشند .
 • شرایط استفاده

  در راسته لوازم عروس و داماد سبزه میدان تهران فروشندگان تا پاسی از شب با رویی گشاده برای شما وقت می گذارند تا شما به خرید خود برسید و همچنین نگران نباشید اگر چیزی را فراموش کردید زیرا در این بازار شما اگر چیزی را فراموش کنید با گشتی در این بازار کاما لیست خرید خود را پیدا میکنید .

اماکن مرتبطتگ ها

راسته لوازم عروس و داماد سبزه ميدان راسته لوازم راسته عروس و داماد راسته سبزه ميدان لوازم راسته راسته عروس و داماد لوازم سبزه ميدان عروس و داماد راسته عروس و داماد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان سبزه ميدان راسته سبزه ميدان لوازم سبزه ميدان عروس و داماد راسته لوازم عروس و داماد راسته لوازم سبزه ميدان راسته عروس و داماد لوازم راسته عروس و داماد سبزه ميدان راسته سبزه ميدان لوازم راسته سبزه ميدان عروس و داماد لوازم راسته عروس و داماد لوازم راسته سبزه ميدان لوازم عروس و داماد سبزه ميدان لوازم عروس و داماد راسته لوازم سبزه ميدان راسته لوازم سبزه ميدان عروس و داماد عروس و داماد راسته لوازم عروس و داماد راسته سبزه ميدان عروس و داماد لوازم راسته عروس و داماد لوازم سبزه ميدان عروس و داماد سبزه ميدان راسته عروس و داماد سبزه ميدان لوازم سبزه ميدان راسته لوازم سبزه ميدان راسته عروس و داماد سبزه ميدان لوازم راسته سبزه ميدان لوازم عروس و داماد سبزه ميدان عروس و داماد راسته سبزه ميدان عروس و داماد لوازم راسته لوازم عروس و داماد سبزه ميدان راسته عروس و داماد سبزه ميدان لوازم راسته سبزه ميدان لوازم عروس و داماد راسته عروس و داماد لوازم سبزه ميدان راسته عروس و داماد سبزه ميدان لوازم راسته لوازم سبزه ميدان عروس و داماد لوازم راسته عروس و داماد سبزه ميدان لوازم راسته سبزه ميدان عروس و داماد لوازم عروس و داماد سبزه ميدان راسته لوازم عروس و داماد راسته سبزه ميدان