City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بورس موبایل و تجهیزات جانبی خیابان ولی عصر

(55 رای)


خیابان ولی عصر حد فاصل چهارراه ولی عصر تا میدان ولی عصر (عج) به عنوان یکی از بورس های اصلی خرید و فروش موبایل و تجهیزات جانبی در مرکز تهران به شمار می رود. در این محدوده پاساژ های مختلفی از بازار رضا تا پاساژ ایرانیان، پاساژ نور، مرکز کامپیوتر ایران و ... وجود دارد که می توانید گوشی موبایل و یا تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اطلاعات تماس

 • آدرس : خیابان ولی عصر - حدفاصل خیابان انقلاب اسلامی تا میدان ولی عصر

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در راسته خرید موبایل خیابان ولی عصر سه بازار اصلی و تعدادی پاساژ دیگر در کنار مغازه های مختلفی وجود دارد که می توانید نیاز خود را در آنجا برطرف کنید؛ مجتمع کامپیوتر ایران، بازار رضا، پاساژ نور و مرکز خرید ایرانیان به عنوان مراکز اصلی خرید و فروش موبایل در این راسته به شمار می روند.

 • ویژگی ها

  مجتمع کامپیوتر ایران یکی از مراکز مهم فروش کامپیوتر و لپ تاپ در تهران محسوب میگردد. این مجتمع مشتمل بر 267 واحد تجاری در 4 طبقه است و به پارکینگ اختصاصی، اینترنت بی سیم، سیستم اطفای حریق و ... مجهز است.
  بازار کامپیوتر رضا نیز واقع در چهارراه ولی عصر است که به عنوان اولین مجتمع کامپیوتری ایران به شمار می رود. این مجتمع دارای 4 طبقه و 105 واحد تجاری (61 فروشگاه و 44 واحد اداری) می باشد.ساعت کار این مرکز همه روزه 9 صبح الی 20:30 شب است. در پاساژ رضا دو رستوران ایران نگ و سوپراستار فعالیت می کنند. همچنین این مرکز دارای 3 کافی شاپ است
  مجتمع کامپیوتر ایرانیان واقع در میدان ولیعصر، یکی از مراکز تخصصی فروش قطعات رایانه و انفورماتیک در تهران است. این مرکز دارای 10 طبقه تجاری و 2 طبقه اداری است. از امکانات رفاهی این مجتمع می توان به داشتن پارکینگ اختصاصی، 3 رستوران، 4 کافی نت و نیز کافی شاپ اشاره نمود. ساعت کار مرکز کامپیوتر ایرانیان 8 صبح الی 10 شب بوده که در ایام تعطیل، این مرکز تعطیل است
 • مسیر اتوبوس خط بی آر تی اتوبوسرانی از میدان تجریش تا میدان راه آهن درست از وسط بورس موبایل خیابان ولی عصر عبور می کند. می توانید در ایستگاه های میدان ولی عصر, خیابان طالقانی و یا چهارراه ولی عصر از اتوبوس پیاده شوید
  همینطور می توانید با استفاده از خط یک بی آر تی در ایستگاه چهارراه ولی عصر از اتوبوس پیاده شده و به این راسته تجاری بروید.
 • مسیر مترو از طریق دو ایستگاه مترو چهارراه ولی عصر و میدان ولی عصر (عج) در خط چهار و خط سه مترو به راحتی می توانید به شمال و جنوب این راسته خرید دسترسی داشته باشد.

اماکن مرتبطتگ ها