City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راسته دوربين ناصر خسرو

(77 رای)


خيابان ناصرخسرو را همه ما مي‌شناسيم و اگر هم سر و كارمان تاكنون به آنجا نيفتاده، حتما بارها و بارها در مورد آن شنيده‌ايم. اما جالب است بدانيد در قسمتي از همين خيابان راسته خريد و فروش انواع دوربين و لوازم جانبي است که خريداران به آن مراجعه مي کنند.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • راسته دوربين ناصر خسرو
راسته دوربين ناصر خسرو مشاهده گالری

اطلاعات تماس

  • ساعت کاری : 9 الی 20
  • آدرس : تهران-میدان امام خمینی- خیابان ناصر خسرو - خیابان صور اسرافیل

«نظرتون چیه؟»

1.خریدت رو بیشتر از کجا انجام می دی؟

 هايپرمارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي  پاساژها و مراکز خريد  راسته هاي تجاري  مغازه و فروشگاه ها  خريد اينترنتي

2.بیشتر چه جور کالاهایی رو برای خرید انتخاب می کنی؟

 جنس هاي ايراني
 برندها
 کالاهاي خارجي
 جنس چيني
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در راسته خرید دوربین و تجهیزات جانبی ناصرخسرو همه چیز پیدا می کنید، از دوربین های آنالوگ قدیمی و حتی دکوری تا دوربین های جدید و حرفه ای؛ بعضی از برند های اصلی و نمایندگی های گارانتی های معتبر هم در این راسته خرید شعبه دارند. اما در کل نباید انتظار یک راسته تمام عیار با یک عالمه مغازه رنگارنگ و جور واجور را از اینجا داشته باشید.

  • تاریخچه

    فروشندگان اين خيابان مي‌گويند، اينجا حدود 25 سال است بورس خريد و فروش انواع دوربين استاز این رو خیابان ناصر خسرو براي عكاسان به ويژه عكاس‌هاي قديمي و دانشجويان عكاسي كه در پي يافتن تجهيزات دوربينبه اين منطقه كشانده مي‌شوند، مكان آشنايي است.
  • مسیر مترو ایستگاه امام خمینی واقع در تقاطع خطوط یک و دو مترو تهران و همچنین ایستگاه 15 خرداد واقع در خط یک مترو تهران نزدیک ترین ایستگاه های مترو به خیابان صوراسرافیل و راسته خرید دوربین ناصرخسرو هستند.


تگ ها